Първенства
Кадетки | Зона Рила
1
1 14-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Пирин-Темков

Миньор - Баскетболна школа
33

58
Boxscore
2 14-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Балкан
81

37
Boxscore
2
3 20-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Пирин-Темков

Монтана 2003
55

88
Boxscore
4 20-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

Рилски спортист
73

56
Boxscore
3
5 26-02-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Балкан
73

44
Зоя Методиева Станоева
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
6 26-02-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Рилски спортист
82

53
Зоя Методиева Станоева
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
4
7 05-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Миньор - Баскетболна школа
37

56
Мартин Ангелов Ангелов
Веселина Иванова Иванова
Иван Василев Василев
Boxscore
8 05-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Рилски спортист

Пирин-Темков
81

53
Тихомир Райков Щерев
Веселина Иванова Иванова
Иван Василев Василев
Boxscore
9 05-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Миньор - Баскетболна школа

Монтана 2003
60

71
Мартин Ангелов Ангелов
Тихомир Райков Щерев
Иван Василев Василев
Boxscore
10 05-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Пирин-Темков

Балкан
66

63
Тихомир Райков Щерев
Веселина Иванова Иванова
Иван Василев Василев
Boxscore
5
0 19-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Пирин-Темков
63

43
Недко Николаев Колев
Габриела Стефанова Петрова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 19-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Монтана 2003

Балкан
69

26
Недко Николаев Колев
Габриела Стефанова Петрова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 19-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Миньор - Баскетболна школа

Рилски спортист
42

46
Тихомир Райков Щерев
Христо Георгиев Костов
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 19-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Пирин-Темков

Монтана 2003
37

57
Тихомир Райков Щерев
Недко Николаев Колев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 19-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Балкан

Миньор - Баскетболна школа
33

61
Христо Георгиев Костов
Габриела Стефанова Петрова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
6
0 01-04-2017
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

Пирин-Темков
09:00 Радослав Сийков Дяков
Габриела Стефанова Петрова
Васил Михайлов Златков
Boxscore
0 01-04-2017
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Рилски спортист

Монтана 2003
10:30 Зоя Методиева Станоева
Христо Чанков Христов
Васил Михайлов Златков
Boxscore
0 01-04-2017
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Пирин-Темков

Балкан
12:00 Радослав Сийков Дяков
Христо Чанков Христов
Васил Михайлов Златков
Boxscore
0 01-04-2017
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Монтана 2003

Миньор - Баскетболна школа
13:30 Зоя Методиева Станоева
Габриела Стефанова Петрова
Васил Михайлов Златков
Boxscore
0 01-04-2017
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Балкан

Рилски спортист
15:00 Радослав Сийков Дяков
Зоя Методиева Станоева
Васил Михайлов Златков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Монтана 2003 6 6 0 440:275 12
2 Миньор - Баскетболна школа 6 4 2 350:276 10
3 Рилски спортист 6 4 2 380:330 10
4 Пирин-Темков 6 1 5 287:410 7
5 Балкан 6 0 6 240:406 6
Кадетки | Североизточна конференция 1-3 място
1
1 23-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
55

82
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2 23-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
64

58
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3 23-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
70

45
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
4 25-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
73

75
Живко Илиев Маринов
Димитър Петев Петров
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
5 25-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
64

86
Живко Илиев Маринов
Димитър Петев Петров
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
6 25-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
84

60
Евстати Петров Иванов
Димитър Петев Петров
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно море Одесос ЖБК 4 4 0 322:224 8
2 Доростол - СКБ 4 1 3 242:287 5
3 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 1 3 252:305 5
Кадетки | Североизточна конференция 4-7 място
1
1 18-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Светкавица - Сдружение
54

58
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 18-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон - Орловец

Преслав
59

26
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Огнянов Цонев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 18-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Преслав

Вихър 2002 - Спортно сдружение
26

56
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 18-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Чардафон - Орловец
56

54
Евстати Петров Иванов
Димитър Огнянов Цонев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
5 19-03-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Светкавица - Сдружение

Преслав
26

55
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
6 19-03-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Чардафон - Орловец

Вихър 2002 - Спортно сдружение
56

49
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
7 19-03-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Преслав

Вихър 2002 - Спортно сдружение
19

53
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 19-03-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Светкавица - Сдружение

Чардафон - Орловец
36

62
Живко Илиев Маринов
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чардафон - Орловец 4 3 1 231:167 7
2 Вихър 2002 - Спортно сдружение 4 2 2 212:159 6
3 Светкавица - Сдружение 4 2 2 176:225 6
4 Преслав 4 1 3 126:194 5
Кадетки | Североизточна конференция 8-10 място
1
1 15-02-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Ънстопабъл

Стар Баскет - Варна
17

59
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2 15-02-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Лудогорец - Спортен клуб

Ънстопабъл
12

56
Ясен Дяков Дяков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3 15-02-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет - Варна

Лудогорец - Спортен клуб
53

35
Александър Сашков Пейков
Ясен Дяков Дяков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
4 23-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Ънстопабъл

Стар Баскет - Варна
13

37
Евстати Петров Иванов
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
5 23-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Лудогорец - Спортен клуб

Ънстопабъл
0

20
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
6 23-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет - Варна

Лудогорец - Спортен клуб
37

35
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Стар Баскет - Варна 4 4 0 186:100 8
2 Ънстопабъл 4 2 2 106:108 6
3 Лудогорец - Спортен клуб 4 0 4 82:166 4
Кадетки | Квалификационен турнир Варна
1
1 24-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
63

55
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 24-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Доростол - СКБ

Рилски спортист
62

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 24-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Рилски спортист

Черно море Одесос ЖБК
48

75
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно море Одесос ЖБК 2 2 0 138:103 4
2 Доростол - СКБ 2 1 1 117:120 3
3 Рилски спортист 2 0 2 105:137 2
Кадетки | Квалификационен турнир Бургас
1 24-05-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Вихър 2002 - Спортно сдружение
76

23
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2 24-05-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Асеновец 2005

Септември 97
29

93
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2
3 24-05-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Асеновец 2005
40

72
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
4 24-05-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Септември 97

Нефтохимик 2010
86

54
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
3
5 25-05-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Септември 97

Вихър 2002 - Спортно сдружение
98

35
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
6 25-05-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Асеновец 2005
69

50
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Септември 97 3 3 0 277:118 6
2 Нефтохимик 2010 3 2 1 199:159 5
3 Асеновец 2005 3 1 2 151:202 4
4 Вихър 2002 - Спортно сдружение 3 0 3 98:246 3
Кадетки | Квалификационен турнир София
1
1 24-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Левски

Пирин-Темков
91

36
Мартин Ангелов Ангелов
Моника Вичева Минчева
Красимира Николова Банова
Boxscore
2 24-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Славия

Балкан
80

37
Ангел Иванов Иванов
Моника Вичева Минчева
Красимира Николова Банова
Boxscore
2
3 24-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Пирин-Темков

Славия
45

84
Валентин Димитров Въчковски
Мартин Ангелов Ангелов
Красимира Николова Банова
Boxscore
4 24-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Балкан

Левски
30

80
Ангел Иванов Иванов
Валентин Димитров Въчковски
Красимира Николова Банова
Boxscore
3
5 25-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Балкан

Пирин-Темков
62

35
Мартин Ангелов Ангелов
Моника Вичева Минчева
Красимира Николова Банова
Boxscore
6 25-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Левски

Славия
58

68
Ангел Иванов Иванов
Валентин Димитров Въчковски
Красимира Николова Банова
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Славия 3 3 0 232:140 6
2 Левски 3 2 1 229:134 5
3 Балкан 3 1 2 129:195 4
4 Пирин-Темков 3 0 3 116:237 3
Кадетки | Квалификационен турнир Монтана
1
1 24-05-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Академик-жени Пловдив
99

42
Boxscore
2 24-05-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Миньор - Баскетболна школа

НСА
67

40
Boxscore
2
3 24-05-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Академик-жени Пловдив

Миньор - Баскетболна школа
43

99
Boxscore
4 24-05-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
НСА

Монтана 2003
30

113
Boxscore
3
5 25-05-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
НСА

Академик-жени Пловдив
52

95
Boxscore
6 25-05-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Миньор - Баскетболна школа
78

56
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Монтана 2003 3 3 0 290:128 6
2 Миньор - Баскетболна школа 3 2 1 222:161 5
3 Академик-жени Пловдив 3 1 2 180:250 4
4 НСА 3 0 3 122:275 3
Кадетки | КУПА БФБ 2017
1
1 12-05-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Монтана 2003
13:00 Иван Любомиров Методиев
Димитър Георгиев Георгиев
Петър Христов Цачев
Boxscore
2 12-05-2017
гр.София
з. Триадица
Септември 97

Рилски спортист
14:45 Валентин Димитров Въчковски
Драга Александрова Мишева
Петър Христов Цачев
Boxscore
3 12-05-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Миньор - Баскетболна школа
16:30 Константин Русев Русев
Тихомир Райков Щерев
Петър Христов Цачев
Boxscore
2
4 14-05-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Миньор - Баскетболна школа
09:00 Константин Русев Русев
Драга Александрова Мишева
Петър Христов Цачев
Boxscore
5 14-05-2017
гр.София
з. Триадица
Септември 97

Монтана 2003
10:45 Константин Русев Русев
Димитър Георгиев Георгиев
Петър Христов Цачев
Boxscore
6 14-05-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Рилски спортист
12:15 Димитър Васков Мановски
Драга Александрова Мишева
Петър Христов Цачев
Boxscore
3
7 14-05-2017
гр.София
з. Триадица
Септември 97

Миньор - Баскетболна школа
14:00 Димитър Васков Мановски
Валентин Димитров Въчковски
Красимира Николова Банова
Boxscore
8 14-05-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Монтана 2003
15:45 Валентин Димитров Въчковски
Тихомир Райков Щерев
Красимира Николова Банова
Boxscore
9 14-05-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Рилски спортист
17:30 Валентин Димитров Въчковски
Тихомир Райков Щерев
Красимира Николова Банова
Boxscore
Класиране
Кадетки | ФИНАЛЕН ТУРНИР - ГРУПА А
1
1 07-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Доростол - СКБ

Монтана 2003
46

74
Boxscore Download PDF
2 07-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември 97

Левски
61

55
Boxscore Download PDF
2
3 08-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Доростол - СКБ
60

49
Boxscore Download PDF
4 08-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Монтана 2003

Септември 97
63

54
Димитър Георгиев Георгиев
Недко Николаев Колев
Иван Димитров Бакърджиев
Ася Кръстева Църова
Петя Станиславова Милчева
Boxscore Download PDF
3
5 09-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Доростол - СКБ

Септември 97
41

57
Boxscore Download PDF
6 09-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Монтана 2003
44

57
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Монтана 2003 3 3 0 194:144 6
2 Септември 97 3 2 1 172:159 5
3 Левски 3 1 2 159:167 4
4 Доростол - СКБ 3 0 3 136:191 3
Кадетки | ФИНАЛЕН ТУРНИР - ГРУПА Б
1
7 07-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Славия

Миньор - Баскетболна школа
85

45
Драга Александрова Мишева
Иван Любомиров Методиев
Красимира Николова Банова
Стефка Славова
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
8 07-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Черно море Одесос ЖБК

Нефтохимик 2010
77

58
Димитър Георгиев Георгиев
Галин Атанасов Михалев
Красимира Николова Банова
Ася Кръстева Църова
Стефка Славова
Boxscore Download PDF
2
9 08-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Нефтохимик 2010

Славия
45

63
Драга Александрова Мишева
Иван Любомиров Методиев
Иван Димитров Бакърджиев
Антон Диянов Цветков
Петя Станиславова Милчева
Boxscore Download PDF
10 08-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Миньор - Баскетболна школа

Черно море Одесос ЖБК
59

68
Иван Димитров Бакърджиев
Ася Кръстева Църова
Петя Станиславова Милчева
Boxscore Download PDF
3
11 09-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Славия

Черно море Одесос ЖБК
75

69
Драга Александрова Мишева
Галин Атанасов Михалев
Иван Димитров Бакърджиев
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
12 09-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Нефтохимик 2010

Миньор - Баскетболна школа
46

50
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Иван Димитров Бакърджиев
Ася Кръстева Църова
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Славия 3 3 0 223:159 6
2 Черно море Одесос ЖБК 3 2 1 214:192 5
3 Миньор - Баскетболна школа 3 1 2 154:199 4
4 Нефтохимик 2010 3 0 3 149:190 3
Кадетки | Полуфинали
1
0 10-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Монтана 2003

Черно море Одесос ЖБК


Boxscore Download PDF
0 10-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Славия

Септември 97
72

66
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Славия 1 1 0 72:66 2
2 Септември 97 1 0 1 66:72 1
3 Монтана 2003 1 0 0 : 1
4 Черно море Одесос ЖБК 1 0 0 : 1
Кадетки | Полуфинали 5-8 място
1 10-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Нефтохимик 2010
66

40
Boxscore Download PDF
2 10-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Миньор - Баскетболна школа

Доростол - СКБ
62

44
Boxscore Download PDF
2
3 11-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Нефтохимик 2010

Доростол - СКБ
35

40
Boxscore Download PDF
4 11-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Миньор - Баскетболна школа
52

Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 2 1 0 118:40 3
2 Доростол - СКБ 2 1 1 84:97 3
3 Миньор - Баскетболна школа 2 1 0 62:96 3
4 Нефтохимик 2010 2 0 2 75:106 2
Кадетки | Финал 3-то място
1
0 11-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Черно море Одесос ЖБК

Септември 97
61

64
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Септември 97 1 1 0 64:61 2
2 Черно море Одесос ЖБК 1 0 1 61:64 1
Кадетки | Финал
0 11-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Монтана 2003

Славия
50

56
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Славия 1 1 0 56:50 2
2 Монтана 2003 1 0 1 50:56 1
Кадетки | зона Витоша
1 06-11-2016
гр.София
з. ст.Герена
Левски

Септември 97
56

46
Драга Александрова Мишева
Мартина Орлинова Николова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
2 06-11-2016
гр.София
з. ст.Герена
Славия

НСА
85

30
Драга Александрова Мишева
Мартина Орлинова Николова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
2
4 12-11-2016
гр.София
з. ст.Герена
НСА

Левски
22

72
Мартин Ангелов Ангелов
Матей Ивов Митев
Желчо Илиев Генов
Boxscore
3
5 11-12-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Септември 97

НСА
67

12
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
6 11-12-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Левски

Славия - II
94

29
Моника Вичева Минчева
Зоя Методиева Станоева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
4
7 15-01-2017
гр.София
з. Септември
Славия

Левски
46

78
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
5
9 12-02-2017
гр.София
з. НСА В.Левски
НСА

Левски
26

71
Моника Вичева Минчева
Зоя Методиева Станоева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
10 12-02-2017
гр.София
з. НСА В.Левски
Септември 97

Славия
63

75
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
6
11 26-02-2017
гр.София
з. Септември
Септември 97

Левски
61

69
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
12 26-02-2017
гр.София
з. Септември
НСА

Славия
43

92
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
12
10 12-03-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Левски
49

66
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Зоя Методиева Станоева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
11 12-03-2017
гр.София
з. Триадица
Септември 97

НСА
80

16
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Моника Вичева Минчева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
13
12 19-03-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Септември 97
64

52
Драга Александрова Мишева
Моника Вичева Минчева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 7 7 0 506:279 14
2 Славия 6 4 2 411:332 10
3 Септември 97 6 2 4 369:292 8
4 НСА 6 0 6 149:467 6
5 Славия - II 1 0 1 29:94 1
Кадетки | Зона Добруджа А гр.
1
1 13-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Доростол - СКБ
37

60
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 13-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос ЖБК
68

121
Димитър Петев Петров
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3 13-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
61

46
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
4 13-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
69

81
Живко Илиев Маринов
Димитър Петев Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
5 13-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
93

88
Александър Сашков Пейков
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
6 02-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос ЖБК
35

84
Константин Русев Русев
Мартина Орлинова Николова
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
7 02-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
76

60
Константин Русев Русев
Димитър Огнянов Цонев
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
8 02-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Светкавица - Сдружение

Вихър 2002 - Спортно сдружение
61

72
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Огнянов Цонев
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
9 02-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
74

48
Евстати Петров Иванов
Мартина Орлинова Николова
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
10 02-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Доростол - СКБ

Светкавица - Сдружение
72

23
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Доростол - СКБ 4 4 0 289:189 8
2 Черно море Одесос ЖБК 4 3 1 348:232 7
3 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 2 2 262:284 6
4 Вихър 2002 - Спортно сдружение 4 1 3 190:266 5
5 Светкавица - Сдружение 4 0 4 240:358 4
Кадетки | Зона Добруджа Б гр.
1
1 20-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Лудогорец - Спортен клуб
23

18
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Огнянов Цонев
Васил Добрев
Boxscore
2 20-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Чардафон - Орловец

Преслав
31

10
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
3 20-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Лудогорец - Спортен клуб

Стар Баскет - Варна
28

48
Живко Илиев Маринов
Димитър Огнянов Цонев
Васил Добрев
Boxscore
4 20-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Чардафон - Орловец
8

50
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
5 20-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Преслав

Стар Баскет - Варна
51

34
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
2
6 18-12-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Лудогорец - Спортен клуб

Преслав
24

53
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
7 18-12-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Стар Баскет - Варна

Чардафон - Орловец
45

75
Младен Георгиев Младенов
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 18-12-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Преслав

Ънстопабъл
59

16
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
9 18-12-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Чардафон - Орловец

Лудогорец - Спортен клуб
20

0
Живко Илиев Маринов
Младен Георгиев Младенов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
10 18-12-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Стар Баскет - Варна

Ънстопабъл
45

25
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чардафон - Орловец 4 4 0 176:63 8
2 Преслав 4 3 1 173:105 7
3 Стар Баскет - Варна 4 2 2 172:179 6
4 Ънстопабъл 4 1 3 72:172 5
5 Лудогорец - Спортен клуб 4 0 4 70:144 4
Кадетки | зона Родопи
1
1 20-11-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Академик-жени Пловдив
76

53
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2 20-11-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Голдън сити

Нефтохимик 2010
10

93
Димитър Филчев Филев
Преслав Николаев Петков
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3 20-11-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Орфей
64

52
Тодор Петков Гешев
Преслав Николаев Петков
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
4 20-11-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Нефтохимик 2010

Асеновец 2005
68

65
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
5 20-11-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Орфей

Голдън сити
78

19
Тодор Петков Гешев
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2
6 11-12-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Орфей

Асеновец 2005
45

61
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
7 11-12-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Голдън сити

Академик-жени Пловдив
36

69
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
8 11-12-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Нефтохимик 2010

Орфей
62

44
Тодор Петков Гешев
Михаил Ангелов Михайлов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
9 11-12-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Голдън сити
109

26
Тодор Петков Гешев
Михаил Ангелов Михайлов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
10 11-12-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Нефтохимик 2010
46

61
Тодор Петков Гешев
Михаил Ангелов Михайлов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3
11 10-03-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Голдън сити

Орфей
27

120
Димитър Филчев Филев
Димитър Филипов Хаджиев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
12 10-03-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
75

70
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
13 10-03-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Нефтохимик 2010

Голдън сити
84

18
Михаил Ангелов Михайлов
Димитър Филипов Хаджиев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
14 10-03-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Орфей

Академик-жени Пловдив
71

68
Серафим Томов Петров
Михаил Ангелов Михайлов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
15 10-03-2017
гр.Кърджали
з. з.Арпезос
Асеновец 2005

Нефтохимик 2010
15.30 Тенчо Иванов Тенев
Серафим Томов Петров
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
4
16 22-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Орфей

Нефтохимик 2010
52

78
Калоян Руменов Иванов
Апостол Григоров Костадинов
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
17 22-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Академик-жени Пловдив

Голдън сити
63

36
Илиян Койчев Желев
Калоян Руменов Иванов
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
18 22-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Асеновец 2005

Орфей
69

37
Илиян Койчев Желев
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
19 22-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Академик-жени Пловдив
67

43
Гергана Сашева Стоянова
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
20 22-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Голдън сити

Асеновец 2005
22

68
Гергана Сашева Стоянова
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Нефтохимик 2010 7 7 0 513:278 14
2 Асеновец 2005 7 5 2 518:326 12
3 Академик-жени Пловдив 8 4 4 481:469 12
4 Орфей 8 3 5 499:448 11
5 Голдън сити 8 0 8 194:684 8
Кошница
Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3