Първенства
Юноши | КУПА БФБ 2017 ФИНАЛ 3/4 МЯСТО
1
1 30-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Тунджа

Черно Море Тича
13:00 Радослав Ангелов Ангелов
Boxscore
Класиране
Юноши | КУПА БФБ 2017 ФИНАЛ 1/2 МЯСТО
1 30-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Левски
15:00 Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Boxscore
Класиране
Юноши | КУПА БФБ 2017
1 29-04-2017
гр.София
з. Универсиада
Обединен ЦСКА София

Тунджа
107

75
Славчо Костадинов Нучев
Иван Любомиров Методиев
Радослав Ангелов Ангелов
Красимира Николова Банова
Мария Кирилова Цветкова
Милко Станиславов Милчев
Boxscore Download PDF
2 29-04-2017
гр.София
з. Универсиада
Левски

Черно море Тича
90

85
Светлана Миленова Стоянова
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Сийков Дяков
Красимира Николова Банова
Милко Станиславов Милчев
Мария Кирилова Цветкова
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Обединен ЦСКА София 1 1 0 107:75 2
2 Левски 1 1 0 90:85 2
3 Черно море Тича 1 0 1 85:90 1
4 Тунджа 1 0 1 75:107 1
Юноши | Квалификационен турнир гр. Бургас
1 28-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Ахил

Делфин-Бургас
60

79
Мирослав Добрев Камбуров
Тенчо Иванов Тенев
Стефан Несторов Стефанов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2 28-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Атлетик

Рилски спортист
64

79
Станимир Димов Русев
Ивайло Асенов Иванов
Трифон Бисеров Ботев
Койчо Илиев Желев
Boxscore
3 28-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Шумен

Светкавица
70

36
Тенчо Иванов Тенев
Трифон Бисеров Ботев
Стефан Несторов Стефанов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2
4 28-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Ахил

Рилски спортист
55

67
Станимир Димов Русев
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Койчо Илиев Желев
Boxscore
5 28-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Шумен

Атлетик
80

84
Станимир Димов Русев
Тенчо Иванов Тенев
Трифон Бисеров Ботев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
6 28-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Светкавица

Делфин-Бургас
68

85
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Стефан Несторов Стефанов
Койчо Илиев Желев
Boxscore
3
7 29-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Атлетик
78

69
Мирослав Добрев Камбуров
Тенчо Иванов Тенев
Стефан Несторов Стефанов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
8 29-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Светкавица

Ахил
60

79
Ивайло Асенов Иванов
Трифон Бисеров Ботев
Стефан Несторов Стефанов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
9 29-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Рилски спортист

Шумен
70

60
Станимир Димов Русев
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Койчо Илиев Желев
Boxscore
4
10 29-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Атлетик

Ахил
72

64
Станимир Димов Русев
Стефан Несторов Стефанов
Трифон Бисеров Ботев
Койчо Илиев Желев
Boxscore
11 29-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Рилски спортист

Светкавица
76

71
Тенчо Иванов Тенев
Ивайло Асенов Иванов
Трифон Бисеров Ботев
Койчо Илиев Желев
Boxscore
12 29-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Шумен
46

63
Станимир Димов Русев
Мирослав Добрев Камбуров
Тенчо Иванов Тенев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
5
13 30-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Светкавица

Атлетик
09:00 Boxscore
14 30-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Ахил

Шумен
11:00 Boxscore
15 30-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Рилски спортист

Делфин-Бургас
13:00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Рилски спортист 4 4 0 292:250 8
2 Делфин-Бургас 4 3 1 288:260 7
3 Шумен 4 2 2 273:236 6
4 Атлетик 4 2 2 289:301 6
5 Ахил 4 1 3 258:278 5
6 Светкавица 4 0 4 235:310 4
Юноши | Квалификационен турнир гр. Русе
1
1 26-04-2017
з. Дунав
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
74

86
Калоян Руменов Иванов
Петър Красимиров Петров
Живко Илиев Маринов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
2 26-04-2017
з. Дунав
Шампион 2006 - СК

Балкан
69

58
Калоян Петров Костов
Иван Георгиев Николов
Стефан Величков Ефтимов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
3 28-04-2017
з. Дунав
Чавдар Троян

Ботев 2012
71

35
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Стефан Величков Ефтимов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
2
4 26-04-2017
з. Дунав
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Балкан
77

59
Калоян Петров Костов
Иван Георгиев Николов
Калоян Руменов Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
5 26-04-2017
з. Дунав
Чавдар Троян

Шампион 2006 - СК
62

68
Калоян Петров Костов
Петър Красимиров Петров
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
6 26-04-2017
з. Дунав
Ботев 2012

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
22

82
Калоян Руменов Иванов
Живко Илиев Маринов
Стефан Величков Ефтимов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3
7 27-04-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шампион 2006 - СК
84

72
Калоян Петров Костов
Калоян Руменов Иванов
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 27-04-2017
з. Дунав
Ботев 2012

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
36

90
Живко Илиев Маринов
Стефан Величков Ефтимов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
9 27-04-2017
з. Дунав
Балкан

Чавдар Троян
69

73
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
4
10 27-04-2017
з. Дунав
Шампион 2006 - СК

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
72

47
Петър Красимиров Петров
Иван Георгиев Николов
Калоян Руменов Иванов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
11 27-04-2017
з. Дунав
Балкан

Ботев 2012
77

76
Иван Георгиев Николов
Стефан Величков Ефтимов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
12 27-04-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Чавдар Троян
116

85
Калоян Руменов Иванов
Петър Красимиров Петров
Стефан Величков Ефтимов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
5
13 28-04-2017
з. Дунав
Ботев 2012

Шампион 2006 - СК
36

85
Калоян Петров Костов
Живко Илиев Маринов
Стефан Величков Ефтимов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
14 28-04-2017
з. Дунав
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Чавдар Троян
61

54
Калоян Петров Костов
Иван Георгиев Николов
Стефан Величков Ефтимов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
15 28-04-2017
з. Дунав
Балкан

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
56

76
Калоян Руменов Иванов
Петър Красимиров Петров
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 5 5 0 444:309 10
2 Шампион 2006 - СК 5 4 1 366:287 9
3 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 5 3 2 349:307 8
4 Чавдар Троян 5 2 3 345:349 7
5 Балкан 5 1 4 319:371 6
6 Ботев 2012 5 0 5 205:405 5
Юноши | Квалификационен турнир София
1
1 21-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Златоград - СКБ

Буба Баскетбол
09:00 Димитър Васков Мановски
Данаил Недялков
Boxscore
2 21-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Ънстопабъл

Етър 49
11:00 Димитър Васков Мановски
Данаил Недялков
Boxscore
3 21-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Академик Бултекс 99

Берое
13:00 Ангел Иванов Иванов
Мартин Ангелов Ангелов
Boxscore
2
4 21-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Златоград - СКБ

Ънстопабъл
15:00 Ангел Иванов Иванов
Мартин Ангелов Ангелов
Boxscore
5 21-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Академик Бултекс 99

Етър 49
17:00 Георги Красимиров Гочев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore
6 21-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Берое

Буба Баскетбол
19:00 Георги Красимиров Гочев
Валентин Димитров Въчковски
Boxscore
3
7 22-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Буба Баскетбол

Етър 49
09:00 Boxscore
8 22-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Берое

Златоград - СКБ
11:00 Boxscore
9 22-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Ънстопабъл

Академик Бултекс 99
13:00 Boxscore
4
10 22-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Етър 49

Златоград - СКБ
15:00 Boxscore
11 22-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Буба Баскетбол

Академик Бултекс 99
17:00 Boxscore
12 22-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Ънстопабъл

Берое
19:00 Boxscore
5
13 23-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Берое

Етър 49
09:00 Boxscore
14 23-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Златоград - СКБ

Академик Бултекс 99
11:00 Boxscore
15 23-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Ънстопабъл

Буба Баскетбол
13:00 Boxscore
Класиране
Юноши | Квалификационен турнир Правец
1
1 19-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Шампион 2014

Академик София
09:00 Валери Васков Енев
Илиян Димитров Цветанов
Радослав Ангелов Ангелов
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
2 19-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Спартак Плевен

Академик Вн
11:00 Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
3 21-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Черноморец

Розова долина
13:00 Илиян Димитров Цветанов
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Ангелов Ангелов
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
2
4 19-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Шампион 2014

Академик Вн
15:00 Валери Васков Енев
Илиян Димитров Цветанов
Иван Любомиров Методиев
Иван Василев Василев
Boxscore
5 19-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Черноморец

Спартак Плевен
17:00 Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Тихомир Райков Щерев
Иван Василев Василев
Boxscore
6 19-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Розова долина

Академик София
19:00 Иван Любомиров Методиев
Радослав Ангелов Ангелов
Тихомир Райков Щерев
Иван Василев Василев
Boxscore
3
7 20-04-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Розова долина

Спартак Плевен
09:00 Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
8 20-04-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Академик Вн

Академик София
11:00 Ангел Иванов Иванов
Илиян Димитров Цветанов
Радослав Ангелов Ангелов
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
9 20-04-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Шампион 2014

Черноморец
13:00 Ангел Иванов Иванов
Димитър Георгиев Георгиев
Илиян Димитров Цветанов
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
4
10 20-04-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Академик Вн

Розова долина
15:00 Иван Любомиров Методиев
Илиян Димитров Цветанов
Тихомир Райков Щерев
Иван Василев Василев
Boxscore
11 20-04-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Шампион 2014

Спартак Плевен
17:00 Ангел Иванов Иванов
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Ангелов Ангелов
Иван Василев Василев
Boxscore
12 20-04-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Академик София

Черноморец
19:00 Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Радослав Ангелов Ангелов
Иван Василев Василев
Boxscore
5
13 21-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Академик Вн

Черноморец
12:00 Илиян Димитров Цветанов
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
14 21-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Розова долина

Шампион 2014
14:00 Илиян Димитров Цветанов
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Ангелов Ангелов
Иван Василев Василев
Boxscore
15 21-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Академик София

Спартак Плевен
16:00 Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Ангелов Ангелов
Иван Василев Василев
Boxscore
Класиране
Юноши | Зона Рила - пролет
1
0 25-02-2017
гр.Враца
з. ПМГ акад.Ив.Ценов - Враца
Ботев 2012

Спортист 1959
83

36
Boxscore
0 25-02-2017
гр.Враца
з. ПМГ акад.Ив.Ценов - Враца
Слава 99

Шампион 2014
43

60
Boxscore
0 25-02-2017
гр.Враца
з. ПМГ акад.Ив.Ценов - Враца
Видабаскет

Пирин Гоце Делчев
99

49
Boxscore
0 25-02-2017
гр.Враца
з. ПМГ акад.Ив.Ценов - Враца
Шампион 2014

Ботев 2012
57

52
Boxscore
2
0 18-03-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Спортист 1959

Слава 99
09:00 Манол Иванов Асенов
Недко Николаев Колев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 18-03-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Шампион 2014

Видабаскет
10:30 Недко Николаев Колев
Димитър Филчев Филев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 18-03-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Слава 99

Пирин Гоце Делчев
12:00 Манол Иванов Асенов
Димитър Филчев Филев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 18-03-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Видабаскет

Спортист 1959
13:30 Манол Иванов Асенов
Недко Николаев Колев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 18-03-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Пирин Гоце Делчев

Ботев 2012
15:00 Недко Николаев Колев
Димитър Филчев Филев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Шампион 2014 2 2 0 117:95 4
2 Ботев 2012 2 1 1 135:93 3
3 Видабаскет 1 1 0 99:49 2
4 Слава 99 1 0 1 43:60 1
5 Пирин Гоце Делчев 1 0 1 49:99 1
6 Спортист 1959 1 0 1 36:83 1
Юноши | Североизточна конференция 6-8 място
1
1 21-01-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Добрич 93

Стар Баскет - Варна
35

79
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2 21-01-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Спортбаскет

Добрич 93
55

33
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3 21-01-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет - Варна

Спортбаскет
59

62
Димитър Огнянов Цонев
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
4 05-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Добрич 93
74

43
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
5 05-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Стар Баскет - Варна
50

84
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
6 05-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Стар Баскет - Варна

Спортбаскет
41

50
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Спортбаскет 4 4 0 241:176 8
2 Стар Баскет - Варна 4 2 2 263:197 6
3 Добрич 93 4 0 4 161:292 4
Юноши | Североизточна конференция 1-5 място
1
1 03-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Светкавица
76

66
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 03-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Чавдар Троян
43

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Георгиев Николов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 03-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Доростол - СКБ
54

52
Димитър Петев Петров
Живко Илиев Маринов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 03-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица

Спартак Плевен
64

59
Иван Георгиев Николов
Димитър Петев Петров
Живко Илиев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 03-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Чавдар Троян
53

62
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 03-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Етър 49
62

70
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
7 03-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица

Доростол - СКБ
60

44
Иван Георгиев Николов
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 03-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чавдар Троян

Етър 49
80

67
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Петър Красимиров Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
9 03-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Спартак Плевен
67

92
Петър Красимиров Петров
Живко Илиев Маринов
Иван Георгиев Николов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
10 03-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чавдар Троян

Светкавица
76

68
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чавдар Троян 4 4 0 272:231 8
2 Етър 49 4 3 1 267:260 7
3 Светкавица 4 2 2 258:255 6
4 Спартак Плевен 4 1 3 256:255 5
5 Доростол - СКБ 4 0 4 216:268 4
Юноши | А група Западна
1
1 12-11-2016
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Академик София
60

54
Николай Сашев Цинцарски
Радослав Сийков Дяков
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
2 12-11-2016
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Обединен ЦСКА София
43

73
Иван Любомиров Методиев
Тихомир Райков Щерев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
3 12-11-2016
гр.София
з. ст.Герена
Левски

Рилски спортист
82

49
Христо Георгиев Костов
Мартин Ангелов Ангелов
Желчо Илиев Генов
Boxscore
2
4 19-11-2016
гр.Правец
з. Правец
Академик София

Балкан
77

52
Димитър Васков Мановски
Галин Атанасов Михалев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
5 24-11-2016
гр.София
з. Триадица
Левски

Буба Баскетбол
81

77
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
6 26-11-2016
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Рилски спортист
75

54
Димитър Васков Мановски
Валери Васков Енев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
3
7 10-12-2016
гр.София
з. Триадица
Левски

Академик София
70

59
Владимир Ивов Цеков
Димитър Васков Мановски
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
8 11-12-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Балкан
65

47
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Валентин Димитров Въчковски
Петър Христов Цачев
Boxscore
9 10-12-2016
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Обединен ЦСКА София
80

83
Владимир Ивов Цеков
Димитър Васков Мановски
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
4
10 17-12-2016
гр.Правец
з. Правец
Академик София

Рилски спортист
90

55
Ангел Иванов Иванов
Валентин Димитров Въчковски
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
11 17-12-2016
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Левски
64

67
Николай Сашев Цинцарски
Димитър Васков Мановски
Иван Димитров Бакърджиев
Boxscore
12 17-12-2016
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Буба Баскетбол
62

78
Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Владимир Атанасов
Boxscore
5
13 14-04-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Академик София
12:00 Иван Любомиров Методиев
Димитър Георгиев Георгиев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
14 13-01-2017
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Рилски спортист
74

58
Николай Сашев Цинцарски
Валери Васков Енев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
15 15-01-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Балкан
77

58
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Радослав Сийков Дяков
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
6
16 21-01-2017
гр.Правец
з. Правец
Академик София

Буба Баскетбол
81

56
Мартин Ангелов Ангелов
Тихомир Райков Щерев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
17 21-01-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Балкан
69

40
Радослав Сийков Дяков
Димитър Георгиев Георгиев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
18 21-01-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
62

90
Ангел Иванов Иванов
Данаил Недялков
Красимира Николова Банова
Boxscore
7
19 04-02-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Академик София
56

69
Драга Александрова Мишева
Радослав Ангелов Ангелов
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
20 04-02-2017
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Левски
74

76
Димитър Васков Мановски
Иван Любомиров Методиев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
21 04-02-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
53

100
Мартин Ангелов Ангелов
Тихомир Райков Щерев
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
8
22 15-02-2017
гр.Правец
з. Правец
Академик София

Левски
77

91
Ангел Иванов Иванов
Валери Васков Енев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
23 11-02-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Рилски спортист
30

64
Радослав Сийков Дяков
Моника Вичева Минчева
Владимир Атанасов
Boxscore
24 11-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Буба Баскетбол
71

65
Ангел Иванов Иванов
Радослав Сийков Дяков
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
9
25 25-02-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Академик София
69

85
Димитър Васков Мановски
Димитър Филчев Филев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
26 25-02-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Обединен ЦСКА София
75

53
Драга Александрова Мишева
Галин Атанасов Михалев
Красимира Николова Банова
Boxscore
27 24-02-2017
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Балкан
74

40
Ангел Иванов Иванов
Валери Васков Енев
Красимира Николова Банова
Boxscore
10
28 04-03-2017
гр.Правец
з. Правец
Академик София

Обединен ЦСКА София
60

65
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
29 04-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Буба Баскетбол
64

84
Димитър Васков Мановски
Димитър Георгиев Георгиев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
30 03-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Левски
65

86
Димитър Георгиев Георгиев
Валентин Димитров Въчковски
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
11
31 19-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
60

81
Христо Георгиев Костов
Тихомир Райков Щерев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
32 18-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Обединен ЦСКА София
54

82
Валери Васков Енев
Мартин Ангелов Ангелов
Иван Василев Василев
Boxscore
33 18-03-2017
гр.Правец
з. Правец
Академик София

Буба Баскетбол
77

63
Георги Красимиров Гочев
Валентин Димитров Въчковски
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
12
34 25-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Балкан
73

61
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Тихомир Райков Щерев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
35 24-03-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Буба Баскетбол
71

66
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Валентин Димитров Въчковски
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
36 24-03-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Академик София
68

72
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Димитър Георгиев Георгиев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
13
37 27-03-2017
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Левски
83

61
Иван Любомиров Методиев
Радослав Ангелов Ангелов
Красимира Николова Банова
Boxscore
38 26-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
59

68
Валентин Димитров Въчковски
Радослав Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
39 29-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Академик София
52

85
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Иван Василев Василев
Boxscore
14
40 01-04-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Левски
51

72
Димитър Георгиев Георгиев
Валентин Димитров Въчковски
Иван Василев Василев
Boxscore
41 01-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Академик София
86

78
Венцислав Николов Великов
Светлана Миленова Стоянова
Николай Сашев Цинцарски
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
42 01-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Буба Баскетбол

Рилски спортист
79

60
Венцислав Николов Великов
Светлана Миленова Стоянова
Николай Сашев Цинцарски
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
15
43 08-04-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Обединен ЦСКА София
67

78
Димитър Васков Мановски
Валентин Димитров Въчковски
Красимира Николова Банова
Boxscore
44 07-04-2017
гр.Правец
з. Правец
Академик София

Рилски спортист
84

50
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
45 08-04-2017
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Балкан
93

57
Димитър Васков Мановски
Валентин Димитров Въчковски
Красимира Николова Банова
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 15 12 3 1144:982 27
2 Обединен ЦСКА София 14 12 2 1038:861 26
3 Академик София 14 9 5 1048:893 23
4 Буба Баскетбол 15 8 7 1106:996 23
5 Рилски спортист 15 3 12 895:1130 18
6 Балкан 15 0 15 768:1137 15
Юноши | А група Североизточна
1
1 01-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Шумен
55

49
Константин Русев Русев
Владимир Маринов Вълчев
Георги Василев Шиваров
Boxscore
2 01-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Черно Море Тича
39

118
Станимир Димов Русев
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
2
3 08-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
85

77
Станимир Димов Русев
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4 08-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Академик Варна
61

73
Александър Сашков Пейков
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
3
5 17-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Ънстопабъл
78

52
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
6 18-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
61

79
Станимир Димов Русев
Владимир Маринов Вълчев
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
4
7 29-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Академик Варна
85

56
Станимир Димов Русев
Владимир Маринов Вълчев
Живко Илиев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
8 29-11-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
91

34
Иван Георгиев Николов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
5
9 08-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
35

100
Живко Илиев Маринов
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
10 08-12-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
60

77
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
6
11 01-02-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Академик Варна
85

74
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
12 01-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Ънстопабъл
102

47
Димитър Огнянов Цонев
Александър Сашков Пейков
Георги Василев Шиваров
Boxscore
7
13 22-02-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
81

92
Милен Стефчев Цветков
Иван Георгиев Николов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
14 22-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Ънстопабъл
87

52
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Георги Василев Шиваров
Boxscore
8
15 25-01-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Шумен
60

63
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
16 25-01-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Варна
103

45
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
9
17 07-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Черно Море Тича
57

96
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
18 10-02-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
63

97
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
10
19 16-02-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Ънстопабъл
99

52
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
20 16-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Шумен
75

50
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
11
21 16-03-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
60

76
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
22 28-02-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Академик Варна
85

73
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
12
23 09-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Черно Море Тича
54

92
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
24 09-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
88

61
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
13
25 15-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Ънстопабъл
72

59
Владимир Маринов Вълчев
Живко Илиев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
26 16-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
91

83
Сергей Панайотов Арнаудов
Станимир Димов Русев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
14
27 30-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Варна
87

53
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
28 21-03-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Черно Море Тича
64

90
Владимир Маринов Вълчев
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
15
29 29-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Шумен
90

49
Станимир Димов Русев
Евстати Петров Иванов
Димитър Огнянов Цонев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
30 29-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Ънстопабъл
64

63
Станимир Димов Русев
Димитър Огнянов Цонев
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича 12 12 0 1093:717 24
2 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 12 9 3 1061:732 21
3 Шумен 12 5 7 749:891 17
4 Академик Варна 12 4 8 752:937 16
5 Ънстопабъл 12 0 12 644:1022 12
Юноши | Зона Рила - група А
1
1 29-10-2016
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Слава 99
95

35
Boxscore
2 29-10-2016
гр.Видин
з. Фестивална
Слава 99

Ботев 2012
60

72
Boxscore
3 29-10-2016
гр.Видин
з. Фестивална
Ботев 2012

Видабаскет
25

69
Boxscore
2
4 26-11-2016
гр.Враца
з. ПМГ акад.Ив.Ценов - Враца
Ботев 2012

Слава 99
69

41
Boxscore
5 26-11-2016
гр.Враца
з. ПМГ акад.Ив.Ценов - Враца
Слава 99

Видабаскет
31

71
Boxscore
6 26-11-2016
гр.Враца
з. ПМГ акад.Ив.Ценов - Враца
Видабаскет

Ботев 2012
54

50
Boxscore
3
7 25-02-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Слава 99

Ботев 2012
09:30 Boxscore
8 25-02-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Ботев 2012

Видабаскет
12:00 Boxscore
9 25-02-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Видабаскет

Слава 99
14:30 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Видабаскет 4 4 0 289:141 8
2 Ботев 2012 4 2 2 216:224 6
3 Слава 99 4 0 4 167:307 4
Юноши | Зона Рила - група Б
1
1 22-10-2016
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Спортист 1959

Шампион 2014
36

60
Boxscore
2 22-10-2016
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Шампион 2014

Пирин Гоце Делчев
60

20
Boxscore
3 22-10-2016
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Пирин Гоце Делчев

Спортист 1959
42

52
Boxscore
2
4 03-12-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Шампион 2014

Спортист 1959
09:30 Boxscore
5 03-12-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Спортист 1959

Пирин Гоце Делчев
12:00 Boxscore
6 03-12-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Пирин Гоце Делчев

Шампион 2014
14:30 Boxscore
3
7 11-02-2017
гр.Гоце Делчев
з. Неврокоп Арена
Пирин Гоце Делчев

Шампион 2014
10:00 Делян Петров Дамянов
Зоя Методиева Станоева
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
8 11-02-2017
гр.Гоце Делчев
з. Неврокоп Арена
Шампион 2014

Спортист 1959
12:00 Тихомир Райков Щерев
Зоя Методиева Станоева
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
9 11-02-2017
гр.Гоце Делчев
з. Неврокоп Арена
Спортист 1959

Пирин Гоце Делчев
14:30 Тихомир Райков Щерев
Делян Петров Дамянов
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Шампион 2014 2 2 0 120:56 4
2 Спортист 1959 2 1 1 88:102 3
3 Пирин Гоце Делчев 2 0 2 62:112 2
Юноши | А група Югоизточна
1
1 12-11-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Черноморец
58

63
Ивайло Асенов Иванов
Мирослав Добрев Камбуров
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
2 12-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Делфин-Бургас
88

78
Иван Димитров Станчев
Стефан Несторов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3 12-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Черноморец
93

74
Тодор Петков Гешев
Серафим Томов Петров
София Тошкова Масларова
Boxscore
2
4 13-11-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Делфин-Бургас
52

78
Ивайло Асенов Иванов
Мирослав Добрев Камбуров
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
4
5 27-11-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Академик Бултекс 99
54

61
Младен Русев Марков
Ивайло Асенов Иванов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
6 27-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
70

86
Калоян Руменов Иванов
Апостол Григоров Костадинов
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
7 27-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Тунджа
78

72
Калоян Руменов Иванов
Трифон Бисеров Ботев
Гинко Атанасов Вълков
Boxscore
5
8 02-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Делфин-Бургас
74

75
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
6
9 03-12-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Розова долина
99

40
Калоян Руменов Иванов
Ивайло Атанасов Георгиев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
7
10 04-12-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Тунджа
53

89
Тодор Петков Гешев
Стефан Несторов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
8
11 10-12-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Делфин-Бургас
88

91
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
9
12 17-12-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Академик Бултекс 99
68

59
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Boxscore
13 17-12-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
90

57
Ивайло Атанасов Георгиев
Александра Стефанова Минчева
Огнян Добрев Николов
Boxscore
10
14 18-12-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Берое
70

72
Невен Иванов Димов
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
15 19-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Берое
80

64
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
11
1 15-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Академик Бултекс 99
74

56
Апостол Григоров Костадинов
Радослав Ангелов Ангелов
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2 15-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Розова долина
74

43
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
12
3 29-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Розова долина
88

66
Калоян Руменов Иванов
Гергана Сашева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
4 29-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Академик Бултекс 99
81

65
Мирослав Добрев Камбуров
Невен Иванов Димов
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
13
5 05-02-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин-Бургас
101

67
Ивайло Атанасов Георгиев
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
14
6 04-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Розова долина
89

60
Иван Димитров Станчев
Серафим Томов Петров
София Тошкова Масларова
Boxscore
15
7 12-02-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черноморец
88

58
Ивайло Атанасов Георгиев
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
16
8 13-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Черноморец
63

70
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
17
9 21-02-2017
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Тунджа
47

85
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
18
10 23-02-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
99

57
Калоян Руменов Иванов
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
19
11 25-02-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Розова долина
65

55
Невен Иванов Димов
Иван Йорданов Йорданов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
12 26-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Берое
57

48
Илиян Койчев Желев
Калоян Руменов Иванов
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
20
13 04-03-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Черноморец
80

90
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
21
14 12-03-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Тунджа
68

88
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Иванов Динев
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
22
15 19-03-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Берое
78

52
Тенчо Иванов Тенев
Тодор Петков Гешев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
23
31 01-04-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черноморец
80

61
Ивайло Атанасов Георгиев
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
32 02-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
58

88
Гергана Сашева Стоянова
Иван Йорданов Йорданов
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
33 03-04-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Делфин-Бургас
63

77
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
34 20-03-2017
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Академик Бултекс 99
60

68
Невен Иванов Димов
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
35 26-03-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Розова долина
68

86
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
36 01-04-2017
гр.Пловдив
з. Академик - Пловдив
Академик Бултекс 99

Берое
65

53
Тодор Петков Гешев
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Тунджа 12 11 1 1065:714 23
2 Черноморец 12 7 5 866:858 19
3 Делфин-Бургас 12 7 5 876:880 19
4 Академик Бултекс 99 12 7 5 832:842 19
5 Берое 12 2 10 769:911 14
6 Розова долина 12 2 10 705:908 14
Юноши | Зона Витоша
1
1 12-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Шампион 2006 - СК

Спортни таланти - II
76

73
Владимир Ивов Цеков
Галин Атанасов Михалев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2 12-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Славия

СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО
76

64
Владимир Ивов Цеков
Галин Атанасов Михалев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
3 12-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик 17

Локомотив София
57

54
Радослав Ангелов Ангелов
Недко Николаев Колев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
4 12-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Атлетик
63

73
Недко Николаев Колев
Радослав Ангелов Ангелов
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2
5 26-11-2016
з.
СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО

Академик 17
70

50
Иван Любомиров Методиев
Манол Иванов Асенов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
6 26-11-2016
з.
Локомотив София

Шампион 2006 - СК
54

80
Славчо Костадинов Нучев
Манол Иванов Асенов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
7 26-11-2016
з.
Атлетик

Славия
73

78
Славчо Костадинов Нучев
Недко Николаев Колев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
8 26-11-2016
з.
Ахил

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
64

66
Иван Любомиров Методиев
Недко Николаев Колев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
3
9 10-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Шампион 2006 - СК

СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО
78

76
Недко Николаев Колев
Галин Атанасов Михалев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
10 10-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Академик 17

Атлетик
71

86
Недко Николаев Колев
Галин Атанасов Михалев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
11 10-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Славия

Ахил
48

68
Георги Красимиров Гочев
Делян Петров Дамянов
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
12 10-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Спортни таланти - II

Локомотив София
50

62
Георги Красимиров Гочев
Делян Петров Дамянов
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
4
13 17-12-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Атлетик

Шампион 2006 - СК
88

84
Иван Любомиров Методиев
Делян Петров Дамянов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
14 17-12-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО

Спортни таланти - II
65

58
Галин Атанасов Михалев
Мартина Орлинова Николова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
15 17-12-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Ахил

Академик 17
68

44
Галин Атанасов Михалев
Мартина Орлинова Николова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
16 17-12-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Славия
75

51
Иван Любомиров Методиев
Делян Петров Дамянов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
5
17 21-01-2017
гр.София
з. Мусагеница
Спортни таланти - II

Атлетик
51

63
Иван Любомиров Методиев
Недко Николаев Колев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
18 21-01-2017
гр.София
з. Мусагеница
Шампион 2006 - СК

Ахил
59

54
Галин Атанасов Михалев
Мартина Орлинова Николова
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
19 21-01-2017
гр.София
з. Мусагеница
Академик 17

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
43

60
Иван Любомиров Методиев
Недко Николаев Колев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
20 21-01-2017
гр.София
з. Мусагеница
Локомотив София

СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО
63

58
Галин Атанасов Михалев
Мартина Орлинова Николова
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
6
21 28-01-2017
гр.София
з. Триадица
Ахил

Спортни таланти - II
45

25
Иван Любомиров Методиев
Димитър Васков Мановски
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
22 28-01-2017
гр.София
з. Триадица
Атлетик

Локомотив София
64

61
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Мартин Ангелов Ангелов
Петър Христов Цачев
Boxscore
23 28-01-2017
гр.София
з. Триадица
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Шампион 2006 - СК
62

73
Димитър Васков Мановски
Иван Любомиров Методиев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
24 28-01-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Академик 17
61

40
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Мартин Ангелов Ангелов
Петър Христов Цачев
Boxscore
7
25 11-02-2017
гр.София
з. Мусагеница
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Спортни таланти - II
70

54
Валентин Димитров Въчковски
Димитър Георгиев Георгиев
Петър Христов Цачев
Boxscore
26 11-02-2017
гр.София
з. Мусагеница
Шампион 2006 - СК

Славия
73

56
Валентин Димитров Въчковски
Димитър Георгиев Георгиев
Петър Христов Цачев
Boxscore
27 11-02-2017
гр.София
з. Мусагеница
Локомотив София

Ахил
44

55
Манол Иванов Асенов
Данаил Недялков
Петър Христов Цачев
Boxscore
28 11-02-2017
гр.София
з. Мусагеница
СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО

Атлетик
74

92
Манол Иванов Асенов
Данаил Недялков
Петър Христов Цачев
Boxscore
8
29 18-02-2017
гр.София
з. ст.Герена
Академик 17

Шампион 2006 - СК
45

73
Димитър Васков Мановски
Радослав Ангелов Ангелов
Красимира Николова Банова
Boxscore
30 18-02-2017
гр.София
з. ст.Герена
Ахил

СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО
54

48
Димитър Васков Мановски
Радослав Ангелов Ангелов
Красимира Николова Банова
Boxscore
31 18-02-2017
гр.София
з. ст.Герена
Славия

Спортни таланти - II
62

73
Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Красимира Николова Банова
Boxscore
32 18-02-2017
гр.София
з. ст.Герена
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Локомотив София
66

61
Валери Васков Енев
Димитър Георгиев Георгиев
Красимира Николова Банова
Boxscore
9
33 18-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

Славия
71

84
Николай Николаев Гайтанджиев
Христо Георгиев Костов
Красимира Николова Банова
Boxscore
34 18-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Спортни таланти - II

Академик 17
49

64
Николай Николаев Гайтанджиев
Христо Георгиев Костов
Красимира Николова Банова
Boxscore
35 18-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
64

82
Георги Красимиров Гочев
Валентин Димитров Въчковски
Красимира Николова Банова
Boxscore
36 18-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Атлетик

Ахил
70

61
Георги Красимиров Гочев
Валентин Димитров Въчковски
Красимира Николова Банова
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Шампион 2006 - СК 8 7 1 596:508 15
2 Атлетик 8 7 1 609:543 15
3 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 8 6 2 544:483 14
4 Ахил 8 5 3 469:404 13
5 Славия 8 4 4 516:537 12
6 СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО 8 2 6 519:553 10
7 Локомотив София 8 2 6 470:514 10
8 Академик 17 8 2 6 414:521 10
9 Спортни таланти - II 8 1 7 433:507 9
Юноши | зона Добруджа
1
1 05-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Спортбаскет

Добрич 93
82

40
Ангел Иванов Порожанов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
2 05-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Светкавица
85

56
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
3 05-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Добрич 93

Стар Баскет - Варна
37

91
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
4 05-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Спортбаскет
81

35
Ангел Иванов Порожанов
Младен Георгиев Младенов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
5 05-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Светкавица

Стар Баскет - Варна
70

58
Младен Георгиев Младенов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
2
6 04-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Доростол - СКБ
16

83
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Огнянов Цонев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
7 04-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Стар Баскет - Варна

Спортбаскет
69

52
Александър Сашков Пейков
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 04-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Светкавица

Добрич 93
70

45
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
9 04-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Стар Баскет - Варна

Доростол - СКБ
41

72
Димитър Огнянов Цонев
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
10 04-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Светкавица
50

58
Александър Сашков Пейков
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Огнянов Цонев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Доростол - СКБ 4 4 0 321:148 8
2 Светкавица 4 3 1 254:238 7
3 Стар Баскет - Варна 4 2 2 259:231 6
4 Спортбаскет 4 1 3 219:248 5
5 Добрич 93 4 0 4 138:326 4
Юноши | зона Мизия
1
1 29-10-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Чавдар Троян
95

92
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2 29-10-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак Плевен

Чавдар Троян
54

47
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
3 29-10-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Спартак Плевен
88

74
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2
4 02-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак Плевен

Чавдар Троян
80

78
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
5 02-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Етър 49

Чавдар Троян
83

64
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
6 02-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак Плевен

Етър 49
73

79
Иван Георгиев Николов
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Етър 49 4 4 0 345:303 8
2 Спартак Плевен 4 2 2 281:292 6
3 Чавдар Троян 4 0 4 281:312 4
Юноши | зона Родопи
1
1 30-10-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Узунбаскет
91

60
Иван Димитров Станчев
Тодор Петков Гешев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 30-10-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Арда-Метеор - СКБ

Златоград - СКБ
47

63
Серафим Томов Петров
Стефан Несторов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3 30-10-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Златоград - СКБ

Перущица - СКБ
103

69
Иван Димитров Станчев
Тодор Петков Гешев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
4 30-10-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Узунбаскет

Арда-Метеор - СКБ
63

66
Стефан Несторов Стефанов
Серафим Томов Петров
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2
5 26-11-2016
гр.Златоград
з. ОУ
Арда-Метеор - СКБ

Златоград - СКБ
61

83
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
6 26-11-2016
гр.Златоград
з. ОУ
Перущица - СКБ

Узунбаскет
72

79
Серафим Томов Петров
Михаил Ангелов Михайлов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
7 26-11-2016
гр.Златоград
з. ОУ
Перущица - СКБ

Арда-Метеор - СКБ
70

78
Тенчо Иванов Тенев
Михаил Ангелов Михайлов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
8 26-11-2016
гр.Златоград
з. ОУ
Златоград - СКБ

Узунбаскет
87

71
Серафим Томов Петров
Димитър Филчев Филев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3
9 11-02-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Перущица - СКБ

Арда-Метеор - СКБ
75

81
Стефан Несторов Стефанов
Михаил Ангелов Михайлов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
10 11-02-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Узунбаскет

Златоград - СКБ
55

70
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
11 11-02-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Златоград - СКБ

Перущица - СКБ
83

71
Стефан Несторов Стефанов
Димитър Филчев Филев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
12 11-02-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Арда-Метеор - СКБ

Узунбаскет
72

59
Тенчо Иванов Тенев
Михаил Ангелов Михайлов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
4
13 25-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Перущица - СКБ

Арда-Метеор - СКБ
73

96
Тенчо Иванов Тенев
Тодор Петков Гешев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
14 25-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Златоград - СКБ

Узунбаскет
73

58
Иван Димитров Станчев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
15 25-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Перущица - СКБ

Узунбаскет
85

75
Тенчо Иванов Тенев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
16 25-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Арда-Метеор - СКБ

Златоград - СКБ
60

64
Иван Димитров Станчев
Тодор Петков Гешев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Златоград - СКБ 8 8 0 626:492 16
2 Арда-Метеор - СКБ 8 5 3 561:550 13
3 Перущица - СКБ 8 2 6 606:655 10
4 Узунбаскет 8 1 7 520:616 9
Кошница

Купа на БФБ, юноши, Финал за трето място
30.Apr.2017 13:00
Купа БФБ, юноши. Финал
30.Apr.2017 15:00
Брой 10

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3