Първенства
Момичета 12 | зона Витоша
1
1 23-10-2016
гр.София
з. ст.Герена
Локомотив София

Славия
13

61
Boxscore
2 23-10-2016
гр.София
з. ст.Герена
НСА

Левски
36

64
Boxscore
3 23-10-2016
гр.София
з. ст.Герена
Шампион 2006 - СК

Септември 97
60

13
Boxscore
2
4 30-10-2016
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Славия

НСА
79

39
Boxscore
5 30-10-2016
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Септември 97

Локомотив София
5

39
Boxscore
6 30-10-2016
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Левски

Шампион 2006 - СК
61

40
Boxscore
3
7 06-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Септември 97

Славия
9

81
Boxscore
8 06-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Шампион 2006 - СК

НСА
49

50
Boxscore
9 06-11-2016
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

Левски
22

76
Boxscore
4
10 13-11-2016
гр.София
з. НСА В.Левски
Славия

Шампион 2006 - СК
75

47
Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
11 13-11-2016
гр.София
з. НСА В.Левски
Левски

Септември 97
78

7
Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
12 13-11-2016
гр.София
з. НСА В.Левски
НСА

Локомотив София
43

27
Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
5
13 27-11-2016
гр.София
з. Септември
Септември 97

НСА
18

100
Радослав Ангелов Ангелов
Матей Ивов Митев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
14 27-11-2016
гр.София
з. Септември
Локомотив София

Шампион 2006 - СК
33

43
Габриела Стефанова Петрова
Матей Ивов Митев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
15 27-11-2016
гр.София
з. Септември
Левски

Славия
62

56
Радослав Ангелов Ангелов
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
6
16 11-12-2016
гр.София
з. ст.Герена
Славия

Локомотив София
65

17
Веселина Иванова Иванова
Христо Чанков Христов
Красимира Николова Банова
Boxscore
17 11-12-2016
гр.София
з. ст.Герена
Левски

НСА
74

31
Веселина Иванова Иванова
Христо Чанков Христов
Красимира Николова Банова
Boxscore
18 11-12-2016
гр.София
з. ст.Герена
Септември 97

Шампион 2006 - СК
16

59
Веселина Иванова Иванова
Христо Чанков Христов
Красимира Николова Банова
Boxscore
7
19 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
НСА

Славия
63

69
Зоя Методиева Станоева
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
20 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

Септември 97
76

14
Борис Анатолиев Кръстев
Станислав Руменов Петров
Красимира Николова Банова
Boxscore
21 26-03-2017
гр.София
з. ст..Локомотив
Шампион 2006 - СК

Левски
37

62
Зоя Методиева Станоева
Станислав Руменов Петров
Красимира Николова Банова
Boxscore
8
22 19-02-2017
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Славия

Септември 97
87

18
Христо Чанков Христов
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
23 19-02-2017
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
НСА

Шампион 2006 - СК
64

35
Веселина Иванова Иванова
Христо Чанков Христов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
24 19-02-2017
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Левски

Локомотив София
71

28
Веселина Иванова Иванова
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
9
25 02-04-2017
гр.София
з. НСА В.Левски
Шампион 2006 - СК

Славия
39

49
Радослав Сийков Дяков
Димитър Васков Мановски
Красимира Николова Банова
Boxscore
26 02-04-2017
гр.София
з. НСА В.Левски
Септември 97

Левски
13

97
Димитър Георгиев Георгиев
Димитър Васков Мановски
Красимира Николова Банова
Boxscore
27 02-04-2017
гр.София
з. НСА В.Левски
Локомотив София

НСА
36

68
Димитър Георгиев Георгиев
Димитър Васков Мановски
Красимира Николова Банова
Boxscore
10
28 19-03-2017
гр.София
з. Септември
Славия

Левски
35

29
Кристиян Младенов Манчев
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
29 19-03-2017
гр.София
з. Септември
Шампион 2006 - СК

Локомотив София
26

19
Кристиян Младенов Манчев
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
30 19-03-2017
гр.София
з. Септември
НСА

Септември 97
55

15
Кристиян Младенов Манчев
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 10 9 1 674:305 19
2 Славия 10 9 1 657:336 19
3 НСА 10 6 4 549:466 16
4 Шампион 2006 - СК 10 4 6 435:442 14
5 Локомотив София 10 2 8 310:472 12
6 Септември 97 10 0 10 128:732 10
Момичета 12 | зона Мизия
1
1 30-10-2016
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Чардафон - Орловец

Раковски - СКБ
52

8
Иван Георгиев Николов
Мартин Радославов Столаров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2 30-10-2016
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Раковски - СКБ

Росица
11

12
Мартин Радославов Столаров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
3 30-10-2016
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Росица

Чардафон - Орловец
13

58
Иван Георгиев Николов
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2
4 20-11-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Раковски - СКБ

Росица
21

29
Иван Георгиев Николов
Николай Ивайлов Тасков
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
5 20-11-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Чардафон - Орловец

Раковски - СКБ
57

10
Николай Ивайлов Тасков
Станимир Пламенов Димитров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
6 20-11-2016
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Росица

Чардафон - Орловец
15

45
Иван Георгиев Николов
Станимир Пламенов Димитров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чардафон - Орловец 4 4 0 212:46 8
2 Росица 4 2 2 69:135 6
3 Раковски - СКБ 4 0 4 50:150 4
Момичета 12 | зона Добруджа
1
1 31-10-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

БК "Преслав"
38

18
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 31-10-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Черно море Одесос ЖБК
12

26
Евстати Петров Иванов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 31-10-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
БК "Преслав"

Вихър 2002 - Спортно сдружение
15

23
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 31-10-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
38

8
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 31-10-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос ЖБК
30

22
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 16-11-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Стар Баскет - Варна

Ънстопабъл
37

11
Константин Русев Русев
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
7 16-11-2016
гр.Варна
з. Локомотив
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
30

16
Владимир Маринов Вълчев
Константин Русев Русев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
8 16-11-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Ънстопабъл

Вихър 2002 - Спортно сдружение
5

27
Ясен Дяков Дяков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
9 16-11-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Черно море Одесос ЖБК

Стар Баскет - Варна
30

12
Мартина Орлинова Николова
Ясен Дяков Дяков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
10 16-11-2016
гр.Варна
з. Локомотив
Вихър 2002 - Спортно сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
7

47
Мартина Орлинова Николова
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3
11 30-11-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
БК "Преслав"

Ънстопабъл
39

10
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
12 30-11-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Светкавица - Сдружение

Стар Баскет - Варна
38

28
Евстати Петров Иванов
Мартина Орлинова Николова
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
13 30-11-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
16

76
Димитър Петев Петров
Мартина Орлинова Николова
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
14 30-11-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Стар Баскет - Варна

БК "Преслав"
29

25
Евстати Петров Иванов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
15 30-11-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
43

19
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4
16 16-12-2016
з. Дунав
БК "Преслав"

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
14

63
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
17 16-12-2016
з. Дунав
Стар Баскет - Варна

Вихър 2002 - Спортно сдружение
27

23
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
18 16-12-2016
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

БК "Преслав"
32

20
Владимир Маринов Вълчев
Живко Илиев Маринов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
19 16-12-2016
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Светкавица - Сдружение
20

34
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
20 16-12-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Стар Баскет - Варна
62

8
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Георгиев Николов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
21 16-12-2016
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Светкавица - Сдружение
17

28
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 6 6 0 321:80 12
2 Светкавица - Сдружение 6 5 1 195:134 11
3 Черно море Одесос ЖБК 6 3 3 143:132 9
4 Вихър 2002 - Спортно сдружение 6 3 3 130:150 9
5 Стар Баскет - Варна 6 3 3 141:189 9
6 БК "Преслав" 6 1 5 131:195 7
7 Ънстопабъл 6 0 6 62:243 6
Момичета 12 | Зона Загоре
1
1 20-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тони 7 Бургас

Нефтохимик 2010
13

95
Boxscore
2 20-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Гео Милев

Черноморец 2014
12

65
Boxscore
3 20-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
18

106
Boxscore
4 20-11-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тони 7 Бургас

Гео Милев
50

8
Boxscore
2
5 10-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Нефтохимик 2010
14

73
Апостол Григоров Костадинов
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
6 10-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тони 7 Бургас

Гео Милев
35

16
Апостол Григоров Костадинов
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
7 10-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Гео Милев
63

1
Илиян Койчев Желев
Трифон Бисеров Ботев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
8 10-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Тони 7 Бургас
50

31
Илиян Койчев Желев
Трифон Бисеров Ботев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
3
9 21-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Тони 7 Бургас
84

7
Калоян Руменов Иванов
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
10 21-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Гео Милев
20

0
Boxscore
11 21-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тони 7 Бургас

Нефтохимик 2010
2

109
Калоян Руменов Иванов
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
12 21-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Гео Милев

Черноморец 2014
0

20
Boxscore
4
13 26-02-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Тони 7 Бургас
09.00 Boxscore
14 26-02-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Гео Милев

Черноморец 2014
10.30 Boxscore
15 26-02-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тони 7 Бургас

Черноморец 2014
13.30 Boxscore
16 26-02-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

Гео Милев
15.00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Нефтохимик 2010 6 6 0 466:48 12
2 Черноморец 2014 6 4 2 251:229 10
3 Тони 7 Бургас 6 2 4 138:362 8
4 Гео Милев 6 0 6 37:253 4
Момичета 12 | Зона Родопи
1
1 06-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99

Перущица - СКБ
75

27
Стефан Несторов Стефанов
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2 06-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Перущица - СКБ

Асеновец 2005
14

88
Стефан Несторов Стефанов
Преслав Николаев Петков
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3 06-11-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Асеновец 2005

АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99
64

29
Преслав Николаев Петков
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2
4 03-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99
37

55
Стефан Несторов Стефанов
Габриела Миленова Димитрова
София Тошкова Масларова
Boxscore
5 03-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99

Асеновец 2005
11

55
Стефан Несторов Стефанов
Преслав Николаев Петков
София Тошкова Масларова
Boxscore
6 03-12-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Асеновец 2005

Перущица - СКБ
73

18
Преслав Николаев Петков
Габриела Миленова Димитрова
София Тошкова Масларова
Boxscore
3
7 12-02-2017
гр.Асеновград
з. з.Асеновец
АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99

Асеновец 2005
8

55
Преслав Николаев Петков
Методи Христов Джуджев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
8 12-02-2017
гр.Асеновград
з. з.Асеновец
Перущица - СКБ

АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99
32

59
Тодор Петков Гешев
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
9 12-02-2017
гр.Асеновград
з. з.Асеновец
Асеновец 2005

Перущица - СКБ
93

6
Тодор Петков Гешев
Методи Христов Джуджев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Асеновец 2005 6 6 0 428:86 12
2 АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99 6 3 3 237:270 9
3 Перущица - СКБ 6 0 6 134:443 6
Момичета 12 | Зона Рила
1
0 11-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Миньор 2015
09:30 Габриела Стефанова Петрова
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 11-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Пирин-Темков

Монтана 2003
11:00 Веселина Иванова Иванова
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 11-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Миньор 2015

Рилски спортист 2
12:30 Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 11-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Монтана 2003

Рилски спортист
14:00 Габриела Стефанова Петрова
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
2
0 15-03-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Рилски спортист
12:00 Иван Любомиров Методиев
Веселина Иванова Иванова
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
0 21-03-2017
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Рилски спортист 2

Монтана 2003
10:30 Boxscore
0 21-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Пирин-Темков
13:00 Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
0 21-03-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Пирин-Темков

Рилски спортист 2
15:00 Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
3
0 02-04-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Пирин-Темков

Миньор 2015
10:00 Boxscore
0 02-04-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Монтана 2003

Миньор - Баскетболна школа
11:30 Boxscore
0 02-04-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Миньор 2015

Монтана 2003
13:00 Boxscore
0 02-04-2017
гр.Благоевград
з. Скаптопара
Миньор - Баскетболна школа

Пирин-Темков
14:30 Boxscore
4
0 01-04-2017
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор 2015

Миньор - Баскетболна школа
17:00 Габриела Стефанова Петрова
Христо Чанков Христов
Васил Михайлов Златков
Boxscore
Класиране
Момичета 12 | Североизточна конференция 1-5 място
1
1 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
49

33
Александър Сашков Пейков
Иван Венциславов Венков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Чардафон - Орловец
59

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
7

61
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос ЖБК
66

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Чардафон - Орловец
20

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 31-03-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
26

75
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
7 31-03-2017
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Вихър 2002 - Спортно сдружение
51

16
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
8 31-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
72

4
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
9 31-03-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

Светкавица - Сдружение
40

37
Петър Красимиров Петров
Иван Георгиев Николов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
10 31-03-2017
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
24

19
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 4 0 257:70 8
2 Светкавица - Сдружение 4 2 2 187:133 6
3 Чардафон - Орловец 4 2 2 164:191 6
4 Черно море Одесос ЖБК 4 2 2 115:211 6
5 Вихър 2002 - Спортно сдружение 4 0 4 62:180 4
Момичета 12 | Североизточна конференция 6-10 място
1
1 04-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Росица

Преслав
17

83
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 04-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Стар Баскет - Варна

Раковски - СКБ
36

6
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 04-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Преслав
35

76
Иван Георгиев Николов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 04-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Раковски - СКБ

Росица
22

28
Петър Красимиров Петров
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 04-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Стар Баскет - Варна

Ънстопабъл
50

16
Иван Георгиев Николов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 02-04-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Преслав

Стар Баскет - Варна
67

33
Иван Георгиев Николов
Живко Илиев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
7 02-04-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Раковски - СКБ

Ънстопабъл
27

25
Живко Илиев Маринов
Иван Георгиев Николов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 02-04-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Росица

Стар Баскет - Варна
33

35
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
9 02-04-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Преслав

Раковски - СКБ
87

27
Александър Сашков Пейков
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
10 02-04-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Ънстопабъл

Росица
36

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Преслав 4 4 0 313:112 8
2 Стар Баскет - Варна 4 3 1 154:122 7
3 Росица 4 2 2 122:176 6
4 Раковски - СКБ 4 1 3 82:176 5
5 Ънстопабъл 4 0 4 112:197 4
Момичета 12 | Югоизточна конференция Б дивизия 1-4 място
1
1 19-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Нефтохимик 2010

АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99
99

10
Калоян Руменов Иванов
Александра Стефанова Минчева
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2 19-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Асеновец 2005
26

54
Калоян Руменов Иванов
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3 19-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99

Черноморец 2014
57

36
Трифон Бисеров Ботев
Александра Стефанова Минчева
Огнян Добрев Николов
Boxscore
4 19-03-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Асеновец 2005

Нефтохимик 2010
41

50
Трифон Бисеров Ботев
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Нефтохимик 2010 2 2 0 149:51 4
2 Асеновец 2005 2 1 1 95:76 3
3 АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99 2 1 1 67:135 3
4 Черноморец 2014 2 0 2 62:111 2
Момичета 12 | ФИНАЛЕН ТУРНИР - ГРУПА А
1 30-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Монтана 2003

Пирин-Темков
56

41
Boxscore
2 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Пирин-Темков

Славия
28

55
Boxscore
3 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Славия

Монтана 2003
42

39
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Славия 2 2 0 97:67 4
2 Монтана 2003 2 1 1 95:83 3
3 Пирин-Темков 2 0 2 69:111 2
Момичета 12 | ФИНАЛЕН ТУРНИР - ГРУПА Б
1 30-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Нефтохимик 2010

Шампион 2006 - СК
36

26
Boxscore
2 30-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Черно море Одесос ЖБК

Чардафон - Орловец
21

48
Boxscore
3 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Чардафон - Орловец

Нефтохимик 2010
21

72
Boxscore
4 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Шампион 2006 - СК

Черно море Одесос ЖБК
49

28
Boxscore
5 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Нефтохимик 2010

Черно море Одесос ЖБК
47

8
Boxscore
6 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Чардафон - Орловец

Шампион 2006 - СК
19

56
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Нефтохимик 2010 3 3 0 155:55 6
2 Шампион 2006 - СК 3 2 1 131:83 5
3 Чардафон - Орловец 3 1 2 88:149 4
4 Черно море Одесос ЖБК 3 0 3 57:144 3
Момичета 12 | ФИНАЛЕН ТУРНИР - ГРУПА В
1 30-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Вихър 2002 - Спортно сдружение
93

20
Boxscore
2 30-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Левски

Локомотив София
54

19
Boxscore
3 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Локомотив София

Рилски спортист
16

63
Boxscore
4 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Левски
8

85
Boxscore
5 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Локомотив София

Вихър 2002 - Спортно сдружение
60

17
Boxscore
6 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
62

61
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Рилски спортист 3 3 0 218:97 6
2 Левски 3 2 1 200:89 5
3 Локомотив София 3 1 2 95:134 4
4 Вихър 2002 - Спортно сдружение 3 0 3 45:238 3
Момичета 12 | ФИНАЛЕН ТУРНИР - ГРУПА Г
1 30-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99
33

20
Boxscore
2 30-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Асеновец 2005

НСА
14

32
Boxscore
3 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
НСА

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
37

39
Boxscore
4 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99

Асеновец 2005
15

41
Boxscore
5 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Асеновец 2005
21

29
Boxscore
6 31-05-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
НСА

АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99
67

33
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 НСА 3 2 1 136:86 5
2 Асеновец 2005 3 2 1 84:68 5
3 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 3 2 1 93:86 5
4 АКАДЕМИК-БУЛТЕКС99 3 0 3 68:141 3
Кошница
Брой 11

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3