Първенства
Кадети | А група Североизточна
1
1 29-10-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
64

85
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
2 29-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Стар Баскет
68

49
Калоян Петров Костов
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
3 12-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Доростол - СКБ
37

49
Станимир Димов Русев
Димитър Огнянов Цонев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4 12-11-2016
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
62

73
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
3
5 27-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Стар Баскет
100

52
Константин Русев Русев
Живко Илиев Маринов
Георги Василев Шиваров
Boxscore
6 27-11-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Варна
80

63
Калоян Петров Костов
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
4
7 03-12-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
55

66
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 12-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Черно Море Тича
53

82
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
5
9 04-02-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Академик Варна
57

46
Евстати Петров Иванов
Димитър Огнянов Цонев
Георги Василев Шиваров
Boxscore
10 25-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
83

47
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
6
11 08-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
94

59
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
12 08-02-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Доростол - СКБ
36

59
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
7
13 18-02-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Академик Варна
92

39
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
14 28-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Стар Баскет
10.00 Ангел Иванов Порожанов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
8
15 21-01-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Черно Море Тича
27

95
Живко Илиев Маринов
Димитър Огнянов Цонев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
16 21-01-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
46

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
9
17 28-01-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
41

78
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
18 27-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Академик Варна
13.30 Александър Сашков Пейков
Живко Илиев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
10
19 11-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Стар Баскет
60

57
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
20 11-02-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
63

70
Евстати Петров Иванов
Димитър Огнянов Цонев
Васил Добрев
Boxscore
11
21 04-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Доростол - СКБ
44

73
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
22 28-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Стар Баскет
13.00 Ангел Иванов Порожанов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
12
23 10-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Черно Море Тича
47

78
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Георги Василев Шиваров
Boxscore
24 25-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
87

51
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
13
25 30-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Варна
14.00 Boxscore
26 18-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
62

54
Димитър Огнянов Цонев
Сергей Панайотов Арнаудов
Георги Василев Шиваров
Boxscore
14
27 11-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
93

66
Живко Илиев Маринов
Димитър Огнянов Цонев
Георги Василев Шиваров
Boxscore
28 25-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Академик Варна
40

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
15
29 01-04-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Стар Баскет
11.00 Boxscore
30 01-04-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Черно Море Тича
12.00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича 10 10 0 842:532 20
2 Доростол - СКБ 11 7 4 725:578 18
3 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 9 4 5 554:663 13
4 Академик Варна 9 2 7 445:584 11
5 Стар Баскет 9 1 8 427:636 10
Кадети | А група югоизточна
0
31 10-03-2017
з.
Академик Бултекс 99

Тунджа
74

71
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
1
1 29-10-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Академик Бултекс 99
90

52
Трифон Бисеров Ботев
Апостол Григоров Костадинов
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2 29-10-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Тунджа
21

123
Серафим Томов Петров
Димитър Филчев Филев
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore
2
3 05-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Розова долина
24

107
Тодор Петков Гешев
Серафим Томов Петров
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
4 05-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Берое
107

42
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
6 16-11-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин-Бургас
59

50
Николай Атанасов Костов
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3
5 06-11-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Розова долина
62

92
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
4
7 19-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Пловдив Баскетбол
108

27
Трифон Бисеров Ботев
Апостол Григоров Костадинов
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
8 19-11-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Академик Бултекс 99
84

66
Невен Иванов Димов
Мирослав Добрев Камбуров
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
5
9 20-11-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Тунджа
46

67
Невен Иванов Димов
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
6
10 23-11-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Розова долина
68

57
Калоян Руменов Иванов
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
11 26-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Берое
71

49
Калоян Руменов Иванов
Трифон Бисеров Ботев
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
12 26-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Академик Бултекс 99
16

125
Тодор Петков Гешев
Стефан Несторов Стефанов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
7
13 11-12-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Делфин-Бургас
88

84
Мирослав Добрев Камбуров
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
8
14 17-12-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Тунджа
73

65
Тодор Петков Гешев
Стефан Несторов Стефанов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
15 27-12-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Пловдив Баскетбол
138

21
Мирослав Добрев Камбуров
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
9
1 16-02-2017
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Делфин-Бургас
100

55
Серафим Томов Петров
Стефан Несторов Стефанов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
10
2 08-01-2017
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Берое
96

57
Иван Йорданов Йорданов
Boxscore
11
4 14-01-2017
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Пловдив Баскетбол
178

9
Божидар Иванов Динев
Моника Ставрева Недялкова
Boxscore
12
5 15-01-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
77

63
Ивайло Атанасов Георгиев
Адриана Георгиева Георгиева
Огнян Добрев Николов
Boxscore
13
6 21-01-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Делфин-Бургас
29

108
Иван Димитров Станчев
Божидар Севдалинов Йорданов
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore
7 21-01-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Розова долина
71

70
Иван Димитров Станчев
Тодор Петков Гешев
Николай Неделчев
Boxscore
14
8 05-02-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Академик Бултекс 99
69

82
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
15
9 11-02-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Делфин-Бургас
52

51
Мирослав Добрев Камбуров
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
16
10 18-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Розова долина
30

69
Калоян Руменов Иванов
Мартин Ангелов Ангелов
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
17
0 19-02-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Пловдив Баскетбол
121

12
Ивайло Атанасов Георгиев
Иван Йорданов Йорданов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
11 23-02-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
73

51
Калоян Руменов Иванов
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
18
12 26-02-2017
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Тунджа
54

63
Невен Иванов Димов
Мирослав Добрев Камбуров
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
13 26-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Берое
38

83
Тодор Петков Гешев
Преслав Николаев Петков
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
19
14 04-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
49

85
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
15 17-02-2017
гр.Пловдив
з. Колодрума
Академик Бултекс 99

Пловдив Баскетбол
137

27
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
32
32 18-03-2017
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Академик Бултекс 99
71

61
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
33 12-03-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Розова долина
61

43
Илиян Койчев Желев
Калоян Руменов Иванов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
34 18-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Берое
11.00 Трифон Бисеров Ботев
Дияна Танева Стоянова
Огнян Добрев Николов
Boxscore
35 19-03-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Делфин-Бургас
21

88
Тодор Петков Гешев
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
36 26-03-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Пловдив Баскетбол
109

24
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Тунджа 12 10 2 933:593 22
2 Розова долина 12 8 4 1009:656 20
3 Академик Бултекс 99 12 8 4 999:733 20
4 Делфин-Бургас 11 5 6 784:631 16
5 Берое 11 4 7 770:726 15
6 Пловдив Баскетбол 12 0 12 269:1425 12
Кадети | А група Западна
1
1 13-11-2016
гр.София
з. Триадица
Академик 17

Рилски спортист
38

55
Драга Александрова Мишева
Радослав Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
2 13-11-2016
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Буба Баскетбол
63

58
Драга Александрова Мишева
Галин Атанасов Михалев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
3 13-11-2016
гр.София
з. Триадица
Левски

Шампион 2006 - СК
52

43
Радослав Ангелов Ангелов
Галин Атанасов Михалев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
2
4 27-11-2016
гр.София
з. Триадица
Славия

Академик 17
54

48
Радослав Сийков Дяков
Моника Вичева Минчева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
5 27-11-2016
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Обединен ЦСКА София
46

42
Радослав Сийков Дяков
Моника Вичева Минчева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
6 27-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
59

70
Мартин Ангелов Ангелов
Веселина Иванова Иванова
Васил Михайлов Златков
Boxscore
3
7 11-12-2016
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Шампион 2006 - СК
70

64
Димитър Георгиев Георгиев
Галин Атанасов Михалев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
8 11-12-2016
гр.София
з. Триадица
Левски

Славия
73

60
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Ангелов Ангелов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
9 11-12-2016
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Рилски спортист
55

33
Радослав Ангелов Ангелов
Галин Атанасов Михалев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
4
10 08-12-2016
гр.София
з. Триадица
Академик 17

Левски
48

52
Иван Любомиров Методиев
Моника Вичева Минчева
Желчо Илиев Генов
Boxscore
11 26-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Буба Баскетбол
15:00 Валентин Димитров Въчковски
Радослав Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
12 08-12-2016
гр.София
з. Триадица
Славия

Обединен ЦСКА София
46

58
Иван Любомиров Методиев
Моника Вичева Минчева
Желчо Илиев Генов
Boxscore
5
13 23-12-2016
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Рилски спортист
Boxscore
14 23-12-2016
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Академик 17
Boxscore
15 23-12-2016
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Славия
Boxscore
6
16 09-03-2017
гр.София
з. Триадица
Академик 17

Буба Баскетбол
61

65
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
17 03-03-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Шампион 2006 - СК
38

56
Димитър Васков Мановски
Мартин Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
18 03-03-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Обединен ЦСКА София
44

50
Радослав Сийков Дяков
Димитър Васков Мановски
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
7
19 22-01-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Славия
86

75
Ангел Иванов Иванов
Данаил Недялков
Красимира Николова Банова
Boxscore
20 22-01-2017
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Левски
67

43
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Петър Христов Цачев
Boxscore
21 22-01-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Академик 17
38

42
Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Петър Христов Цачев
Boxscore
8
22 00-00-0000
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Обединен ЦСКА София
13:00 Галин Атанасов Михалев
Радослав Ангелов Ангелов
Петър Христов Цачев
Boxscore
23 05-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Академик 17
63

62
Славчо Костадинов Нучев
Стефан Несторов Стефанов
Димитър Васков Мановски
София Тошкова Масларова
Boxscore
24 05-03-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Левски
57

45
Радослав Ангелов Ангелов
Галин Атанасов Михалев
Петър Христов Цачев
Boxscore
9
25 08-02-2017
гр.София
з. Триадица
Академик 17

Славия
52

37
Иван Любомиров Методиев
Недко Николаев Колев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
26 08-02-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Шампион 2006 - СК
38

28
Недко Николаев Колев
Иван Любомиров Методиев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
27 08-02-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Рилски спортист
76

53
Валери Васков Енев
Недко Николаев Колев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
10
28 12-02-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Буба Баскетбол
33

49
Ангел Иванов Иванов
Делян Петров Дамянов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
29 12-02-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Левски
50

72
Ангел Иванов Иванов
Делян Петров Дамянов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
30 12-02-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
63

79
Славчо Костадинов Нучев
Георги Красимиров Гочев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
11
31 19-02-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Академик 17
74

72
Радослав Ангелов Ангелов
Зоя Методиева Станоева
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
32 19-02-2017
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Рилски спортист
64

52
Радослав Ангелов Ангелов
Зоя Методиева Станоева
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
33 19-02-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Славия
50

47
Радослав Ангелов Ангелов
Зоя Методиева Станоева
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
12
34 26-02-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Шампион 2006 - СК
57

52
Тихомир Райков Щерев
Матей Ивов Митев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
35 26-02-2017
гр.София
з. Триадица
Академик 17

Обединен ЦСКА София
41

46
Галин Атанасов Михалев
Мартин Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
36 26-02-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Буба Баскетбол
62

70
Мартин Ангелов Ангелов
Галин Атанасов Михалев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
13
37 12-03-2017
гр.София
з. Триадица
Буба Баскетбол

Академик 17
61

51
Светлана Миленова Стоянова
Моника Вичева Минчева
Красимира Николова Банова
Boxscore
38 12-03-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Славия
55

52
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Красимира Николова Банова
Boxscore
39 12-03-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Левски
52

44
Светлана Миленова Стоянова
Зоя Методиева Станоева
Красимира Николова Банова
Boxscore
14
40 19-03-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Рилски спортист
72

60
Димитър Георгиев Георгиев
Мартин Ангелов Ангелов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
41 19-03-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Буба Баскетбол
71

65
Ангел Иванов Иванов
Димитър Георгиев Георгиев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
42 19-03-2017
гр.София
з. Триадица
Академик 17

Шампион 2006 - СК
39

59
Ангел Иванов Иванов
Мартин Ангелов Ангелов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 12 8 4 716:676 20
2 Обединен ЦСКА София 10 9 1 533:450 19
3 Буба Баскетбол 9 7 2 569:500 16
4 Шампион 2006 - СК 11 5 6 531:524 16
5 Рилски спортист 10 4 6 581:643 14
6 Академик 17 11 2 9 554:604 13
7 Славия 11 2 9 593:680 13
Кадети | Зона Витоша
1
1 20-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
СК Олимпия баскет

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
20

101
Недко Николаев Колев
Мартин Ангелов Ангелов
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
2 20-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Ахил
84

41
Недко Николаев Колев
Тихомир Райков Щерев
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
3 20-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив 93

Атлетик СБК
60

34
Тихомир Райков Щерев
Мартин Ангелов Ангелов
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
2
4 04-12-2016
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
Локомотив 93

СК Олимпия баскет
60

28
Делян Петров Дамянов
Моника Вичева Минчева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
5 04-12-2016
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
Ахил

Атлетик СБК
79

34
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
6 04-12-2016
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Академик
59

94
Делян Петров Дамянов
Габриела Стефанова Петрова
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
3
7 18-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Ахил

Локомотив 93
80

32
Тихомир Райков Щерев
Моника Вичева Минчева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
8 18-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Академик

СК Олимпия баскет
103

20
Делян Петров Дамянов
Моника Вичева Минчева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
9 18-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Атлетик СБК

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
45

91
Делян Петров Дамянов
Тихомир Райков Щерев
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
4
10 19-02-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив 93

Академик
39

98
Славчо Костадинов Нучев
Николай Николаев Гайтанджиев
Красимира Николова Банова
Boxscore
11 19-02-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Ахил
75

60
Славчо Костадинов Нучев
Матей Ивов Митев
Красимира Николова Банова
Boxscore
12 19-02-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СК Олимпия баскет

Атлетик СБК
39

65
Николай Николаев Гайтанджиев
Матей Ивов Митев
Красимира Николова Банова
Boxscore
5
13 29-01-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив 93

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
47

80
Мартин Ангелов Ангелов
Тихомир Райков Щерев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
14 29-01-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Атлетик СБК

Академик
47

117
Мартин Ангелов Ангелов
Радослав Ангелов Ангелов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
15 29-01-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Ахил

СК Олимпия баскет
87

29
Тихомир Райков Щерев
Радослав Ангелов Ангелов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
6
16 05-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СК Олимпия баскет

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
47

98
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Недко Николаев Колев
Красимира Николова Банова
Boxscore
17 05-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Ахил
80

53
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Георги Венелинов Брестнички
Красимира Николова Банова
Boxscore
18 05-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив 93

Атлетик СБК
57

53
Георги Венелинов Брестнички
Недко Николаев Колев
Красимира Николова Банова
Boxscore
7
0 12-03-2017
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
Ахил

Атлетик СБК
74

25
Boxscore
0 12-03-2017
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
Локомотив 93

СК Олимпия баскет
46

34
Boxscore
0 12-03-2017
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Академик
58

68
Boxscore
8
22 19-03-2017
гр.София
з. ст.Герена
Атлетик СБК

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
39

72
Boxscore
23 19-03-2017
гр.София
з. ст.Герена
Академик

СК Олимпия баскет
91

21
Boxscore
24 19-03-2017
гр.София
з. ст.Герена
Ахил

Локомотив 93
74

53
Boxscore
9
25 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Атлетик СБК

СК Олимпия баскет
14:00 Boxscore
26 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Локомотив 93
15:30 Boxscore
27 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Ахил
17:00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик 8 8 0 735:338 16
2 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 8 6 2 634:420 14
3 Ахил 8 5 3 548:412 13
4 Локомотив 93 8 4 4 394:481 12
5 Атлетик СБК 8 1 7 342:589 9
6 СК Олимпия баскет 8 0 8 238:651 8
Кадети | зона Добруджа
1
1 22-10-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Кария

Добрич - 93
20

73
Димитър Огнянов Цонев
Мартина Орлинова Николова
Васил Добрев
Boxscore
2 22-10-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Лудогорец - Спортен клуб

Спортбаскет-ГТ
0

20
Boxscore
3 22-10-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Добрич - 93
92

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
4 22-10-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Лудогорец - Спортен клуб

Кария
0

20
Boxscore
5 22-10-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

Ънстопабъл
67

39
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
2
6 12-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Ънстопабъл

Светкавица - Сдружение
43

60
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
7 12-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Кария
107

8
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
8 12-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Светкавица - Сдружение

Добрич - 93
61

44
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
9 12-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Кария

Ънстопабъл
19

48
Александър Сашков Пейков
Евстати Петров Иванов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
10 12-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Добрич - 93

Шумен
25

122
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
3
11 26-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Лудогорец - Спортен клуб
20

0
Boxscore
12 22-10-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

Кария
62

17
Иван Венциславов Венков
Мартина Орлинова Николова
Васил Добрев
Boxscore
13 26-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Лудогорец - Спортен клуб

Шумен
0

20
Boxscore
14 26-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Кария

Светкавица - Сдружение
19

48
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
15 26-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

Спортбаскет-ГТ
76

20
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4
16 10-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Добрич - 93

Спортбаскет-ГТ
32

52
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
17 10-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Лудогорец - Спортен клуб
20

0
Boxscore
18 10-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Светкавица - Сдружение

Шумен
71

52
Александър Сашков Пейков
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
19 10-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Добрич - 93

Лудогорец - Спортен клуб
20

0
Boxscore
20 10-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Спортбаскет-ГТ

Светкавица - Сдружение
35

49
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
21 10-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Шумен

Ънстопабъл
54

35
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Светкавица - Сдружение 6 6 0 309:193 12
2 Шумен 6 5 1 431:159 11
3 Спортбаскет-ГТ 6 4 2 256:213 10
4 Ънстопабъл 6 3 3 277:228 9
5 Добрич - 93 6 2 4 222:347 8
6 Кария 6 1 5 103:338 7
7 Лудогорец - Спортен клуб 6 0 6 0:120 6
Кадети | зана Загоре
1
1 26-11-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец

Сливен баскет - СНЦ
11

82
Мирослав Добрев Камбуров
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2 26-11-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Компакт баскет

Черноморец
96

22
Мирослав Добрев Камбуров
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3 26-11-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Компакт баскет
63

44
Иван Йорданов Йорданов
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2
4 22-12-2016
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Компакт баскет

Сливен баскет - СНЦ
41

57
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
5 22-12-2016
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Сливен баскет - СНЦ

Черноморец
82

29
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
6 22-12-2016
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Компакт баскет

Черноморец
77

32
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3
7 04-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Сливен баскет - СНЦ
18

101
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
8 04-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен баскет - СНЦ

Компакт баскет
55

41
Гергана Сашева Стоянова
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
9 04-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Компакт баскет

Черноморец
93

24
Гергана Сашева Стоянова
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Сливен баскет - СНЦ 6 6 0 440:184 12
2 Компакт баскет 6 3 3 392:253 9
3 Черноморец 6 0 6 136:531 6
Кадети | зона Мизия
1
1 12-11-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Плевен

Чардафон - Орловец
75

39
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Мартин Радославов Столаров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
2 12-11-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чардафон - Орловец

Етър 49
44

56
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Мартин Радославов Столаров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
3 12-11-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Етър 49

Спартак-Плевен
61

100
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Мартин Радославов Столаров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
2
4 18-12-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Чардафон - Орловец
59

46
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
5 18-12-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон - Орловец

Спартак-Плевен
58

81
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
6 18-12-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Спартак-Плевен
76

97
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Спартак-Плевен 4 4 0 353:234 8
2 Етър 49 4 2 2 252:287 6
3 Чардафон - Орловец 4 0 4 187:271 4
Кадети | зона Родопи A гр.
4 22-12-2016
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Компакт баскет

Сливен баскет - СНЦ
9.00 Boxscore
5 22-12-2016
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Сливен баскет - СНЦ

Черноморец
11.30 Boxscore
6 22-12-2016
гр.Димитровград
з. Младост - Димитровград
Черноморец

Компакт баскет
14.00 Boxscore
Класиране
Кадети | Зона Родопи Б гр.
1
1 20-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Перущица - СКБ
72

86
Серафим Томов Петров
Стефан Несторов Стефанов
София Тошкова Масларова
Boxscore
2 20-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Перущица - СКБ

Хебър - СКБ
54

88
Иван Димитров Станчев
Стефан Несторов Стефанов
София Тошкова Масларова
Boxscore
3 20-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Хебър - СКБ

Академик - Пловдив
91

57
Иван Димитров Станчев
Серафим Томов Петров
София Тошкова Масларова
Boxscore
2
4 18-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик - Пловдив
86

56
Тодор Петков Гешев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
5 18-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Академик - Пловдив

Хебър - СКБ
28

63
Тодор Петков Гешев
Димитър Филчев Филев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
6 18-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Перущица - СКБ
80

33
Димитър Филчев Филев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3
7 21-01-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Хебър - СКБ
51

73
Серафим Томов Петров
Ангелина Иванова Дрянкова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
8 21-01-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Хебър - СКБ

Академик - Пловдив
79

38
Преслав Николаев Петков
Ангелина Иванова Дрянкова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
9 21-01-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Академик - Пловдив

Перущица - СКБ
67

52
Серафим Томов Петров
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Хебър - СКБ 6 6 0 474:261 12
2 Перущица - СКБ 6 2 4 362:436 8
3 Академик - Пловдив 6 1 5 318:457 7
Кадети | Зона Родопи В гр.
1
1 12-11-2016
гр.Златоград
з. ОУ
Голдън сити

БК"Хасково"
45

87
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2 12-11-2016
гр.Златоград
з. ОУ
БК"Хасково"

Тракия СКБ
67

17
Тенчо Иванов Тенев
Михаил Ангелов Михайлов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3 12-11-2016
гр.Златоград
з. ОУ
Тракия СКБ

Голдън сити
25

79
Димитър Филчев Филев
Михаил Ангелов Михайлов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2
4 27-11-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Тракия СКБ
97

20
Тодор Петков Гешев
Димитър Филчев Филев
София Тошкова Масларова
Boxscore
5 27-11-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Тракия СКБ

Голдън сити
38

112
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
София Тошкова Масларова
Boxscore
6 27-11-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Голдън сити

БК"Хасково"
39

103
Тенчо Иванов Тенев
Тодор Петков Гешев
София Тошкова Масларова
Boxscore
3
7 20-01-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Тракия СКБ

БК"Хасково"
0

20
Boxscore
8 20-01-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Голдън сити
97

42
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Boxscore
9 20-01-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Голдън сити

Тракия СКБ
20

0
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК"Хасково" 6 6 0 471:163 12
2 Голдън сити 6 3 3 337:350 9
3 Тракия СКБ 6 0 6 100:395 4
Кадети | Зона Рила - група А
1
1 12-11-2016
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Слава 99
64

45
Boxscore
2 12-11-2016
гр.Видин
з. Фестивална
Слава 99

Ботев 2012
54

71
Boxscore
3 12-11-2016
гр.Видин
з. Фестивална
Ботев 2012

Видабаскет
49

60
Boxscore
2
4 04-12-2016
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Слава 99

Ботев 2012
09:30 Boxscore
5 04-12-2016
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Ботев 2012

Видабаскет
12:00 Boxscore
6 04-12-2016
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Видабаскет

Слава 99
14:30 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Видабаскет 2 2 0 124:94 4
2 Ботев 2012 2 1 1 120:114 3
3 Слава 99 2 0 2 99:135 2
Кадети | Зона Рила - група Б
1
1 29-10-2016
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Евробаскет

Пирин-Благоевград
79

23
Boxscore
2 29-10-2016
гр.Благоевград
з. Скаптопара
БК ′′Металург′′

Шампион 2014
11

55
Boxscore
3 29-10-2016
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Шампион 2014

Евробаскет
30

45
Boxscore
4 29-10-2016
гр.Благоевград
з. Скаптопара
БК ′′Металург′′

Пирин-Благоевград
17

66
Boxscore
2
5 04-12-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Шампион 2014

БК ′′Металург′′
09:30 Boxscore
6 04-12-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Евробаскет

Пирин-Благоевград
11:00 Boxscore
7 04-12-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Пирин-Благоевград

Шампион 2014
13:30 Boxscore
8 04-12-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
БК ′′Металург′′

Евробаскет
15:00 Boxscore
3
9 11-12-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
БК ′′Металург′′

Евробаскет
09:30 Boxscore
10 11-12-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Шампион 2014

Пирин-Благоевград
11:00 Boxscore
11 11-12-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Шампион 2014

Евробаскет
13:30 Boxscore
12 11-12-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Пирин-Благоевград

БК ′′Металург′′
15:00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Евробаскет 2 2 0 124:53 4
2 Шампион 2014 2 1 1 85:56 3
3 Пирин-Благоевград 2 1 1 89:96 3
4 БК ′′Металург′′ 2 0 2 28:121 2
Кадети | Североизточна конференция 1-5 място
1
1 12-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Шумен
20

0
Boxscore
2 12-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Спартак-Плевен
37

63
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 12-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон - Орловец

Шумен
20

0
Boxscore
4 12-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак-Плевен

Светкавица - Сдружение
61

60
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 12-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Чардафон - Орловец
42

60
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 17-03-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Шумен

Етър 49
0

20
Boxscore
7 17-03-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон - Орловец

Светкавица - Сдружение
74

63
Мирослав Бориславов Томов
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
8 17-03-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Шумен

Спартак-Плевен
0

20
Boxscore
9 17-03-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Светкавица - Сдружение

Етър 49
93

72
Мирослав Бориславов Томов
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
10 17-03-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Плевен

Чардафон - Орловец
81

40
Мирослав Бориславов Томов
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Спартак-Плевен 4 4 0 225:137 8
2 Чардафон - Орловец 4 3 1 194:186 7
3 Светкавица - Сдружение 4 2 2 236:207 6
4 Етър 49 4 1 3 171:216 5
5 Шумен 4 0 4 0:80 4
Кадети | Североизточна конференция 6-9 място
1
1 11-02-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Спортбаскет-ГТ

Ънстопабъл
47

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 11-02-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Добрич - 93

Кария
49

21
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3 11-02-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Кария

Спортбаскет-ГТ
14

53
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
4 11-02-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Добрич - 93
76

32
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
5 11-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

Добрич - 93
74

38
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
6 11-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Кария

Ънстопабъл
15

46
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
7 11-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич - 93

Кария
48

14
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 11-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Спортбаскет-ГТ
42

53
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Спортбаскет-ГТ 4 3 1 227:148 7
2 Ънстопабъл 4 3 1 218:147 7
3 Добрич - 93 4 2 2 167:185 6
4 Кария 4 0 4 64:196 4
Кадети | Зона Витоша - пролет
1
16 05-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СК Олимпия баскет

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
47

98
Boxscore
17 05-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Ахил
80

53
Boxscore
18 05-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив 93

Атлетик СБК
57

53
Boxscore
2
19 12-03-2017
гр.София
з. Мусагеница
Ахил

Атлетик СБК
74

25
Манол Иванов Асенов
Галин Атанасов Михалев
Boxscore
20 12-03-2017
гр.София
з. Мусагеница
Локомотив 93

СК Олимпия баскет
46

34
Манол Иванов Асенов
Галин Атанасов Михалев
Boxscore
21 12-03-2017
гр.София
з. Мусагеница
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Академик
58

68
Манол Иванов Асенов
Галин Атанасов Михалев
Boxscore
3
22 19-03-2017
гр.София
з. ст.Герена
Ахил

Локомотив 93
14:00 Николай Николаев Гайтанджиев
Зоя Методиева Станоева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
23 19-03-2017
гр.София
з. ст.Герена
Академик

СК Олимпия баскет
12:15 Николай Николаев Гайтанджиев
Драга Александрова Мишева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
24 19-03-2017
гр.София
з. ст.Герена
Атлетик СБК

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
10:30 Николай Николаев Гайтанджиев
Драга Александрова Мишева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
4
25 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СК Олимпия баскет

Атлетик СБК
14:00 Мартин Ангелов Ангелов
Недко Николаев Колев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
26 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Локомотив 93
15:30 Тихомир Райков Щерев
Недко Николаев Колев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
27 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Ахил
17:00 Тихомир Райков Щерев
Мартин Ангелов Ангелов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
5
28 02-04-2017
з.
Локомотив 93

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Boxscore
29 02-04-2017
з.
Атлетик СБК

Академик
Boxscore
30 02-04-2017
з.
Ахил

СК Олимпия баскет
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик 2 2 0 148:111 4
2 Локомотив 93 2 2 0 103:87 4
3 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 2 1 1 156:115 3
4 Ахил 2 1 1 127:105 3
5 Атлетик СБК 2 0 2 78:131 2
6 СК Олимпия баскет 2 0 2 81:144 2
Кадети | Зона Рила 1 - 4 пролет
1
0 12-03-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Евробаскет

Слава 99
10:00 Недко Николаев Колев
Веселина Иванова Иванова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Шампион 2014

Видабаскет
11:30 Радослав Ангелов Ангелов
Матей Ивов Митев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Слава 99

Шампион 2014
13:30 Недко Николаев Колев
Матей Ивов Митев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Видабаскет

Евробаскет
15:30 Радослав Ангелов Ангелов
Веселина Иванова Иванова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
2
0 25-03-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Слава 99
10:30 Димитър Васков Мановски
Иван Любомиров Методиев
Петър Христов Цачев
Boxscore
0 25-03-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Шампион 2014

Евробаскет
12:00 Красен Христов Иванов
Иван Любомиров Методиев
Петър Христов Цачев
Boxscore
0 25-03-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Евробаскет

Видабаскет
14:00 Красен Христов Иванов
Димитър Васков Мановски
Петър Христов Цачев
Boxscore
0 25-03-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Слава 99

Шампион 2014
15:30 Димитър Васков Мановски
Иван Любомиров Методиев
Петър Христов Цачев
Boxscore
3
0 02-04-2017
з.
Шампион 2014

Евробаскет
10:30 Boxscore
0 02-04-2017
з.
Слава 99

Видабаскет
12:00 Boxscore
0 02-04-2017
з.
Видабаскет

Шампион 2014
14:00 Boxscore
0 02-04-2017
з.
Евробаскет

Слава 99
15:30 Boxscore
Класиране
Кадети | Зона Рила 5-7 пролет
1
0 11-03-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Пирин-Благоевград

Металург
10:00 Тихомир Райков Щерев
Недко Николаев Колев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 11-03-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Металург

Ботев 2012
12:00 Тихомир Райков Щерев
Галин Атанасов Михалев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
0 11-03-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Ботев 2012

Пирин-Благоевград
14:00 Недко Николаев Колев
Галин Атанасов Михалев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
Класиране
Кадети | Югоизточна конференция Б дивизия 5-8 място
1 12-03-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик - Пловдив
50

65
Тодор Петков Гешев
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 12-03-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Голдън сити

Черноморец
54

40
Иван Димитров Станчев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3 12-03-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Черноморец
46

69
Милуш Русев Маринов
Boxscore
4 12-03-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Академик - Пловдив

Голдън сити
67

75
Милуш Русев Маринов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Голдън сити 2 2 0 129:107 4
2 Черноморец 2 1 1 109:100 3
3 Академик - Пловдив 2 1 1 132:125 3
4 Перущица - СКБ 2 0 2 96:134 2
Кошница


Брой 9

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 21)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3