Първенства
Момичета 14 | СРЕЩИ 5/8 МЯСТО
1
13 02-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Асеновец 2005
09:00 Манол Иванов Асенов
Христо Чанков Христов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
14 02-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Шампион 2006 - СК

Нефтохимик 2010
11:00 Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
2
17 03-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Асеновец 2005

Нефтохимик 2010
35

39
Зоя Методиева Станоева
Христо Чанков Христов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
18 03-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шампион 2006 - СК
53

64
Димитър Георгиев Георгиев
Веселина Иванова Иванова
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Шампион 2006 - СК 1 1 0 64:53 2
2 Нефтохимик 2010 1 1 0 39:35 2
3 Асеновец 2005 1 0 1 35:39 1
4 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 1 0 1 53:64 1
Момичета 14 | ПОЛУФИНАЛИ/ФИНАЛИ 1/4 МЯСТО
1
15 02-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември 97

Черно море Одесос ЖБК
13:00 Иван Любомиров Методиев
Зоя Методиева Станоева
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
16 02-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Балкан
15:00 Димитър Георгиев Георгиев
Валентин Димитров Въчковски
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2
19 03-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Черно море Одесос ЖБК

Балкан
13:00 ФИНАЛ 3/4 МЯСТО Манол Иванов Асенов
Валентин Димитров Въчковски
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
20 03-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември 97

Левски
51

61
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 1 1 0 61:51 2
2 Септември 97 1 0 1 51:61 1
Момичета 14 | ФИНАЛЕН ТУРНИР - ГРУПА А
1
1 29-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Нефтохимик 2010

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
09:00 Манол Иванов Асенов
Борис Анатолиев Кръстев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2 29-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември 97

Балкан
11:00 Славчо Костадинов Нучев
Веселина Иванова Иванова
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2
5 30-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Балкан

Нефтохимик 2010
09:00 Славчо Костадинов Нучев
Христо Чанков Христов
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
6 30-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Септември 97
11:00 Манол Иванов Асенов
Веселина Иванова Иванова
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
3
9 01-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Нефтохимик 2010

Септември 97
09:00 Манол Иванов Асенов
Борис Анатолиев Кръстев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
10 01-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Балкан

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
11:00 Валентин Димитров Въчковски
Зоя Методиева Станоева
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
Класиране
Момичета 14 | ФИНАЛЕН ТУРНИР - ГРУПА Б
1
3 29-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Черно море Одесос ЖБК

Шампион 2006 - СК
13:00 Иван Любомиров Методиев
Зоя Методиева Станоева
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
4 29-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Асеновец 2005
15:00 Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
2
7 30-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Асеновец 2005

Черно море Одесос ЖБК
13:00 Димитър Георгиев Георгиев
Зоя Методиева Станоева
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
8 30-06-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Шампион 2006 - СК

Левски
15:00 Иван Любомиров Методиев
Валентин Димитров Въчковски
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
3
11 01-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Черно море Одесос ЖБК

Левски
13:00 Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
12 01-07-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Асеновец 2005

Шампион 2006 - СК
15:00 Славчо Костадинов Нучев
Валентин Димитров Въчковски
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
Класиране
Момичета 14 | зона Витоша - А гр.
1
1 01-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Левски

Славия
57

29
Иван Любомиров Методиев
Катерина Анева Рудева
Boxscore
2 01-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Шампион 2006 - СК

СК Олимпия баскет
81

24
Иван Любомиров Методиев
Boxscore
2
3 07-11-2016
гр.София
з. ст.Герена
Левски

СК Олимпия баскет
89

23
Недко Николаев Колев
Катерина Анева Рудева
Желчо Илиев Генов
Boxscore
4 07-11-2016
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Монтана 2003
64

35
Славчо Костадинов Нучев
Веселина Иванова Иванова
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
3
5 19-11-2016
гр.София
з. Септември
Славия

СК Олимпия баскет
56

28
Веселина Иванова Иванова
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
6 19-11-2016
гр.София
з. Септември
Левски

Монтана 2003
83

33
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
4
7 03-12-2016
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Шампион 2006 - СК

Левски
29

46
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
8 26-11-2016
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Славия
37

48
Илиян Димитров Цветанов
Вилислав Людмилов Гатев
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
5
9 27-03-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
СК Олимпия баскет

Монтана 2003
47

66
Ангел Иванов Иванов
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
10 23-12-2016
з.
Славия

Шампион 2006 - СК
38

54
Boxscore
6
11 28-01-2017
гр.София
з. ст.Славия
Славия

Левски
39

68
Данаил Недялков
Веселина Иванова Иванова
Желчо Илиев Генов
Boxscore
12 28-01-2017
гр.София
з. ст.Славия
СК Олимпия баскет

Шампион 2006 - СК
32

100
Матей Ивов Митев
Борис Анатолиев Кръстев
Желчо Илиев Генов
Boxscore
7
13 04-02-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Шампион 2006 - СК
30

69
Радослав Сийков Дяков
Валентин Димитров Въчковски
Васил Михайлов Златков
Boxscore
14 04-02-2017
з.
СК Олимпия баскет

Левски
39

103
Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
8
29 25-02-2017
гр.София
з. НСА В.Левски
СК Олимпия баскет

Славия
22

64
Николай Николаев Гайтанджиев
Валери Васков Енев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
31 25-02-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Левски
49

88
Зоя Методиева Станоева
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
9
17 11-03-2017
гр.София
з. ст.Герена
Славия

Монтана 2003
55

26
Драга Александрова Мишева
Зоя Методиева Станоева
Желчо Илиев Генов
Boxscore
18 11-03-2017
гр.София
з. ст.Герена
Левски

Шампион 2006 - СК
50

57
Драга Александрова Мишева
Зоя Методиева Станоева
Желчо Илиев Генов
Boxscore
10
19 27-03-2017
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Шампион 2006 - СК

Славия
54

38
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
20 25-03-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

СК Олимпия баскет
66

47
Зоя Методиева Станоева
Габриела Стефанова Петрова
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 8 7 1 584:298 15
2 Шампион 2006 - СК 8 7 1 508:293 15
3 Славия 8 4 4 367:346 12
4 Монтана 2003 8 2 6 342:501 10
5 СК Олимпия баскет 8 0 8 262:625 8
Момичета 14 | Квалификационен турнир - Варна
1
1 17-06-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Рилски спортист
78

26
Иван Георгиев Николов
Гергана Сашева Стоянова
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
2 17-06-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Рилски спортист

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
33

59
Гергана Сашева Стоянова
Симеон Гошев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
2
3 17-06-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
НСА

Черно море Одесос ЖБК
45

106
Иван Георгиев Николов
Симеон Гошев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
4 18-06-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
НСА

Рилски спортист
64

57
Гергана Сашева Стоянова
Живко Илиев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
3
5 18-06-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

НСА
108

42
Иван Георгиев Николов
Живко Илиев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
6 18-06-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
109

92
Иван Георгиев Николов
Симеон Гошев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно море Одесос ЖБК 3 3 0 293:163 6
2 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 3 2 1 259:184 5
3 НСА 3 1 2 151:271 4
4 Рилски спортист 3 0 3 116:201 3
Момичета 14 | Квалификационен турнир - Бургас
1
1 15-06-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Вихър 2002 - Спортно сдружение
71

30
Гергана Сашева Стоянова
Божидар Иванов Динев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2 16-06-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тони 7

Шампион 2006 - СК
15

66
Гергана Сашева Стоянова
Божидар Иванов Динев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2
3 15-06-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Шампион 2006 - СК

Нефтохимик 2010
69

65
Илиян Койчев Желев
Божидар Иванов Динев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
4 15-06-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Тони 7
59

33
Илиян Койчев Желев
Божидар Иванов Динев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
3
5 16-06-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Шампион 2006 - СК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
67

49
Калоян Руменов Иванов
Божидар Иванов Динев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
6 16-06-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Тони 7
73

31
Калоян Руменов Иванов
Гергана Сашева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Шампион 2006 - СК 3 3 0 202:129 6
2 Нефтохимик 2010 3 2 1 209:130 5
3 Вихър 2002 - Спортно сдружение 3 1 2 138:171 4
4 Тони 7 3 0 3 79:198 3
Момичета 14 | Квалификационен турнир - Асеновград
1
1 17-06-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Славия
59

43
Иван Димитров Станчев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 17-06-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
БК"Хасково"

Балкан
60

85
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2
3 17-06-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Балкан

Асеновец 2005
78

58
Иван Димитров Станчев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
4 17-06-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Славия

БК"Хасково"
48

76
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3
5 18-06-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Балкан

Славия
70

31
Иван Димитров Станчев
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
6 18-06-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

БК"Хасково"
58

51
Тенчо Иванов Тенев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Балкан 3 3 0 233:149 6
2 Асеновец 2005 3 2 1 175:172 5
3 БК"Хасково" 3 1 2 187:191 4
4 Славия 3 0 3 122:205 3
Момичета 14 | Квалификационен турнир - София
1
1 17-06-2017
гр.София
з. Септември
Септември 97

Академик-жени Пловдив
103

23
Boxscore
2 18-06-2017
гр.София
з. Септември
Левски

Чардафон - Орловец
74

33
Boxscore
2
3 17-06-2017
гр.София
з. Септември
Чардафон - Орловец

Септември 97
20

86
Boxscore
4 17-06-2017
гр.София
з. Септември
Академик-жени Пловдив

Левски
46

85
Boxscore
3
5 18-06-2017
гр.София
з. Септември
Чардафон - Орловец

Академик-жени Пловдив
81

62
Boxscore
6 18-06-2017
гр.София
з. Септември
Септември 97

Левски
60

58
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Септември 97 3 3 0 249:101 6
2 Левски 3 2 1 217:139 5
3 Чардафон - Орловец 3 1 2 134:222 4
4 Академик-жени Пловдив 3 0 3 131:269 3
Момичета 14 | Югоизточна конференция Б дивизия 5-7 място
1
1 02-04-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Гео Милев

Локомотив СЗ
64

35
Младен Русев Марков
Иван Красимиров Кралев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2 02-04-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Академик-жени Пловдив

Гео Милев
67

47
Младен Русев Марков
Невен Иванов Димов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3 02-04-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Локомотив СЗ

Академик-жени Пловдив
39

80
Невен Иванов Димов
Иван Красимиров Кралев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик-жени Пловдив 2 2 0 147:86 4
2 Гео Милев 2 1 1 111:102 3
3 Локомотив СЗ 2 0 2 74:144 2
Момичета 14 | Югоизточна конференция Б дивизия 1-4 място
1 25-03-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

Тони 7
76

19
Стефан Несторов Стефанов
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2 25-03-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Нефтохимик 2010

БК"Хасково"
42

65
Тодор Петков Гешев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3 25-03-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Тони 7

Нефтохимик 2010
13

48
Тодор Петков Гешев
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
4 25-03-2017
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

БК"Хасково"
53

46
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Асеновец 2005 2 2 0 129:65 4
2 БК"Хасково" 2 1 1 111:95 3
3 Нефтохимик 2010 2 1 1 90:78 3
4 Тони 7 2 0 2 32:124 2
Момичета 14 | зона Витоша и Рила 1-6 място
1 04-05-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

Септември 97
20

88
Иван Любомиров Методиев
Веселина Иванова Иванова
Красимира Николова Банова
Boxscore
2 04-05-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

НСА
56

32
Иван Любомиров Методиев
Веселина Иванова Иванова
Красимира Николова Банова
Boxscore
2
3 05-05-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

НСА
42

43
Димитър Георгиев Георгиев
Габриела Стефанова Петрова
Красимира Николова Банова
Boxscore
4 05-05-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Септември 97
40

65
Димитър Георгиев Георгиев
Габриела Стефанова Петрова
Красимира Николова Банова
Boxscore
9 22-05-2017
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Шампион 2006 - СК

Балкан
64

56
Димитър Георгиев Георгиев
Тихомир Райков Щерев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
3
5 13-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Левски

Балкан
67

49
Ангел Иванов Иванов
Димитър Васков Мановски
Красимира Николова Банова
Boxscore
6 13-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Славия

Балкан
31

65
Валери Васков Енев
Димитър Васков Мановски
Красимира Николова Банова
Boxscore
7 13-05-2017
гр.София
з. ст.Герена
Левски

НСА
77

34
Ангел Иванов Иванов
Валери Васков Енев
Красимира Николова Банова
Boxscore
8 15-05-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Септември 97
32

47
Зоя Методиева Станоева
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Септември 97 3 3 0 200:92 6
2 Левски 3 2 1 184:148 5
3 Шампион 2006 - СК 3 2 1 152:135 5
4 Балкан 3 1 2 170:162 4
5 НСА 3 1 2 109:175 4
6 Славия 3 0 3 93:196 3
Момичета 14 | Североизточна конференция 6-10 място
1
1 12-02-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Росица

Локомотив
29

30
Иван Георгиев Николов
Вилислав Людмилов Гатев
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
2 12-02-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Зограф

Светкавица - Сдружение
50

36
Стефан Величков Ефтимов
Николай Ивайлов Тасков
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
3 12-02-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Раковски - СКБ
8

77
Стефан Величков Ефтимов
Илиян Димитров Цветанов
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
4 12-02-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Росица

Зограф
28

55
Илиян Димитров Цветанов
Вилислав Людмилов Гатев
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
5 12-02-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Раковски - СКБ

Светкавица - Сдружение
63

28
Иван Георгиев Николов
Николай Ивайлов Тасков
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
2
6 18-03-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Светкавица - Сдружение

Росица
54

12
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
7 18-03-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Зограф
31

49
Станимир Пламенов Димитров
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
8 18-03-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Раковски - СКБ

Росица
56

20
Стефан Величков Ефтимов
Мартин Радославов Столаров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
9 18-03-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Светкавица - Сдружение

Локомотив
57

16
Димитър Петев Петров
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
10 18-03-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Зограф

Раковски - СКБ
25

56
Димитър Петев Петров
Стефан Величков Ефтимов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Раковски - СКБ 4 4 0 252:81 8
2 Зограф 4 3 1 179:151 7
3 Светкавица - Сдружение 4 2 2 175:141 6
4 Локомотив 4 1 3 85:212 5
5 Росица 4 0 4 89:195 4
Момичета 14 | Североизточна конференция 1-5 място
1
1 07-02-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
46

88
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 07-02-2017
з. Дунав
Доростол - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
29

76
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 07-02-2017
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Чардафон - Орловец
21

68
Иван Георгиев Николов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 07-02-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
94

68
Сергей Панайотов Арнаудов
Петър Красимиров Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 07-02-2017
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос ЖБК
15

110
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 15-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Доростол - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
104

52
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
7 15-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно море Одесос ЖБК

Чардафон - Орловец
90

33
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
8 15-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
107

37
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
9 15-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Чардафон - Орловец

Доростол - СКБ
48

54
Евстати Петров Иванов
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
10 15-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
95

85
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно море Одесос ЖБК 4 4 0 371:162 8
2 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 3 1 374:246 7
3 Доростол - СКБ 4 2 2 255:270 6
4 Чардафон - Орловец 4 1 3 195:253 5
5 Вихър 2002 - Спортно сдружение 4 0 4 125:389 4
Момичета 14 | Зона Родопи
1
1 13-11-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
35

51
Иван Димитров Станчев
Серафим Томов Петров
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 13-11-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
БК"Хасково"

Академик-жени Пловдив
76

52
Серафим Томов Петров
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3 13-11-2016
гр.Асеновград
з. Асеновец
Асеновец 2005

БК"Хасково"
49

43
Иван Димитров Станчев
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2
4 18-12-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик-жени Пловдив
107

15
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Николай Неделчев
Boxscore
5 18-12-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
27

98
Красимир Пантелеев Стойнов
Божидар Севдалинов Йорданов
Николай Неделчев
Boxscore
6 18-12-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Асеновец 2005

БК"Хасково"
41

72
Красимир Пантелеев Стойнов
Тенчо Иванов Тенев
Николай Неделчев
Boxscore
3
7 26-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик-жени Пловдив

Асеновец 2005
62

72
Божидар Севдалинов Йорданов
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
8 26-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Асеновец 2005

БК"Хасково"
81

56
Тодор Петков Гешев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
9 26-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
БК"Хасково"

Академик-жени Пловдив
78

63
Преслав Николаев Петков
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Асеновец 2005 6 5 1 392:295 11
2 БК"Хасково" 6 4 2 432:301 10
3 Академик-жени Пловдив 6 0 6 254:482 6
Момичета 14 | Зона Мизия
1
1 27-11-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Раковски - СКБ

Зограф
53

36
Илиян Димитров Цветанов
Николай Ивайлов Тасков
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2 27-11-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Чардафон - Орловец

Локомотив
90

11
Стефан Величков Ефтимов
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
3 27-11-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Раковски - СКБ

Росица
53

8
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
4 27-11-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Зограф

Локомотив
56

22
Илиян Димитров Цветанов
Николай Ивайлов Тасков
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
5 27-11-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Росица

Чардафон - Орловец
5

80
Вилислав Людмилов Гатев
Николай Ивайлов Тасков
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2
6 17-12-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Локомотив

Раковски - СКБ
11

46
Иван Георгиев Николов
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
7 17-12-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Росица

Зограф
32

74
Иван Георгиев Николов
Николай Ивайлов Тасков
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
8 17-12-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Раковски - СКБ
56

20
Стефан Величков Ефтимов
Мартин Радославов Столаров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
9 17-12-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Локомотив

Росица
32

40
Вилислав Людмилов Гатев
Мартин Радославов Столаров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
10 17-12-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Зограф

Чардафон - Орловец
39

66
Стефан Величков Ефтимов
Николай Ивайлов Тасков
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чардафон - Орловец 4 4 0 292:75 8
2 Раковски - СКБ 4 3 1 172:111 7
3 Зограф 4 2 2 205:173 6
4 Росица 4 1 3 85:239 5
5 Локомотив 4 0 4 76:232 4
Момичета 14 | Зона Загоре
1
1 30-10-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Тони 7

Гео Милев
22

68
Ивайло Асенов Иванов
Мирослав Добрев Камбуров
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
2 30-10-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Локомотив СЗ

Нефтохимик 2010
22

105
Невен Иванов Димов
Иван Красимиров Кралев
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
3 30-10-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Гео Милев

Локомотив СЗ
57

25
Мирослав Добрев Камбуров
Иван Красимиров Кралев
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
4 30-10-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Нефтохимик 2010

Тони 7
65

22
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
2
5 12-11-2016
гр.Раднево
з. Миньор Раднево
Тони 7

Локомотив СЗ
40

18
Невен Иванов Димов
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
6 12-11-2016
гр.Раднево
з. Миньор Раднево
Нефтохимик 2010

Гео Милев
55

29
Моника Вичева Минчева
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
7 12-11-2016
гр.Раднево
з. Миньор Раднево
Гео Милев

Локомотив СЗ
82

15
Невен Иванов Димов
Моника Ставрева Недялкова
Огнян Добрев Николов
Boxscore
8 12-11-2016
гр.Раднево
з. Миньор Раднево
Тони 7

Нефтохимик 2010
22

86
Моника Вичева Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3
9 04-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Гео Милев

Тони 7
38

51
Boxscore
10 04-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Локомотив СЗ

Нефтохимик 2010
12

68
Boxscore
11 04-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Нефтохимик 2010

Гео Милев
72

29
Boxscore
12 04-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тони 7

Локомотив СЗ
59

33
Boxscore
4
13 11-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Локомотив СЗ
53

15
Калоян Руменов Иванов
Гергана Сашева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
14 11-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тони 7

Гео Милев
44

30
Калоян Руменов Иванов
Гергана Сашева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
15 11-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Локомотив СЗ

Гео Милев
21

61
Александра Стефанова Минчева
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
16 11-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тони 7

Нефтохимик 2010
27

67
Александра Стефанова Минчева
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Нефтохимик 2010 8 8 0 571:178 16
2 Гео Милев 8 4 4 394:305 12
3 Тони 7 8 4 4 287:405 12
4 Локомотив СЗ 8 0 8 161:525 8
Момичета 14 | зона Добруджа
1
1 11-11-2016
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
23

80
Ангел Иванов Порожанов
Живко Илиев Маринов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
2 11-11-2016
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
87

34
Живко Илиев Маринов
Ангел Иванов Порожанов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
3 11-11-2016
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Светкавица - Сдружение
41

39
Евстати Петров Иванов
Сергей Панайотов Арнаудов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
4 11-11-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
76

75
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
5 11-11-2016
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос ЖБК
38

124
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
2
6 09-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос ЖБК
12

93
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
7 09-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
53

36
Константин Русев Русев
Иван Венциславов Венков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
8 09-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Доростол - СКБ

Светкавица - Сдружение
66

18
Константин Русев Русев
Иван Венциславов Венков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
9 09-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
105

40
Живко Илиев Маринов
Мартина Орлинова Николова
Огнян Христов Цонев
Boxscore
10 09-12-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Доростол - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
68

28
Евстати Петров Иванов
Мартина Орлинова Николова
Огнян Христов Цонев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно море Одесос ЖБК 4 4 0 409:124 8
2 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 3 1 249:239 7
3 Доростол - СКБ 4 2 2 243:209 6
4 Вихър 2002 - Спортно сдружение 4 1 3 143:284 5
5 Светкавица - Сдружение 4 0 4 92:280 4
Момичета 14 | Зона Витоша - Б гр.
1
1 29-10-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Септември 97
36

84
Boxscore
2 01-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

НСА
29

84
Катерина Анева Рудева
Boxscore
2
3 07-11-2016
гр.София
з. ст.Герена
НСА

Рилски спортист
69

48
Недко Николаев Колев
Катерина Анева Рудева
Желчо Илиев Генов
Boxscore
4 07-11-2016
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Локомотив София
84

11
Тихомир Райков Щерев
Галин Атанасов Михалев
Иван Василев Василев
Boxscore
3
5 19-11-2016
гр.София
з. Септември
Септември 97

НСА
65

23
Веселина Иванова Иванова
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
6 14-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Балкан
64

39
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
4
7 03-12-2016
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Локомотив София

Рилски спортист
17

56
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
8 03-12-2016
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Септември 97
41

60
Веселина Иванова Иванова
Габриела Стефанова Петрова
Владимир Атанасов
Boxscore
5
9 17-12-2016
гр.София
з. НСА В.Левски
НСА

Балкан
37

56
Моника Вичева Минчева
Славчо Костадинов Нучев
Красимира Николова Банова
Boxscore
10 17-12-2016
гр.София
з. НСА В.Левски
Септември 97

Локомотив София
80

15
Моника Вичева Минчева
Славчо Костадинов Нучев
Красимира Николова Банова
Boxscore
6
11 28-01-2017
гр.София
з. ст.Славия
Септември 97

Рилски спортист
82

48
Данаил Недялков
Веселина Иванова Иванова
Желчо Илиев Генов
Boxscore
12 28-01-2017
гр.София
з. ст.Славия
НСА

Локомотив София
82

12
Матей Ивов Митев
Борис Анатолиев Кръстев
Желчо Илиев Генов
Boxscore
7
13 04-02-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

Балкан
23

75
Недко Николаев Колев
Делян Петров Дамянов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
14 04-02-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

НСА
45

63
Мартин Ангелов Ангелов
Тихомир Райков Щерев
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
8
30 25-02-2017
гр.София
з. НСА В.Левски
НСА

Септември 97
39

52
Николай Николаев Гайтанджиев
Валери Васков Енев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
32 25-02-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Рилски спортист
61

38
Мартин Ангелов Ангелов
Борис Анатолиев Кръстев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
9
17 11-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Локомотив София
71

16
Габриела Стефанова Петрова
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
18 11-03-2017
гр.София
з. Септември
Септември 97

Балкан
72

61
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Красимира Николова Банова
Boxscore
10
19 27-03-2017
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Локомотив София

Септември 97
32

88
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
20 25-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

НСА
55

52
Драга Александрова Мишева
Веселина Иванова Иванова
Иван Василев Василев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Септември 97 8 8 0 583:295 16
2 Балкан 8 5 3 472:357 13
3 НСА 8 4 4 449:362 12
4 Рилски спортист 8 3 5 406:431 11
5 Локомотив София 8 0 8 155:620 8
Кошница
Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3