Първенства
Девойки | Финал 3/4 място
1
19 23-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Балкан

Рилски Спортист
60

59
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Балкан 1 1 0 60:59 2
2 Рилски Спортист 1 0 1 59:60 1
Девойки | Финал 1/2 място
20 23-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Черно море Одесос ЖБК

Левски
73

45
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно море Одесос ЖБК 1 1 0 73:45 2
2 Левски 1 0 1 45:73 1
Девойки | Финален турнир - полуфинали
17 22-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Балкан

Черно море Одесос ЖБК
49

51
Илиян Койчев Желев
Серафим Томов Петров
Драга Александрова Мишева
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore Download PDF
18 22-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Левски

Рилски Спортист
58

47
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Гергана Сашева Стоянова
Моника Вичева Минчева
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 1 1 0 58:47 2
2 Черно море Одесос ЖБК 1 1 0 51:49 2
3 Балкан 1 0 1 49:51 1
4 Рилски Спортист 1 0 1 47:58 1
Девойки | Финален турнир - полуфинали 5/8 място
13 22-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Септември 97

Асеновец 2005
71

58
Илиян Койчев Желев
Стефан Несторов Стефанов
Зоя Методиева Станоева
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore Download PDF
14 22-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Славия

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
77

50
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Стефан Несторов Стефанов
Зоя Методиева Станоева
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
2
15 23-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Асеновец 2005

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
65

35
Boxscore Download PDF
16 23-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Септември 97

Славия
62

79
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Славия 2 2 0 156:112 4
2 Асеновец 2005 2 1 1 123:106 3
3 Септември 97 2 1 1 133:137 3
4 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 2 0 2 85:142 2
Девойки | Финален турнир Група А
1
1 19-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Септември 97
43

82
Серафим Томов Петров
Стефан Несторов Стефанов
Зоя Методиева Станоева
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
2 19-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски Спортист

Балкан
55

57
Гергана Сашева Стоянова
Серафим Томов Петров
Зоя Методиева Станоева
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore Download PDF
2
5 20-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Балкан

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
79

23
Boxscore Download PDF
6 20-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Септември 97

Рилски Спортист
65

69
Boxscore Download PDF
3
9 21-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Балкан

Септември 97
76

70
Boxscore Download PDF
10 21-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Рилски Спортист
30

68
Boxscore Download PDF
Девойки | Финален турнир Група Б
1
3 19-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Асеновец 2005

Левски
22

89
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Драга Александрова Мишева
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore Download PDF
4 19-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Славия

Черно море Одесос ЖБК
64

70
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Илиян Койчев Желев
Моника Вичева Минчева
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
2
7 20-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Левски

Славия
50

54
Boxscore Download PDF
8 20-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Черно море Одесос ЖБК

Асеновец 2005
78

44
Boxscore Download PDF
3
11 21-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Славия

Асеновец 2005
73

50
Boxscore Download PDF
12 21-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Левски

Черно море Одесос ЖБК
53

45
Boxscore Download PDF
Девойки | Зони Рила / Витоша / Родопи 1-4място
1
0 16-03-2017
гр.София
з. Септември
Септември 97

Миньор - баскетболна школа
09:30 Димитър Георгиев Георгиев
Зоя Методиева Станоева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
0 16-03-2017
гр.София
з. Септември
Рилски Спортист

Академик-жени Пловдив
11:00 Димитър Георгиев Георгиев
Зоя Методиева Станоева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
0 16-03-2017
гр.София
з. Септември
Миньор - баскетболна школа

Рилски Спортист
14:00 Ангел Иванов Иванов
Моника Вичева Минчева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
0 16-03-2017
гр.София
з. Септември
Академик-жени Пловдив

Септември 97
15:30 Ангел Иванов Иванов
Моника Вичева Минчева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
2
0 30-03-2017
гр.София
з. Септември
Септември 97

Миньор - баскетболна школа
09:30 Иван Любомиров Методиев
Зоя Методиева Станоева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
0 30-03-2017
гр.София
з. Септември
Академик-жени Пловдив

Рилски Спортист
11:00 Иван Любомиров Методиев
Зоя Методиева Станоева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
0 30-03-2017
гр.София
з. Септември
Миньор - баскетболна школа

Академик-жени Пловдив
14:00 Валери Васков Енев
Моника Вичева Минчева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
0 30-03-2017
гр.София
з. Септември
Рилски Спортист

Септември 97
15:30 Валери Васков Енев
Моника Вичева Минчева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
3
0 04-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски Спортист

Миньор - баскетболна школа
09:30 Ангел Иванов Иванов
Радослав Ангелов Ангелов
Петър Христов Цачев
Boxscore
0 04-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Академик-жени Пловдив

Септември 97
11:00 Иван Любомиров Методиев
Моника Вичева Минчева
Петър Христов Цачев
Boxscore
0 04-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Миньор - баскетболна школа

Академик-жени Пловдив
14:00 Ангел Иванов Иванов
Радослав Ангелов Ангелов
Петър Христов Цачев
Boxscore
0 04-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Септември 97

Рилски Спортист
15:30 Иван Любомиров Методиев
Моника Вичева Минчева
Петър Христов Цачев
Boxscore
Класиране
Девойки | Зони Рила / Витоша / Родопи 5-7място
1
0 00-00-0000
з.
ПИРИН-ТЕМКОВ

Ботев 2012
Boxscore
0 00-00-0000
з.
Ботев 2012

Славия
Boxscore
0 05-04-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
ПИРИН-ТЕМКОВ

Славия
14:30 Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Васил Михайлов Златков
Boxscore
2
0 02-04-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Славия

Ботев 2012
14:30 Христо Георгиев Костов
Драга Александрова Мишева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
0 02-04-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Ботев 2012

ПИРИН-ТЕМКОВ
16:30 Христо Георгиев Костов
Драга Александрова Мишева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
0 02-04-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
ПИРИН-ТЕМКОВ

Славия
18:30 Христо Георгиев Костов
Драга Александрова Мишева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
Класиране
Девойки | Североизточна конференция 6-8 място
1
1 28-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спортбаскет Гт

Ънстопабъл
48

24
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 28-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Зограф
21

39
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 28-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Спортбаскет Гт
39

48
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
4 12-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет Гт

Ънстопабъл
31

36
Димитър Огнянов Цонев
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
5 12-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Зограф
27

74
Димитър Огнянов Цонев
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
6 12-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Зограф

Спортбаскет Гт
46

33
Иван Венциславов Венков
Димитър Огнянов Цонев
Симеон Гошев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Зограф 4 3 1 198:129 7
2 Спортбаскет Гт 4 2 2 160:145 6
3 Ънстопабъл 4 1 3 108:192 5
Девойки | Североизточна конференция 1-5 място
1
1 29-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Вихър 2002
53

46
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 29-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Росица
59

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3 29-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вихър 2002
56

25
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
4 29-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Росица

Светкавица Тщ.
40

43
Евстати Петров Иванов
Димитър Петев Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
5 29-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
56

52
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
6 08-03-2017
з. Дунав
Светкавица Тщ.

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
32

85
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
7 08-03-2017
з. Дунав
Вихър 2002

Доростол - СКБ
23

49
Иван Георгиев Николов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 08-03-2017
з. Дунав
Росица

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
43

90
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
9 08-03-2017
з. Дунав
Доростол - СКБ

Светкавица Тщ.
43

30
Димитър Петев Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
10 08-03-2017
з. Дунав
Вихър 2002

Росица
24

38
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 4 0 287:152 8
2 Доростол - СКБ 4 3 1 203:153 7
3 Светкавица Тщ. 4 2 2 158:214 6
4 Росица 4 1 3 165:216 5
5 Вихър 2002 4 0 4 118:196 4
Девойки | Зони Рила / Витоша / Родопи Агр.
1
1 27-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - баскетболна школа

ПИРИН-ТЕМКОВ
69

57
Boxscore
2 27-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Ботев 2012

Септември 97
28

75
Boxscore
3 27-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
ПИРИН-ТЕМКОВ

Ботев 2012
56

23
Boxscore
4 27-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Септември 97

Миньор - баскетболна школа
104

54
Boxscore
2
5 04-12-2016
гр.София
з. Септември
Септември 97

ПИРИН-ТЕМКОВ
105

19
Boxscore
6 04-12-2016
гр.София
з. Септември
Ботев 2012

Миньор - баскетболна школа
27

81
Boxscore
7 04-12-2016
гр.София
з. Септември
Ботев 2012

ПИРИН-ТЕМКОВ
29

100
Boxscore
8 04-12-2016
гр.София
з. Септември
Миньор - баскетболна школа

Септември 97
56

87
Boxscore
3
9 23-12-2016
гр.Благоевград
з. Скаптопара
ПИРИН-ТЕМКОВ

Миньор - баскетболна школа
39

63
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
10 23-12-2016
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Ботев 2012

Септември 97
24

60
Ангел Иванов Иванов
Веселина Иванова Иванова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
11 23-12-2016
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Миньор - баскетболна школа

Ботев 2012
84

21
Валери Васков Енев
Веселина Иванова Иванова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
12 23-12-2016
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Септември 97

ПИРИН-ТЕМКОВ
75

30
Ангел Иванов Иванов
Иван Любомиров Методиев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Септември 97 6 6 0 506:211 12
2 Миньор - баскетболна школа 6 4 2 407:335 10
3 ПИРИН-ТЕМКОВ 6 2 4 301:364 8
4 Ботев 2012 6 0 6 152:456 6
Девойки | Зони Рила / Витоша / Родопи Бгр.
1
13 04-12-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски Спортист

Славия
09:30 Boxscore
14 04-12-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Славия

Академик-жени Пловдив
11:00 Boxscore
15 04-12-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Академик-жени Пловдив

Рилски Спортист
13:30 Boxscore
2
16 22-12-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Славия
86

64
Серафим Томов Петров
Стефан Несторов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
17 22-12-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Славия

Рилски Спортист
26

97
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
18 22-12-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Рилски Спортист

Академик-жени Пловдив
89

37
Серафим Томов Петров
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Рилски Спортист 2 2 0 186:63 4
2 Академик-жени Пловдив 2 1 1 123:153 3
3 Славия 2 0 2 90:183 2
Девойки | зона Добруджа - А гр.
1
1 23-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
50

58
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 23-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Росица

Зограф
46

49
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3 23-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Светкавица Тщ.

Доростол - СКБ
48

65
Димитър Петев Петров
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
4 23-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Зограф

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
36

90
Евстати Петров Иванов
Димитър Огнянов Цонев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
5 23-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Росица

Светкавица Тщ.
71

74
Димитър Огнянов Цонев
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
6 19-11-2016
з. Дунав
Светкавица Тщ.

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
35

87
Иван Георгиев Николов
Александър Сашков Пейков
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
7 19-11-2016
з. Дунав
Доростол - СКБ

Зограф
52

25
Иван Георгиев Николов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
8 19-11-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Росица
77

59
Иван Георгиев Николов
Александър Сашков Пейков
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
9 19-11-2016
з. Дунав
Зограф

Светкавица Тщ.
28

53
Ангел Иванов Порожанов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
10 19-11-2016
з. Дунав
Доростол - СКБ

Росица
60

40
Ангел Иванов Порожанов
Александър Сашков Пейков
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Доростол - СКБ 4 4 0 235:163 8
2 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 3 1 304:188 7
3 Светкавица Тщ. 4 2 2 210:251 6
4 Зограф 4 1 3 138:241 5
5 Росица 4 0 4 216:260 4
Девойки | зона Добруджа - Б гр.
1
1 06-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет Гт

Ънстопабъл
61

28
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 06-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Вихър 2002
28

83
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3 06-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Вихър 2002

Спортбаскет Гт
88

38
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
4 27-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Вихър 2002
15

64
Евстати Петров Иванов
Димитър Огнянов Цонев
Мартина Орлинова Николова
Васил Добрев
Boxscore
5 27-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Вихър 2002

Спортбаскет Гт
57

31
Евстати Петров Иванов
Мартина Орлинова Николова
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
6 27-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Спортбаскет Гт

Ънстопабъл
45

32
Димитър Огнянов Цонев
Иван Венциславов Венков
Мартина Орлинова Николова
Васил Добрев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Вихър 2002 4 4 0 292:112 8
2 Спортбаскет Гт 4 2 2 175:205 6
3 Ънстопабъл 4 0 4 103:253 4
Кошница


Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ-Мъже (кръг 2)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3