Първенства
Момчета 14 | Зона Рила
1
1 05-11-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Велбъжд 2002

Евробаскет
20

91
Boxscore
2 05-11-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Спортист 1959

Видабаскет
32

61
Boxscore
3 05-11-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Видабаскет

Велбъжд 2002
82

29
Boxscore
4 05-11-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Евробаскет

Спортист 1959
96

23
Boxscore
2
5 04-12-2016
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Спортист 1959

Велбъжд 2002
27

14
Boxscore
6 04-12-2016
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Видабаскет

Евробаскет
18

72
Boxscore
7 04-12-2016
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Велбъжд 2002

Видабаскет
33

50
Boxscore
8 04-12-2016
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Спортист 1959

Евробаскет
10

69
Boxscore
3
9 25-02-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Спортист 1959
72

32
Boxscore
10 25-02-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Велбъжд 2002

Евробаскет
17

71
Boxscore
11 25-02-0000
гр.Видин
з. Фестивална
Спортист 1959

Велбъжд 2002
20

38
Boxscore
12 25-02-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Евробаскет

Видабаскет
62

45
Boxscore
13 26-02-2017
з.
Евробаскет

Спортист 1959
20

0
Boxscore
14 26-02-2017
з.
Видабаскет

Велбъжд 2002
66

34
Boxscore
15 26-02-2017
з.
Спортист 1959

Велбъжд 2002
38

43
Boxscore
16 26-02-2017
з.
Видабаскет

Евробаскет
44

70
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Евробаскет 8 8 0 551:177 16
2 Видабаскет 8 5 3 438:364 13
3 Велбъжд 2002 8 2 6 228:445 10
4 Спортист 1959 8 1 7 182:413 8
Момчета 14 | Североизточна конференция 1-4 място
1
1 04-02-2017
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
41

79
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
2 04-02-2017
з. Дунав
Чавдар-Троян - Сдружение

Спартак-Плевен
84

87
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
3 04-02-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Чавдар-Троян - Сдружение
97

82
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
4 04-02-2017
з. Дунав
Спартак-Плевен

Светкавица - Сдружение
61

52
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
2
5 10-03-2017
з. Дунав
Чавдар-Троян - Сдружение

Светкавица - Сдружение
67

34
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
6 10-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Спартак-Плевен
87

60
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
7 10-03-2017
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Чавдар-Троян - Сдружение
64

67
Иван Георгиев Николов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
8 10-03-2017
з. Дунав
Спартак-Плевен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
79

83
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 4 0 346:262 8
2 Чавдар-Троян - Сдружение 4 2 2 300:282 6
3 Спартак-Плевен 4 2 2 287:306 6
4 Светкавица - Сдружение 4 0 4 191:274 4
Момчета 14 | Североизточна конференция 5-9 място
1
1 05-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

Ънстопабъл
78

94
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
2 05-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Академик Варна
45

29
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
3 05-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Черно Море Тича -1

Ънстопабъл
77

38
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
4 05-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
68

69
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
5 05-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Академик Варна

Черно Море Тича -1
25

77
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
2
6 18-03-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Академик Варна
48

15
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Васил Добрев
Boxscore
7 18-03-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Черно Море Тича -1

Спортбаскет-ГТ
78

26
Владимир Маринов Вълчев
Живко Илиев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
8 18-03-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
45

38
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
9 18-03-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Академик Варна

Спортбаскет-ГТ
37

30
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
10 18-03-2017
гр.Добрич
з. Добротица
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Черно Море Тича -1
16

52
Александър Сашков Пейков
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича -1 4 4 0 284:105 8
2 Ънстопабъл 4 3 1 225:208 7
3 ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК 4 2 2 168:194 6
4 Академик Варна 4 1 3 106:200 5
5 Спортбаскет-ГТ 4 0 4 202:278 4
Момчета 14 | Североизточна конференция 10-12 място
1
1 05-02-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Раковски - СКБ
64

57
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Николай Ивайлов Тасков
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
2 05-02-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Раковски - СКБ

Локомотив
68

72
Станимир Пламенов Димитров
Мартин Радославов Столаров
Николай Ивайлов Тасков
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
3 05-02-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Локомотив

Чардафон - Орловец
48

64
Николай Ивайлов Тасков
Станимир Пламенов Димитров
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
2
4 11-03-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Раковски - СКБ

Локомотив
78

80
Иван Георгиев Николов
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
5 11-03-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Чардафон - Орловец

Раковски - СКБ
79

69
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
6 11-03-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Чардафон - Орловец
56

67
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чардафон - Орловец 4 4 0 274:230 8
2 Локомотив 4 2 2 256:277 6
3 Раковски - СКБ 4 0 4 272:295 4
Момчета 14 | Зона Витоша - група Б пролет
1
24 25-02-2017
гр.София
з. ст.Герена
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Славия
57

51
Boxscore
25 25-02-2017
гр.София
з. ст.Герена
СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО

СК Олимпия баскет
78

23
Boxscore
2
29 00-00-0000
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
СК Олимпия баскет

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
10:30 Данаил Недялков
Георги Венелинов Брестнички
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
30 04-03-2017
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
Славия

СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО
26

56
Данаил Недялков
Георги Венелинов Брестнички
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
3
33 11-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО
36

71
Димитър Васков Мановски
Делян Петров Дамянов
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
34 11-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СК Олимпия баскет

Славия
28

57
Димитър Васков Мановски
Делян Петров Дамянов
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО 3 3 0 205:85 6
2 Славия 3 1 2 134:141 4
3 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 2 1 1 93:122 3
4 СК Олимпия баскет 2 0 2 51:135 2
Момчета 14 | Зона Витоша - група А пролет
1
21 25-02-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Септември - Сдружение

Ахил
52

67
Boxscore
22 25-02-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Локомотив 93

Локомотив София
60

42
Boxscore
23 25-02-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Буба Баскетбол - 13

Академик
56

65
Boxscore
2
26 04-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Ахил

Буба Баскетбол - 13
45

43
Манол Иванов Асенов
Христо Чанков Христов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
27 04-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Локомотив София
84

21
Манол Иванов Асенов
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
28 04-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив 93

Септември - Сдружение
36

40
Христо Чанков Христов
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
3
31 11-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Локомотив 93
81

46
Иван Любомиров Методиев
Матей Ивов Митев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
32 11-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Буба Баскетбол - 13

Септември - Сдружение
41

63
Матей Ивов Митев
Христо Чанков Христов
Васил Михайлов Златков
Boxscore
33 11-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

Ахил
79

83
Иван Любомиров Методиев
Христо Чанков Христов
Васил Михайлов Златков
Boxscore
4
35 25-03-2017
гр.София
з. Септември
Ахил

Академик
57

61
Мартин Ангелов Ангелов
Недко Николаев Колев
Желчо Илиев Генов
Boxscore
36 25-03-2017
гр.София
з. Септември
Септември - Сдружение

Локомотив София
78

49
Недко Николаев Колев
Данаил Недялков
Желчо Илиев Генов
Boxscore
37 25-03-2017
гр.София
з. Септември
Локомотив 93

Буба Баскетбол - 13
53

38
Мартин Ангелов Ангелов
Данаил Недялков
Желчо Илиев Генов
Boxscore
5
38 01-04-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Ахил

Локомотив 93
35

42
Ангел Иванов Иванов
Мартин Ангелов Ангелов
Красимира Николова Банова
Boxscore
39 01-04-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Септември - Сдружение
60

65
Ангел Иванов Иванов
Димитър Васков Мановски
Красимира Николова Банова
Boxscore
40 01-04-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

Буба Баскетбол - 13
58

65
Димитър Васков Мановски
Мартин Ангелов Ангелов
Красимира Николова Банова
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик 5 4 1 351:245 9
2 Септември - Сдружение 5 4 1 298:253 9
3 Ахил 5 3 2 287:277 8
4 Локомотив 93 5 3 2 237:236 8
5 Буба Баскетбол - 13 5 1 4 243:284 6
6 Локомотив София 5 0 5 249:370 5
Момчета 14 | Югоизточна конференция Б дивизия 1-4 място
1
1 19-03-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Розова долина

Марица Кършияка 2012 - СКБ
53

46
Серафим Томов Петров
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2 19-03-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Делфин - Бургас 2
67

42
Ивайло Иванов Ресиловски
Михаил Ангелов Михайлов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3 19-03-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Делфин - Бургас 2
42

86
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
4 19-03-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Розова долина
47

29
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК"Хасково" 2 2 0 114:71 4
2 Делфин - Бургас 2 2 1 1 128:109 3
3 Розова долина 2 1 1 82:93 3
4 Марица Кършияка 2012 - СКБ 2 0 2 88:139 2
Момчета 14 | Югоизточна конференция Б дивизия 5-7 място
1 18-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Академик Бултекс 99
54

58
Трифон Бисеров Ботев
Александра Стефанова Минчева
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2 18-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Академик Бултекс 99

Перущица - СКБ
55

46
Виктор Станимиров Комбалов
Александра Стефанова Минчева
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3 18-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Перущица - СКБ

Черноморец 2014
33

88
Виктор Станимиров Комбалов
Дияна Танева Стоянова
Огнян Добрев Николов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик Бултекс 99 2 2 0 113:100 4
2 Черноморец 2014 2 1 1 142:91 3
3 Перущица - СКБ 2 0 2 79:143 2
Момчета 14 | А група Западна
1 07-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
71

52
Манол Иванов Асенов
Иван Любомиров Методиев
Петър Христов Цачев
Boxscore
2 07-11-2016
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

БУБА Баскетбол
50

65
Галин Атанасов Михалев
Тихомир Райков Щерев
Иван Василев Василев
Boxscore
3 07-11-2016
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Левски
57

56
Ангел Иванов Иванов
Делян Петров Дамянов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
2
4 12-11-2016
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Балкан
50

58
Данаил Недялков
Димитър Георгиев Георгиев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
5 12-11-2016
гр.София
з. ст.Герена
Левски

Рилски спортист
66

80
Христо Георгиев Костов
Матей Ивов Митев
Желчо Илиев Генов
Boxscore
6 12-11-2016
гр.София
з. Триадица
БУБА Баскетбол

Шампион 2006 - СК
73

41
Данаил Недялков
Димитър Георгиев Георгиев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
3
7 26-11-2016
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Балкан
58

61
Валери Васков Енев
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
8 26-11-2016
гр.София
з. Триадица
Левски

Обединен ЦСКА София
50

47
Димитър Васков Мановски
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
9 19-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

БУБА Баскетбол
66

89
Валери Васков Енев
Недко Николаев Колев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
4
10 10-12-2016
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Шампион 2006 - СК
26

32
Манол Иванов Асенов
Георги Венелинов Брестнички
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
11 10-12-2016
гр.София
з. Триадица
БУБА Баскетбол

Левски
61

46
Манол Иванов Асенов
Георги Венелинов Брестнички
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
12 11-12-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Балкан
63

55
Валентин Димитров Въчковски
Мартин Ангелов Ангелов
Петър Христов Цачев
Boxscore
5
13 17-12-2016
гр.София
з. Триадица
БУБА Баскетбол

Обединен ЦСКА София
68

31
Драга Александрова Мишева
Тихомир Райков Щерев
Петър Христов Цачев
Boxscore
14 26-02-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Шампион 2006 - СК
75

54
Тихомир Райков Щерев
Матей Ивов Митев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
15 15-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Левски

Балкан
64

62
Иван Любомиров Методиев
Веселина Иванова Иванова
Красимира Николова Банова
Boxscore
6
16 21-01-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Рилски спортист
50

49
Радослав Сийков Дяков
Радослав Ангелов Ангелов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
17 25-02-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА Баскетбол

Балкан
56

50
Драга Александрова Мишева
Галин Атанасов Михалев
Красимира Николова Банова
Boxscore
18 21-01-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Шампион 2006 - СК
61

41
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Ангелов Ангелов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
7
19 27-01-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Обединен ЦСКА София
56

43
Иван Любомиров Методиев
Веселина Иванова Иванова
Иван Василев Василев
Boxscore
20 28-01-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
66

73
Недко Николаев Колев
Зоя Методиева Станоева
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
21 28-01-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

БУБА Баскетбол
33

76
Ангел Иванов Иванов
Драга Александрова Мишева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
8
22 04-02-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Левски
41

48
Димитър Васков Мановски
Иван Любомиров Методиев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
23 04-02-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Шампион 2006 - СК
20

0
Драга Александрова Мишева
Радослав Ангелов Ангелов
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
24 04-02-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА Баскетбол

Рилски спортист
66

63
Иван Любомиров Методиев
Димитър Васков Мановски
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
9
25 18-02-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Обединен ЦСКА София
35

49
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Васил Михайлов Златков
Boxscore
26 18-02-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

БУБА Баскетбол
58

73
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Зоя Методиева Станоева
Васил Михайлов Златков
Boxscore
27 18-02-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Рилски спортист
79

75
Ангел Иванов Иванов
Драга Александрова Мишева
Иван Василев Василев
Boxscore
10
28 04-03-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

БУБА Баскетбол
45

51
Радослав Ангелов Ангелов
Зоя Методиева Станоева
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
29 04-03-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Рилски спортист
49

68
Габриела Стефанова Петрова
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
30 03-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Левски
67

62
Димитър Георгиев Георгиев
Валентин Димитров Въчковски
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
11
31 18-03-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Обединен ЦСКА София
56

58
Венцислав Николов Великов
Христо Чанков Христов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
32 18-03-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

БУБА Баскетбол
46

68
Венцислав Николов Великов
Христо Чанков Христов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
33 18-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Рилски спортист
82

62
Валери Васков Енев
Мартин Ангелов Ангелов
Иван Василев Василев
Boxscore
12
34 23-03-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

БУБА Баскетбол
42

83
Радослав Ангелов Ангелов
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
35 23-03-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Балкан
46

84
Радослав Ангелов Ангелов
Моника Вичева Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
36 25-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
71

61
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Тихомир Райков Щерев
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
13
37 27-03-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

БУБА Баскетбол
47

72
Недко Николаев Колев
Данаил Недялков
Красимира Николова Банова
Boxscore
38 27-03-2017
гр.София
з. Триадица
Обединен ЦСКА София

Балкан
45

69
Недко Николаев Колев
Данаил Недялков
Красимира Николова Банова
Boxscore
39 27-03-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Рилски спортист
61

76
Иван Любомиров Методиев
Радослав Ангелов Ангелов
Красимира Николова Банова
Boxscore
14
40 29-03-2017
гр.София
з. Триадица
Шампион 2006 - СК

Обединен ЦСКА София
48

55
Ангел Иванов Иванов
Радослав Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
41 01-04-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Левски
49

81
Димитър Георгиев Георгиев
Валентин Димитров Въчковски
Иван Василев Василев
Boxscore
42 29-03-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА Баскетбол

Рилски спортист
54

52
Ангел Иванов Иванов
Радослав Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
15
43 07-04-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА Баскетбол

Балкан
44

70
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
44 07-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Обединен ЦСКА София
74

44
Серафим Томов Петров
Стефан Несторов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
45 07-04-2017
гр.София
з. Триадица
Левски

Шампион 2006 - СК
58

48
Димитър Георгиев Георгиев
Радослав Ангелов Ангелов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БУБА Баскетбол 15 14 1 999:740 29
2 Балкан 15 10 5 912:814 25
3 Рилски спортист 15 8 7 1011:935 23
4 Левски 15 7 8 887:893 22
5 Обединен ЦСКА София 15 4 11 678:848 19
6 Шампион 2006 - СК 15 2 13 649:906 16
Момчета 14 | А група Североизточна
1
1 06-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Етър 49
76

49
Константин Русев Русев
Живко Илиев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2 06-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Стар Баскет
119

25
Ангел Иванов Порожанов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
2
3 13-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Доростол - СКБ
66

80
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
4 13-11-2016
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Черно Море Тича
30

130
Станимир Димов Русев
Евстати Петров Иванов
Георги Василев Шиваров
Boxscore
3
5 20-11-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Стар Баскет
106

12
Илиян Димитров Цветанов
Вилислав Людмилов Гатев
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
6 20-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Шумен
99

28
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4
7 27-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
61

78
Станимир Димов Русев
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 27-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Етър 49
77

86
Ангел Иванов Порожанов
Младен Георгиев Младенов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
5
9 06-12-2016
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Шумен
22

79
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
10 11-12-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Доростол - СКБ
61

90
Петър Красимиров Петров
Стефан Величков Ефтимов
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
6
11 18-02-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Черно Море Тича
37

87
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
12 19-02-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Доростол - СКБ
17

88
Ясен Дяков Дяков
Симеон Гошев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
7
13 00-00-0000
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Шумен
20

0
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
14 22-01-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно Море Тича

Стар Баскет
94

18
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Георги Василев Шиваров
Boxscore
8
15 29-01-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Етър 49
48

80
Александър Сашков Пейков
Иван Венциславов Венков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
16 00-00-0000
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
0

20
Boxscore
9
17 05-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
79

57
Евстати Петров Иванов
Димитър Огнянов Цонев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
18 05-02-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Шумен
20

0
Boxscore
10
19 12-02-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Стар Баскет
0

20
Boxscore
20 26-02-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Етър 49
107

56
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
11
21 05-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Доростол - СКБ
0

20
Boxscore
22 04-03-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Стар Баскет
76

42
Мирослав Бориславов Томов
Мартин Радославов Столаров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
12
23 14-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Черно Море Тича
20

137
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
24 12-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Етър 49
100

64
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
13
25 19-03-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Шумен
20

0
Boxscore
26 19-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
90

46
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
14
27 01-04-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Стар Баскет
83

31
Александър Сашков Пейков
Димитър Огнянов Цонев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
28 27-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
0

20
Boxscore
15
29 02-04-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Етър 49
96

41
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Огнянов Цонев
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
30 02-04-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Шумен
20

0
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича 12 12 0 1006:387 24
2 Доростол - СКБ 12 9 3 871:567 21
3 Етър 49 12 6 6 696:735 18
4 Стар Баскет 12 2 10 305:992 14
5 Шумен 12 1 11 250:447 13
Момчета 14 | А група Югоизточна
1
1 12-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Сливен баскет - СНЦ
37

67
Тодор Петков Гешев
Серафим Томов Петров
София Тошкова Масларова
Boxscore
2 12-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Берое
88

84
Иван Димитров Станчев
Стефан Несторов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3 17-11-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин-Бургас
94

50
Иван Йорданов Йорданов
Александра Стефанова Минчева
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2
4 19-11-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Академик - Пловдив
47

68
Ивайло Атанасов Георгиев
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3
6 26-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Академик - Пловдив
44

69
Калоян Руменов Иванов
Трифон Бисеров Ботев
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
7 26-11-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Тунджа
49

75
Мирослав Добрев Камбуров
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
8 23-11-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
86

58
Калоян Руменов Иванов
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
4
8 27-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Сливен баскет - СНЦ
65

33
Трифон Бисеров Ботев
Дияна Танева Стоянова
Гинко Атанасов Вълков
Boxscore
9 27-11-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Пловдив Баскетбол
109

21
Младен Русев Марков
Ивайло Асенов Иванов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
5
10 04-12-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Пловдив Баскетбол
102

19
Тодор Петков Гешев
Стефан Несторов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
11 03-12-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Несебър СКБ
96

64
Мирослав Добрев Камбуров
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
6
12 04-12-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Несебър СКБ
29

84
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
13 04-12-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Делфин-Бургас
76

64
Младен Русев Марков
Мирослав Добрев Камбуров
Boxscore
7
14 10-12-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик - Пловдив
104

68
Иван Йорданов Йорданов
Невена Стоянова Иванова
Огнян Добрев Николов
Boxscore
15 10-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Несебър СКБ
69

44
Илиян Койчев Желев
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
16 11-12-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Берое
67

54
Гергана Сашева Стоянова
Трифон Бисеров Ботев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
8
17 17-12-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Тунджа
13

123
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
18 17-12-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Делфин-Бургас
82

66
Тодор Петков Гешев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
9
19 16-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Сливен баскет - СНЦ
50

55
Калоян Руменов Иванов
Трифон Бисеров Ботев
Валентин Лазаров
Boxscore
20 15-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Тунджа
50

99
Илиян Койчев Желев
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
21 28-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Пловдив Баскетбол
20

0
Илиян Койчев Желев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
10
1 08-01-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Академик - Пловдив
18

91
Тодор Петков Гешев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
11
2 21-01-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Берое
22

111
Тодор Петков Гешев
Божидар Севдалинов Йорданов
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore
12
3 22-01-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Пловдив Баскетбол
97

15
Моника Вичева Минчева
Виктор Станимиров Комбалов
Стефчо Цветков
Boxscore
4 22-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Тунджа
44

88
Трифон Бисеров Ботев
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
5 22-01-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Академик - Пловдив
73

69
Иван Димитров Станчев
Серафим Томов Петров
Койчо Илиев Желев
Boxscore
13
6 08-02-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен баскет - СНЦ
104

51
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
14
7 04-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Берое
58

67
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
15
8 05-02-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Делфин-Бургас
71

51
Мирослав Добрев Камбуров
Моника Вичева Минчева
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
16
9 04-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Сливен баскет - СНЦ
71

49
Тодор Петков Гешев
Серафим Томов Петров
София Тошкова Масларова
Boxscore
10 04-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Пловдив Баскетбол

Делфин-Бургас
36

90
Иван Димитров Станчев
Тодор Петков Гешев
София Тошкова Масларова
Boxscore
17
11 12-02-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Сливен баскет - СНЦ
74

48
Невен Иванов Димов
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
18
12 19-02-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Пловдив Баскетбол
97

24
Ивайло Атанасов Георгиев
Иван Йорданов Йорданов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
19
13 25-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Пловдив Баскетбол
95

17
Калоян Руменов Иванов
Апостол Григоров Костадинов
Гинко Атанасов Вълков
Boxscore
14 26-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Академик - Пловдив
64

71
Апостол Григоров Костадинов
Дияна Танева Стоянова
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
20
15 05-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Несебър СКБ
58

56
Александра Стефанова Минчева
Божидар Иванов Динев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
21
16 12-03-2017
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Несебър СКБ
105

56
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
17 19-03-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Тунджа
67

82
Тенчо Иванов Тенев
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
18 19-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин-Бургас
42

70
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
22
19 24-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Берое
51

53
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
23
20 26-03-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Несебър СКБ
74

53
Серафим Томов Петров
Стефан Несторов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
21 25-03-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Тунджа
61

77
Виктор Станимиров Комбалов
Божидар Иванов Динев
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Тунджа 12 12 0 1134:591 24
2 Академик - Пловдив 12 9 3 920:703 21
3 Берое 12 8 4 916:715 20
4 Сливен баскет - СНЦ 12 6 6 692:720 18
5 Делфин-Бургас 12 5 7 704:690 17
6 Несебър СКБ 12 2 10 696:808 14
7 Пловдив Баскетбол 12 0 12 251:1086 11
Момчета 14 | Зона Витоша - група А
1
1 05-11-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Буба Баскетбол - 13

СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО
54

34
Димитър Васков Мановски
Галин Атанасов Михалев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2 05-11-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Ахил

Локомотив 93
30

37
Димитър Васков Мановски
Галин Атанасов Михалев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2
5 19-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Славия

Ахил
29

59
Иван Любомиров Методиев
Зоя Методиева Станоева
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
6 19-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив 93

Буба Баскетбол - 13
54

49
Ангел Иванов Иванов
Мартин Ангелов Ангелов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
3
9 17-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО

Локомотив 93
43

55
Данаил Недялков
Веселина Иванова Иванова
Желчо Илиев Генов
Boxscore
10 17-12-2016
гр.София
з. СЦ "Г.Аспарухов"
Буба Баскетбол - 13

Славия
64

38
Данаил Недялков
Веселина Иванова Иванова
Желчо Илиев Генов
Boxscore
4
13 18-02-2017
гр.София
з. Триадица
Ахил

Буба Баскетбол - 13
48

52
Веселина Иванова Иванова
Моника Вичева Минчева
Васил Михайлов Златков
Boxscore
14 18-02-2017
гр.София
з. Триадица
Славия

СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО
35

51
Веселина Иванова Иванова
Зоя Методиева Станоева
Васил Михайлов Златков
Boxscore
5
17 06-02-2017
гр.София
з. Триадица
Локомотив 93

Славия
60

16
Иван Любомиров Методиев
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
18 06-02-2017
гр.София
з. Триадица
СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО

Ахил
45

58
Иван Любомиров Методиев
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Локомотив 93 4 4 0 206:138 8
2 Буба Баскетбол - 13 4 3 1 219:174 7
3 Ахил 4 2 2 195:163 6
4 СДРУЖЕНИЕ БАСКЕТБОЛНО ДЕТСТВО 4 1 3 173:202 5
5 Славия 4 0 4 118:234 4
Момчета 14 | Зона Витоша - група Б
1
3 05-11-2016
гр.София
з. Септември
Септември - Сдружение

Локомотив София
53

35
Данаил Недялков
Георги Венелинов Брестнички
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
4 05-11-2016
гр.София
з. Септември
СК Олимпия баскет

Академик
30

114
Данаил Недялков
Георги Венелинов Брестнички
Boxscore
2
7 19-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

СК Олимпия баскет
46

42
Ангел Иванов Иванов
Мартин Ангелов Ангелов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
8 19-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

Септември - Сдружение
70

40
Иван Любомиров Методиев
Зоя Методиева Станоева
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
3
11 10-12-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

Академик
40

87
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
12 10-12-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Септември - Сдружение

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
92

16
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
4
15 12-02-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СК Олимпия баскет

Септември - Сдружение
25

80
Тихомир Райков Щерев
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
16 12-02-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Локомотив София
32

62
Тихомир Райков Щерев
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
5
19 06-02-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Академик

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
20

0
Валери Васков Енев
Недко Николаев Колев
Красимира Николова Банова
Boxscore
20 06-02-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

СК Олимпия баскет
53

40
Валери Васков Енев
Недко Николаев Колев
Красимира Николова Банова
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик 4 4 0 291:110 8
2 Септември - Сдружение 4 3 1 265:146 7
3 Локомотив София 4 2 2 190:212 6
4 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 4 1 3 94:216 4
5 СК Олимпия баскет 4 0 4 137:293 4
Момчета 14 | Зона Добруджа
1
1 29-10-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Черно Море Тича -1
36

73
Александър Сашков Пейков
Димитър Огнянов Цонев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2 29-10-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Спортбаскет-ГТ

Академик Варна
45

40
Александър Сашков Пейков
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3 29-10-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича -1

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
67

81
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Огнянов Цонев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4 29-10-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
30

55
Константин Русев Русев
Мартина Орлинова Николова
Огнян Христов Цонев
Boxscore
5 29-10-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Спортбаскет-ГТ
109

35
Константин Русев Русев
Мартина Орлинова Николова
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
6 18-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
76

48
Димитър Петев Петров
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
7 18-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спортбаскет-ГТ

Ънстопабъл
16

53
Александър Сашков Пейков
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 18-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
32

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
9 18-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Спортбаскет-ГТ
46

17
Евстати Петров Иванов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
10 18-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
40

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3
11 01-12-2016
з. Дунав
Академик Варна

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
0

20
Boxscore
12 01-12-2016
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
51

36
Димитър Петев Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
13 01-12-2016
з. Дунав
Академик Варна

Черно Море Тича -1
15

119
Станимир Димов Русев
Сергей Панайотов Арнаудов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
14 01-12-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Ънстопабъл
116

38
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
15 01-12-2016
з. Дунав
Черно Море Тича -1

Светкавица - Сдружение
73

69
Димитър Петев Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
4
16 17-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
61

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
17 17-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Академик Варна
78

15
Живко Илиев Маринов
Сергей Панайотов Арнаудов
Васил Добрев
Boxscore
18 17-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Черно Море Тича -1

Спортбаскет-ГТ
81

29
Александър Сашков Пейков
Владимир Маринов Вълчев
Васил Добрев
Boxscore
19 17-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Светкавица - Сдружение
38

79
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
20 17-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Черно Море Тича -1
38

73
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Васил Добрев
Boxscore
21 17-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Светкавица - Сдружение

Академик Варна
51

21
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Васил Добрев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 6 6 0 459:220 12
2 Черно Море Тича -1 6 5 1 486:268 11
3 Светкавица - Сдружение 6 4 2 344:261 10
4 Ънстопабъл 6 2 4 283:315 8
5 ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК 6 2 4 259:340 8
6 Спортбаскет-ГТ 6 2 4 203:383 8
7 Академик Варна 6 0 6 121:368 6
Момчета 14 | Зона Загоре
1
1 04-12-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Розова долина

Делфин - Бургас 2
61

39
Ивайло Асенов Иванов
Иван Красимиров Кралев
Boxscore
2 04-12-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Делфин - Бургас 2

Черноморец 2014
66

54
Невен Иванов Димов
Иван Красимиров Кралев
Boxscore
3 04-12-2016
гр.Казанлък
з. Сестополис
Черноморец 2014

Розова долина
32

63
Невен Иванов Димов
Ивайло Асенов Иванов
Boxscore
2
4 22-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Черноморец 2014
42

55
Апостол Григоров Костадинов
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
5 22-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Делфин - Бургас 2
40

38
Гергана Сашева Стоянова
Апостол Григоров Костадинов
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
6 22-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Розова долина
32

63
Гергана Сашева Стоянова
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
3
7 19-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Делфин - Бургас 2
45

56
Мартин Ангелов Ангелов
Дияна Танева Стоянова
Гинко Атанасов Вълков
Boxscore
8 19-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Розова долина

Черноморец 2014
51

35
Дияна Танева Стоянова
Петя Мариянова Йоргова
Гинко Атанасов Вълков
Boxscore
9 19-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Розова долина
53

56
Мартин Ангелов Ангелов
Петя Мариянова Йоргова
Гинко Атанасов Вълков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Розова долина 6 6 0 334:229 12
2 Делфин - Бургас 2 6 2 4 294:311 8
3 Черноморец 2014 6 1 5 253:341 7
Момчета 14 | Зона Мизия
1
1 19-11-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар-Троян - Сдружение

Чардафон - Орловец
61

41
Илиян Димитров Цветанов
Станимир Пламенов Димитров
Мартин Радославов Столаров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
2 19-11-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Раковски - СКБ

Локомотив
47

61
Вилислав Людмилов Гатев
Станимир Пламенов Димитров
Петър Красимиров Петров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
3 19-11-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар-Троян - Сдружение

Спартак-Плевен
48

71
Петър Красимиров Петров
Илиян Димитров Цветанов
Станимир Пламенов Димитров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
4 19-11-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Локомотив
48

40
Вилислав Людмилов Гатев
Мартин Радославов Столаров
Илиян Димитров Цветанов
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
5 19-11-2016
гр.Габрово
з. Орловец
Спартак-Плевен

Раковски - СКБ
72

28
Петър Красимиров Петров
Мартин Радославов Столаров
Вилислав Людмилов Гатев
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
2
6 11-12-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Чавдар-Троян - Сдружение
34

52
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
7 11-12-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Спартак-Плевен

Чардафон - Орловец
58

35
Иван Георгиев Николов
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
8 11-12-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Раковски - СКБ

Чавдар-Троян - Сдружение
41

64
Иван Георгиев Николов
Вилислав Людмилов Гатев
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
9 11-12-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Локомотив

Спартак-Плевен
38

55
Илиян Димитров Цветанов
Вилислав Людмилов Гатев
Мартин Радославов Столаров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
10 11-12-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Чардафон - Орловец

Раковски - СКБ
43

55
Илиян Димитров Цветанов
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Спартак-Плевен 4 4 0 256:149 8
2 Чавдар-Троян - Сдружение 4 3 1 225:187 7
3 Локомотив 4 1 3 173:202 5
4 Чардафон - Орловец 4 1 3 167:214 5
5 Раковски - СКБ 4 1 3 171:240 5
Момчета 14 | Зона Родопи
1
1 07-11-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик Бултекс 99
17

69
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 07-11-2016
гр.Перушица
з. Перущица
БК"Хасково"

Марица Кършияка 2012 - СКБ
64

29
Серафим Томов Петров
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3 07-11-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Академик Бултекс 99

БК"Хасково"
35

98
Стефан Несторов Стефанов
Божидар Севдалинов Йорданов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
4 07-11-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Перущица - СКБ
71

29
Серафим Томов Петров
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2
5 04-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Академик Бултекс 99

Марица Кършияка 2012 - СКБ
51

33
Тенчо Иванов Тенев
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
6 04-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
БК"Хасково"

Перущица - СКБ
77

15
Тенчо Иванов Тенев
Серафим Томов Петров
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
7 04-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
31

80
Серафим Томов Петров
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
8 04-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик Бултекс 99
13

47
Серафим Томов Петров
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3
9 05-02-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Бултекс 99

БК"Хасково"
28

76
Димитър Филчев Филев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
10 05-02-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Перущица - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
26

55
Димитър Филчев Филев
Божидар Севдалинов Йорданов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
11 05-02-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Академик Бултекс 99
69

32
Тенчо Иванов Тенев
Виктория Петева Петкова
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
12 05-02-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Перущица - СКБ
102

23
Тенчо Иванов Тенев
Виктория Петева Петкова
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК"Хасково" 6 6 0 497:161 12
2 Марица Кършияка 2012 - СКБ 6 3 3 288:282 9
3 Академик Бултекс 99 6 3 3 262:306 9
4 Перущица - СКБ 6 0 6 123:421 6
Кошница

Купа на БФБ, юноши, Финал за трето място
30.Apr.2017 13:00
Купа БФБ, юноши. Финал
30.Apr.2017 15:00
Брой 10

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3