Първенства
Момчета 12
1
1 05-11-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар-Троян 1 - Сдружение

Чардафон - Орловец


Иван Георгиев Николов
Николай Ивайлов Тасков
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2 05-11-2016
з.
Спартак-Плевен

Чавдар-Троян - Сдружение


Boxscore
3 05-11-2016
з.
Етър 49

Дунав 2007-Русе (СКБ)


Boxscore
4 05-11-2016
з.
Чардафон - Орловец

Спартак-Плевен


Boxscore
5 05-11-2016
з.
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чавдар-Троян 1 - Сдружение


Boxscore
2
6 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Етър 49


Boxscore
7 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чардафон - Орловец


Boxscore
8 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Етър 49

Спартак-Плевен


Boxscore
9 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян 1 - Сдружение

Чавдар-Троян - Сдружение


Boxscore
10 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Спартак-Плевен


Boxscore
3
11 17-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чардафон - Орловец

Етър 49


Boxscore
12 17-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар-Троян - Сдружение

Дунав 2007-Русе (СКБ)


Boxscore
13 17-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Плевен

Чавдар-Троян 1 - Сдружение


Boxscore
14 17-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар-Троян - Сдружение

Чардафон - Орловец


Boxscore
15 17-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар-Троян 1 - Сдружение

Етър 49


Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чавдар-Троян 1 - Сдружение 5 0 0 : 5
2 Дунав 2007-Русе (СКБ) 5 0 0 : 5
3 Спартак-Плевен 5 0 0 : 5
4 Чардафон - Орловец 5 0 0 : 5
5 Чавдар-Троян - Сдружение 5 0 0 : 5
6 Етър 49 5 0 0 : 5
Момчета 12 | Квалификационен турнир Ботевград
1
1 13-05-2017
з.
Балкан

Ахил
10:00 Boxscore
2 14-05-2017
з.
Рилски спортист

Шампион 2006 - СК
12:00 Boxscore
2
3 13-05-2017
з.
Ахил

Рилски спортист
16:00 Boxscore
4 13-05-2017
з.
Шампион 2006 - СК

Балкан
18:00 Boxscore
3
5 14-05-2017
з.
Шампион 2006 - СК

Ахил
10:00 Boxscore
6 14-05-2017
з.
Балкан

Рилски спортист
12:00 Boxscore
Класиране
Момчета 12 | Квалификационен турнир Сливен
1
1 06-05-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
58

45
Ивайло Асенов Иванов
Ивайло Атанасов Георгиев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2 06-05-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Делфин-Бургас

Славия
57

38
Ивайло Атанасов Георгиев
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2
3 06-05-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Делфин-Бургас

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
36

59
Невен Иванов Димов
Ивайло Асенов Иванов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
4 06-05-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Славия

Сливен баскет - СНЦ
29

92
Невен Иванов Димов
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3
5 07-05-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Славия

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
34

62
Ивайло Атанасов Георгиев
Виктор Станимиров Комбалов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
6 07-05-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ

Делфин-Бургас
64

17
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Сливен баскет - СНЦ 3 3 0 214:91 6
2 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 3 2 1 166:128 5
3 Делфин-Бургас 3 1 2 110:161 4
4 Славия 3 0 3 101:211 3
Момчета 12 | Квалификационен турнир София
1
1 13-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
БПК Академик-София

Миньор 2015
10:00 Константин Русев Русев
Борис Анатолиев Кръстев
Петър Христов Цачев
Boxscore
2 13-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Велбъжд 2002

Сдружение Баскетболно детство
12:00 Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Петър Христов Цачев
Boxscore
3 13-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
БУБА Баскетбол

Миньор 2015
14:00 Константин Русев Русев
Иван Стефанов Серафимов
Петър Христов Цачев
Boxscore
4 13-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
БПК Академик-София

Велбъжд 2002
16:00 Моника Вичева Минчева
Борис Анатолиев Кръстев
Петър Христов Цачев
Boxscore
5 13-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Сдружение Баскетболно детство

БУБА Баскетбол
18:00 Зоя Методиева Станоева
Иван Стефанов Серафимов
Петър Христов Цачев
Boxscore
2
6 14-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Миньор 2015

Велбъжд 2002
09:00 Зоя Методиева Станоева
Борис Анатолиев Кръстев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
7 14-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Сдружение Баскетболно детство

БПК Академик-София
11:00 Зоя Методиева Станоева
Иван Стефанов Серафимов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
8 14-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
БУБА Баскетбол

Велбъжд 2002
13:00 Моника Вичева Минчева
Борис Анатолиев Кръстев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
9 14-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Сдружение Баскетболно детство

Миньор 2015
15:00 Ангел Иванов Иванов
Иван Стефанов Серафимов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
10 14-05-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
БПК Академик-София

БУБА Баскетбол
17:00 Ангел Иванов Иванов
Моника Вичева Минчева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
Класиране
Момчета 12 | Квалификационен турнир Хасково
1
1 06-05-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик Бултекс 99

Левски
44

51
Boxscore
2 06-05-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Банкя 78 СА
90

19
Boxscore
2
3 06-05-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Банкя 78 СА

Академик Бултекс 99
38

77
Boxscore
4 06-05-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Левски

БК"Хасково"
43

55
Boxscore
3
5 07-05-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Левски

Банкя 78 СА
66

31
Boxscore
6 07-05-2017
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик Бултекс 99
54

56
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК"Хасково" 3 2 1 199:118 5
2 Левски 3 2 1 160:130 5
3 Академик Бултекс 99 3 2 1 177:143 5
4 Банкя 78 СА 3 0 3 88:233 3
Момчета 12 | Финален турнир, група А
1
1 25-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Доростол - СКБ

Сливен баскет - СНЦ
65

56
Ангел Иванов Порожанов
Гергана Сашева Стоянова
Васил Добрев
Boxscore
2 25-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
БК"Хасково"

БУБА Баскетбол
30

58
Димитър Петев Петров
Владимир Маринов Вълчев
Васил Добрев
Boxscore
3 25-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Етър 49

Рилски спортист
51

69
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Петев Петров
Васил Добрев
Boxscore
2
4 25-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Сливен баскет - СНЦ

БК"Хасково"
65

41
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
5 25-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Рилски спортист

Доростол - СКБ
41

77
Ангел Иванов Порожанов
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
6 25-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
БУБА Баскетбол

Етър 49
63

33
Ангел Иванов Порожанов
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3
7 26-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Рилски спортист

Сливен баскет - СНЦ
55

67
Калоян Петров Костов
Ангел Иванов Порожанов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
8 26-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Етър 49

БК"Хасково"
50

57
Калоян Петров Костов
Стефан Величков Ефтимов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
9 26-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Доростол - СКБ

БУБА Баскетбол
51

47
Ангел Иванов Порожанов
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4
10 26-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Сливен баскет - СНЦ

Етър 49
64

31
Димитър Петев Петров
Стефан Величков Ефтимов
Васил Добрев
Boxscore
11 26-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
БУБА Баскетбол

Рилски спортист
53

56
Живко Илиев Маринов
Димитър Петев Петров
Васил Добрев
Boxscore
12 26-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
БК"Хасково"

Доростол - СКБ
51

65
Гергана Сашева Стоянова
Живко Илиев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
5
13 27-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
БУБА Баскетбол

Сливен баскет - СНЦ
40

64
Петър Маринов Петров
Владимир Маринов Вълчев
Васил Добрев
Boxscore
14 27-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Доростол - СКБ

Етър 49
66

34
Димитър Петев Петров
Владимир Маринов Вълчев
Васил Добрев
Boxscore
15 27-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Рилски спортист

БК"Хасково"
45

48
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Васил Добрев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Доростол - СКБ 5 5 0 324:229 10
2 Сливен баскет - СНЦ 5 4 1 316:232 9
3 БУБА Баскетбол 5 2 3 261:234 7
4 Рилски спортист 5 2 3 266:296 7
5 БК"Хасково" 5 2 3 227:283 7
6 Етър 49 5 0 5 199:319 5
Момчета 12 | Финален турнир, Група В
1
16 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Балкан

Обединен ЦСКА София
68

53
Сергей Панайотов Арнаудов
Стефан Величков Ефтимов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
17 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик
54

65
Стефан Величков Ефтимов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
18 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Черно Море Тича
41

83
Гергана Сашева Стоянова
Стефан Величков Ефтимов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
19 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик

Балкан
46

50
Гергана Сашева Стоянова
Сергей Панайотов Арнаудов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
20 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Левски
48

51
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
21 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
82

48
Петър Красимиров Петров
Иван Георгиев Николов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3
22 26-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Академик
47

58
Станимир Димов Русев
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
23 26-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Балкан

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
59

39
Станимир Димов Русев
Гергана Сашева Стоянова
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
24 26-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Черно Море Тича
33

87
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
4
25 26-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Левски
71

63
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
26 26-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик

Обединен ЦСКА София
58

48
Калоян Петров Костов
Петър Красимиров Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
27 26-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Балкан
73

75
Калоян Петров Костов
Петър Маринов Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5
28 27-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
55

52
Гергана Сашева Стоянова
Стефан Величков Ефтимов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
29 27-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Левски

Балкан
54

57
Ангел Иванов Порожанов
Гергана Сашева Стоянова
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
30 27-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик

Черно Море Тича
49

73
Ангел Иванов Порожанов
Стефан Величков Ефтимов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Балкан 5 5 0 309:265 10
2 Черно Море Тича 5 4 1 398:246 9
3 Академик 5 3 2 276:272 8
4 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 5 1 4 264:324 6
5 Левски 5 1 4 256:317 6
6 Обединен ЦСКА София 5 1 4 237:316 6
Момчета 12 | Финали, 9-12-то място
1
31 27-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
БК"Хасково"

Левски
42

47
Димитър Петев Петров
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
32 27-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Обединен ЦСКА София

Етър 49
72

59
Станимир Димов Русев
Петър Маринов Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
37 28-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
БК"Хасково"

Етър 49
61

58
Ангел Иванов Порожанов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
38 28-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Левски

Обединен ЦСКА София
55

43
Стефан Величков Ефтимов
Димитър Петев Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 2 2 0 102:85 4
2 Обединен ЦСКА София 2 1 1 115:114 3
3 БК"Хасково" 2 1 1 103:105 3
4 Етър 49 2 0 2 117:133 2
Момчета 12 | Финали, 5-8-мо място
1
33 27-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
БУБА Баскетбол

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
49

53
Петър Красимиров Петров
Живко Илиев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
34 27-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Академик

Рилски спортист
54

51
Живко Илиев Маринов
Петър Красимиров Петров
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
39 28-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Рилски спортист

БУБА Баскетбол
32

66
Петър Маринов Петров
Петър Красимиров Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
40 28-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
48

47
Сергей Панайотов Арнаудов
Гергана Сашева Стоянова
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик 2 2 0 102:98 4
2 БУБА Баскетбол 2 1 1 115:85 3
3 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 2 1 1 100:97 3
4 Рилски спортист 2 0 2 83:120 2
Момчета 12 | Финали 1-4-то място
1
35 27-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Балкан

Сливен баскет - СНЦ
67

66
Станимир Димов Русев
Петър Маринов Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
36 27-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
59

72
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
41 28-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Сливен баскет - СНЦ
71

75
Станимир Димов Русев
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
42 28-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Балкан
86

69
Калоян Петров Костов
Иван Георгиев Николов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича 2 2 0 158:128 4
2 Сливен баскет - СНЦ 2 1 1 141:138 3
3 Балкан 2 1 1 136:152 3
4 Доростол - СКБ 2 0 2 130:147 2
Момчета 12 | Квалификационен турнир Троян
1
1 29-04-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Етър 49

Обединен ЦСКА София
46

59
Вилислав Людмилов Гатев
Николай Ивайлов Тасков
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
2 29-04-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Шумен
58

42
Иван Георгиев Николов
Мартин Радославов Столаров
Николай Ивайлов Тасков
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
2
3 29-04-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Шумен

Етър 49
51

53
Иван Георгиев Николов
Вилислав Людмилов Гатев
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
4 29-04-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Обединен ЦСКА София

Чавдар-Троян - Сдружение
61

60
Иван Георгиев Николов
Вилислав Людмилов Гатев
Николай Ивайлов Тасков
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
3
5 30-04-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Обединен ЦСКА София

Шумен
65

53
Вилислав Людмилов Гатев
Николай Ивайлов Тасков
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
6 30-04-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Етър 49
64

74
Иван Георгиев Николов
Вилислав Людмилов Гатев
Николай Ивайлов Тасков
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Обединен ЦСКА София 3 3 0 185:159 6
2 Етър 49 3 2 1 173:174 5
3 Чавдар-Троян - Сдружение 3 1 2 182:177 4
4 Шумен 3 0 3 146:176 3
Момчета 12 | Квалификационен турнир, Варна
1
1 30-04-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Дунав 2007-Русе (СКБ)
116

21
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2 30-04-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Черноморец 2014
89

28
Владимир Маринов Вълчев
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
3 30-04-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черноморец 2014

Черно Море Тича
27

105
Александър Сашков Пейков
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4 30-04-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Доростол - СКБ
23

88
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3
5 01-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черноморец 2014

Дунав 2007-Русе (СКБ)
44

35
Александър Сашков Пейков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
6 01-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
76

60
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича 3 3 0 297:108 6
2 Доростол - СКБ 3 2 1 237:127 5
3 Черноморец 2014 3 1 2 99:229 4
4 Дунав 2007-Русе (СКБ) 3 0 3 79:248 3
Момчета 12 | Североизточна конференция група Б
1
1 22-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Шумен -1
43

37
Евстати Петров Иванов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 22-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чавдар-Троян - Сдружение

Черно Море Тича -1
56

24
Сергей Панайотов Арнаудов
Ясен Дяков Дяков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 22-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен -1

Стар Баскет
44

39
Евстати Петров Иванов
Ясен Дяков Дяков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 22-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чавдар-Троян - Сдружение

Светкавица - Сдружение
77

7
Димитър Петев Петров
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 22-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно Море Тича -1

Стар Баскет
39

34
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 24-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Стар Баскет

Светкавица - Сдружение
44

39
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
7 24-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черно Море Тича -1

Шумен -1
40

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Ясен Дяков Дяков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
8 24-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Стар Баскет

Чавдар-Троян - Сдружение
20

88
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
9 24-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Светкавица - Сдружение

Черно Море Тича -1
35

71
Иван Венциславов Венков
Ясен Дяков Дяков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
10 24-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен -1

Чавдар-Троян - Сдружение
47

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чавдар-Троян - Сдружение 4 4 0 278:98 8
2 Шумен -1 4 2 2 185:179 6
3 Черно Море Тича -1 4 2 2 174:182 6
4 Стар Баскет 4 1 3 137:210 5
5 Светкавица - Сдружение 4 1 3 124:229 5
Момчета 12 | Североизточна конференция група В
1
1 26-02-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Етър 49

Дунав 2007-Русе (СКБ)
59

52
Мартин Радославов Столаров
Николай Ивайлов Тасков
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
2 26-02-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар-Троян 1 - Сдружение

Спартак-Плевен
18

47
Мирослав Бориславов Томов
Маринела Маринова Агаларева
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
3 26-02-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Етър 49

Чардафон - Орловец
55

40
Мартин Радославов Столаров
Николай Ивайлов Тасков
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
4 26-02-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чавдар-Троян 1 - Сдружение
55

20
Мартин Радославов Столаров
Николай Ивайлов Тасков
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
5 26-02-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Спартак-Плевен
35

29
Мирослав Бориславов Томов
Маринела Маринова Агаларева
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
2
6 27-03-2017
з. Дунав
Спартак-Плевен

Дунав 2007-Русе (СКБ)
50

56
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
7 27-03-2017
з. Дунав
Чавдар-Троян 1 - Сдружение

Етър 49
34

80
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
8 27-03-2017
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чардафон - Орловец
63

45
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
9 27-03-2017
з. Дунав
Спартак-Плевен

Етър 49
37

59
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
10 27-03-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

Чавдар-Троян 1 - Сдружение
55

49
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Етър 49 4 4 0 253:163 8
2 Дунав 2007-Русе (СКБ) 4 3 1 226:174 7
3 Чардафон - Орловец 4 2 2 175:196 6
4 Спартак-Плевен 4 1 3 163:168 5
5 Чавдар-Троян 1 - Сдружение 4 0 4 121:237 4
Момчета 12 | Североизточна конференция група Г
1
1 19-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
31

39
Димитър Петев Петров
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
2 19-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Варнабаскет

Лудогорец - Спортен клуб
81

22
Иван Венциславов Венков
Яница Тодорова Въжарова
Васил Добрев
Boxscore
3 19-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Академик Варна

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
67

32
Димитър Петев Петров
Теодора Мариянова Георгиева
Васил Добрев
Boxscore
4 19-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Варнабаскет

Спорбаскет ГТ
78

17
Димитър Петев Петров
Яница Тодорова Въжарова
Васил Добрев
Boxscore
5 19-02-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Лудогорец - Спортен клуб

Академик Варна
42

59
Иван Венциславов Венков
Теодора Мариянова Георгиева
Васил Добрев
Boxscore
2
6 00-00-0000
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Академик Варна
15

60
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Васил Добрев
Boxscore
7 27-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Лудогорец - Спортен клуб
20

0
Boxscore
8 27-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Академик Варна

Варнабаскет
33

46
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
9 27-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Лудогорец - Спортен клуб

Спорбаскет ГТ
0

20
Boxscore
10 27-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Варнабаскет
15

81
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Варнабаскет 4 4 0 286:87 8
2 Академик Варна 4 3 1 219:135 7
3 ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК 4 2 2 106:179 6
4 Спорбаскет ГТ 4 1 3 83:177 5
5 Лудогорец - Спортен клуб 4 0 4 64:180 4
Момчета 12 | Зона Витоша - група А пролет
1
1 26-02-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Славия

Септември - Сдружение
35

33
Драга Александрова Мишева
Кристиян Младенов Манчев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2 26-02-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Академик

Левски
50

44
Драга Александрова Мишева
Кристиян Младенов Манчев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
3 26-02-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
БУБА Баскетбол

Обединен ЦСКА София
46

21
Драга Александрова Мишева
Кристиян Младенов Манчев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
2
8 05-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Славия

Обединен ЦСКА София
0

20
Христо Чанков Христов
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
9 05-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
БУБА Баскетбол

Левски
64

27
Христо Чанков Христов
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
10 05-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Септември - Сдружение

Академик
30

62
Христо Чанков Христов
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
3
15 12-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември - Сдружение

БУБА Баскетбол
18

72
Габриела Стефанова Петрова
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
16 12-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Академик
38

46
Габриела Стефанова Петрова
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
17 12-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Славия

Левски
49

59
Габриела Стефанова Петрова
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
4
22 19-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Обединен ЦСКА София
58

41
Зоя Методиева Станоева
Христо Чанков Христов
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
23 19-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември - Сдружение

Академик
31

61
Зоя Методиева Станоева
Христо Чанков Христов
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
24 19-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Славия

БУБА Баскетбол
44

73
Зоя Методиева Станоева
Христо Чанков Христов
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
5
29 26-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
БУБА Баскетбол

Септември - Сдружение
70

24
Матей Ивов Митев
Иван Стефанов Серафимов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
30 26-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Славия
68

29
Веселина Иванова Иванова
Иван Стефанов Серафимов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
31 26-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Академик

Левски
62

59
Матей Ивов Митев
Веселина Иванова Иванова
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
6
36 02-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември - Сдружение

Левски
31

45
Матей Ивов Митев
Габриела Стефанова Петрова
Орлин Мирчев Николов
Boxscore
37 02-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

БУБА Баскетбол
27

53
Матей Ивов Митев
Габриела Стефанова Петрова
Орлин Мирчев Николов
Boxscore
38 02-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Академик

Славия
56

51
Моника Вичева Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Орлин Мирчев Николов
Boxscore
7
32 07-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември - Сдружение

Славия
37

44
Веселина Иванова Иванова
Габриела Стефанова Петрова
Красимира Николова Банова
Boxscore
33 07-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Академик
33

48
Веселина Иванова Иванова
Христо Чанков Христов
Красимира Николова Банова
Boxscore
34 07-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
БУБА Баскетбол

Левски
61

25
Габриела Стефанова Петрова
Димитър Георгиев Георгиев
Красимира Николова Банова
Boxscore
8
39 23-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Славия
49

32
Веселина Иванова Иванова
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
40 23-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
БУБА Баскетбол

Академик
61

41
Габриела Стефанова Петрова
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
41 23-04-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Септември - Сдружение
60

20
Веселина Иванова Иванова
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БУБА Баскетбол 8 8 0 500:227 16
2 Академик 8 7 1 426:347 15
3 Левски 8 4 4 366:390 12
4 Обединен ЦСКА София 8 3 5 308:300 11
5 Славия 8 2 6 284:395 9
6 Септември - Сдружение 8 0 8 224:449 8
Момчета 12 | Зона Витоша - група Б пролет
1
4 26-02-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Локомотив 93

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
46

30
Данаил Недялков
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
5 26-02-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Ахил

Сдружение Баскетболно детство
60

29
Данаил Недялков
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
2
11 05-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Шампион 2006 - СК

Сдружение Баскетболно детство
37

51
Иван Любомиров Методиев
Иван Стефанов Серафимов
Васил Михайлов Златков
Boxscore
12 05-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Ахил

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
57

27
Иван Любомиров Методиев
Иван Стефанов Серафимов
Васил Михайлов Златков
Boxscore
3
18 12-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Локомотив 93

Ахил
39

62
Венцислав Николов Великов
Станислав Руменов Петров
Васил Михайлов Златков
Boxscore
19 12-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Шампион 2006 - СК
32

59
Венцислав Николов Великов
Станислав Руменов Петров
Васил Михайлов Златков
Boxscore
4
25 19-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Сдружение Баскетболно детство

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
67

26
Моника Вичева Минчева
Станислав Руменов Петров
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
26 19-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Шампион 2006 - СК

Локомотив 93
36

38
Моника Вичева Минчева
Станислав Руменов Петров
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
5
32 02-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Сдружение Баскетболно детство

Локомотив 93
50

30
Валери Васков Енев
Станислав Руменов Петров
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
33 02-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Шампион 2006 - СК

Ахил
31

57
Валери Васков Енев
Станислав Руменов Петров
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Ахил 4 4 0 236:126 8
2 Сдружение Баскетболно детство 4 3 1 197:153 7
3 Локомотив 93 4 2 2 153:178 6
4 Шампион 2006 - СК 4 1 3 163:178 5
5 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 4 0 4 115:229 4
Момчета 12 | Зона Витоша - група В пролет
1
6 26-02-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Локомотив София

БУБА Баскетбол - 11
44

37
Георги Красимиров Гочев
Иван Стефанов Серафимов
Красимира Николова Банова
Boxscore
7 26-02-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Обединен ЦСКА - II

СК Олимпия баскет
62

13
Георги Красимиров Гочев
Иван Стефанов Серафимов
Красимира Николова Банова
Boxscore
2
13 05-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Локомотив София

Банкя 78 СА
44

27
Валери Васков Енев
Кристиян Младенов Манчев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
14 05-03-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА - II

БУБА Баскетбол - 11
41

45
Валери Васков Енев
Кристиян Младенов Манчев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
3
20 12-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
СК Олимпия баскет

БУБА Баскетбол - 11
11

73
Николай Сашев Цинцарски
Кристиян Младенов Манчев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
21 12-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Обединен ЦСКА - II

Банкя 78 СА
32

53
Николай Сашев Цинцарски
Кристиян Младенов Манчев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
4
27 19-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Локомотив София

Обединен ЦСКА - II
34

50
Иван Стефанов Серафимов
Веселина Иванова Иванова
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
28 19-03-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Банкя 78 СА

СК Олимпия баскет
52

13
Иван Стефанов Серафимов
Веселина Иванова Иванова
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
5
34 02-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
БУБА Баскетбол - 11

Банкя 78 СА
11:45 Ангел Иванов Иванов
Кристиян Младенов Манчев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
35 02-04-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
СК Олимпия баскет

Локомотив София
13:15 Ангел Иванов Иванов
Кристиян Младенов Манчев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Обединен ЦСКА - II 4 2 2 185:145 6
2 БУБА Баскетбол - 11 3 2 1 155:96 5
3 Банкя 78 СА 3 2 1 132:89 5
4 Локомотив София 3 2 1 122:114 5
5 СК Олимпия баскет 3 0 3 37:187 3
Момчета 12 | Зона Рила 1 - 5 пролет
1
0 12-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Миньор 2015

Балкан
10:00 Вилислав Людмилов Гатев
Николай Ивайлов Тасков
Владимир Атанасов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Рилски спортист - 1

Видабаскет
11:30 Иван Мирославов Маринов
Николай Ивайлов Тасков
Владимир Атанасов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Балкан

Рилски Спортист - 2
13:00 Вилислав Людмилов Гатев
Николай Ивайлов Тасков
Владимир Атанасов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Ботевград
з. Георги Христов
Видабаскет

Миньор 2015
14:30 Иван Мирославов Маринов
Вилислав Людмилов Гатев
Владимир Атанасов
Boxscore
2
0 02-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски Спортист - 2

Миньор 2015
09:00 Георги Венелинов Брестнички
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 02-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист - 1

Балкан
10:30 Радослав Ангелов Ангелов
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 02-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Видабаскет

Рилски Спортист - 2
12:00 Радослав Ангелов Ангелов
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 02-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Миньор 2015

Рилски спортист - 1
13:30 Георги Венелинов Брестнички
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
0 02-04-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Балкан

Видабаскет
15:00 Георги Венелинов Брестнички
Веселина Иванова Иванова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
Класиране
Момчета 12 | Зона Рила 6 - 10 пролет
1
0 12-03-2017
гр.Кюстендил
з. Осогово
Шампион 2014

Велбъжд 2002
09:00 Данаил Недялков
Христо Чанков Христов
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Кюстендил
з. Осогово
Миньор 2015 - 2

Спортист 1959
10:30 Тихомир Райков Щерев
Борис Анатолиев Кръстев
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Кюстендил
з. Осогово
Пирин-Благоевград 81

Шампион 2014
12:00 Данаил Недялков
Борис Анатолиев Кръстев
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Кюстендил
з. Осогово
Велбъжд 2002

Миньор 2015 - 2
13:30 Тихомир Райков Щерев
Христо Чанков Христов
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
0 12-03-2017
гр.Кюстендил
з. Осогово
Спортист 1959

Пирин-Благоевград 81
15:00 Христо Чанков Христов
Борис Анатолиев Кръстев
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
2
0 01-04-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Спортист 1959

Шампион 2014
09:00 Веселина Иванова Иванова
Кристиян Младенов Манчев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
0 01-04-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Пирин-Благоевград 81

Велбъжд 2002
10:30 Иван Стефанов Серафимов
Борис Анатолиев Кръстев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
0 01-04-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Шампион 2014

Миньор 2015 - 2
12:00 Веселина Иванова Иванова
Борис Анатолиев Кръстев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
0 01-04-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Велбъжд 2002

Спортист 1959
13:30 Иван Стефанов Серафимов
Кристиян Младенов Манчев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
0 01-04-2017
гр.Своге
з. СОУ Иван Вазов - Своге
Миньор 2015 - 2

Пирин-Благоевград 81
15:00 Веселина Иванова Иванова
Иван Стефанов Серафимов
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
Класиране
Момчета 12 | Зона Родопи 1-4 място
1
1 11-03-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Академик - Пловдив
81

36
Димитър Филчев Филев
Преслав Николаев Петков
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
2 11-03-2017
гр.Пловдив
з. Строител
БК"Хасково"

Тракия СКБ
83

25
Стефан Несторов Стефанов
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3 11-03-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Тракия СКБ
40

52
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
4 11-03-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

БК"Хасково"
50

55
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК"Хасково" 2 2 0 138:75 4
2 Академик Бултекс 99 2 1 1 131:91 3
3 Тракия СКБ 2 1 1 77:123 3
4 Академик - Пловдив 2 0 2 76:133 2
Момчета 12 | Зона Родопи 5-7 място
1 25-03-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Марица Кършияка 2012 - СКБ
65

12
Серафим Томов Петров
Методи Христов Джуджев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 25-03-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Атлетик 95
14

32
Преслав Николаев Петков
Методи Христов Джуджев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3 25-03-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Атлетик 95

Перущица - СКБ
32

59
Серафим Томов Петров
Преслав Николаев Петков
Милуш Русев Маринов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Перущица - СКБ 2 2 0 124:44 4
2 Атлетик 95 2 1 1 64:73 3
3 Марица Кършияка 2012 - СКБ 2 0 2 26:97 2
Момчета 12 | Североизточна конференция група А
1 24-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Ънстопабъл

Шумен
24

57
Евстати Петров Иванов
Ясен Дяков Дяков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2 24-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
51

65
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3 24-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Ънстопабъл
84

22
Ясен Дяков Дяков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4 24-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
49

46
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
5 24-02-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
58

36
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
6 26-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Шумен

Доростол - СКБ
40

80
Живко Илиев Маринов
Димитър Петев Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
7 26-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Ънстопабъл

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
19

78
Димитър Петев Петров
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 26-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Шумен

Черно Море Тича
41

68
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
9 26-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
74

32
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
10 26-03-2017
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно Море Тича

Ънстопабъл
105

39
Евстати Петров Иванов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича 4 4 0 296:167 8
2 Доростол - СКБ 4 3 1 274:152 7
3 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 2 2 210:204 6
4 Шумен 4 1 3 184:221 5
5 Ънстопабъл 4 0 4 104:324 4
Момчета 12 | Зона Рила - група Б
1
1 29-10-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Велбъжд 2002

Шампион 2014
47

34
Boxscore
2 29-10-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Пирин-Благоевград 81

Рилски Спортист - 2
38

55
Boxscore
3 29-10-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Шампион 2014

Рилски спортист - 1
10

90
Boxscore
4 29-10-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Рилски Спортист - 2

Велбъжд 2002
55

38
Boxscore
5 29-10-2016
гр.Кюстендил
з. Осогово
Рилски спортист - 1

Пирин-Благоевград 81
59

12
Boxscore
2
6 27-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Велбъжд 2002

Пирин-Благоевград 81
40

13
Boxscore
7 27-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Шампион 2014

Рилски Спортист - 2
20

39
Boxscore
8 27-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист - 1

Велбъжд 2002
79

27
Boxscore
9 27-11-2016
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Пирин-Благоевград 81

Шампион 2014
16

17
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Рилски спортист - 1 3 3 0 228:49 6
2 Рилски Спортист - 2 3 3 0 149:96 6
3 Велбъжд 2002 4 2 2 152:181 6
4 Шампион 2014 4 1 3 81:192 5
5 Пирин-Благоевград 81 4 0 4 79:171 4
Момчета 12 | Зона Рила - група А
1
1 30-10-2016
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Миньор 2015 - 2
90

7
Boxscore
2 30-10-2016
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Миньор 2015

Спортист 1959
31

20
Boxscore
3 30-10-2016
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Миньор 2015 - 2

Видабаскет
22

46
Boxscore
4 30-10-2016
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Миньор 2015
92

6
Boxscore
5 30-10-2016
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Видабаскет

Спортист 1959
32

31
Boxscore
2
6 26-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Балкан

Спортист 1959
122

10
Boxscore
7 26-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор 2015

Видабаскет
42

29
Boxscore
8 26-11-2016
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Спортист 1959

Миньор 2015 - 2
30

32
Boxscore
9 26-11-2016
з.
Видабаскет

Балкан
18

107
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Балкан 4 4 0 411:41 8
2 Видабаскет 4 2 2 125:202 6
3 Миньор 2015 3 2 1 79:141 5
4 Миньор 2015 - 2 3 1 2 61:166 4
5 Спортист 1959 4 0 4 91:217 4
Момчета 12 | Зона Витоша - група А
1
1 30-10-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Сдружение Баскетболно детство

Славия
21

40
Boxscore
2 30-10-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Академик

Ахил
71

24
Boxscore
2
8 20-11-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Ахил

Сдружение Баскетболно детство
55

42
Катерина Анева Рудева
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
9 20-11-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
БУБА Баскетбол

Академик
51

43
Катерина Анева Рудева
Иван Стефанов Серафимов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
3
15 04-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Славия

Ахил
39

35
Венцислав Николов Великов
Кристиян Младенов Манчев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
16 04-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Сдружение Баскетболно детство

БУБА Баскетбол
18

63
Венцислав Николов Великов
Кристиян Младенов Манчев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
4
22 18-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
БУБА Баскетбол

Славия
64

20
Веселина Иванова Иванова
Кристиян Младенов Манчев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
23 18-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Академик

Сдружение Баскетболно детство
55

34
Веселина Иванова Иванова
Кристиян Младенов Манчев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
55
29 15-01-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Ахил

БУБА Баскетбол
18

69
Димитър Георгиев Георгиев
Веселина Иванова Иванова
Васил Михайлов Златков
Boxscore
30 15-01-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Славия

Академик
15

67
Димитър Георгиев Георгиев
Веселина Иванова Иванова
Васил Михайлов Златков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БУБА Баскетбол 4 4 0 247:99 8
2 Академик 4 3 1 236:124 7
3 Славия 4 2 2 114:187 6
4 Ахил 4 1 3 132:221 5
5 Сдружение Баскетболно детство 4 0 4 115:213 4
Момчета 12 | Зона Витоша - група Б
1
3 30-10-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Левски
13

105
Boxscore
4 30-10-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Септември - Сдружение
48

40
Boxscore
2
10 20-11-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември - Сдружение

Шампион 2006 - СК
36

29
Веселина Иванова Иванова
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
11 20-11-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Левски

Обединен ЦСКА София
34

49
Веселина Иванова Иванова
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
3
17 04-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Обединен ЦСКА София

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
75

16
Недко Николаев Колев
Христо Чанков Христов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
18 04-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Шампион 2006 - СК

Левски
27

63
Недко Николаев Колев
Христо Чанков Христов
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
4
24 18-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Левски

Септември - Сдружение
47

38
Веселина Иванова Иванова
Кристиян Младенов Манчев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
25 00-00-0000
гр.София
з. ст. Васил Левски
СПОРТНИ ТАЛАНТИ

Шампион 2006 - СК
00:00 Boxscore
5
31 15-01-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Шампион 2006 - СК

Обединен ЦСКА София
22

76
Мартин Ангелов Ангелов
Галин Атанасов Михалев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
32 15-01-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Септември - Сдружение

СПОРТНИ ТАЛАНТИ
57

18
Мартин Ангелов Ангелов
Галин Атанасов Михалев
Васил Михайлов Златков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Обединен ЦСКА София 4 4 0 248:112 8
2 Левски 4 3 1 249:127 7
3 Септември - Сдружение 4 2 2 171:142 6
4 Шампион 2006 - СК 3 0 3 78:175 3
5 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 3 0 3 47:237 3
Момчета 12 | Зона Витоша - група В
1
5 06-11-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Банкя 78 СА

Обединен ЦСКА - II
35

40
Boxscore
6 06-11-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Локомотив София

БУБА Баскетбол - 11
23

49
Boxscore
7 06-11-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Локомотив 93

СК Олимпия баскет
77

18
Boxscore
2
12 10-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
Обединен ЦСКА - II

Локомотив София
42

41
Габриела Стефанова Петрова
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
13 10-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
СК Олимпия баскет

Банкя 78 СА
12

64
Габриела Стефанова Петрова
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
14 10-12-2016
гр.София
з. ст. Васил Левски
БУБА Баскетбол - 11

Локомотив 93
20

0
Ангел Иванов Иванов
Борис Анатолиев Кръстев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
3
19 04-12-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
СК Олимпия баскет

Обединен ЦСКА - II
10

35
Николай Сашев Цинцарски
Борис Анатолиев Кръстев
Желчо Илиев Генов
Boxscore
20 04-12-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Локомотив 93

Локомотив София
31

32
Николай Сашев Цинцарски
Катерина Анева Рудева
Желчо Илиев Генов
Boxscore
21 04-12-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Банкя 78 СА

БУБА Баскетбол - 11
36

34
Катерина Анева Рудева
Борис Анатолиев Кръстев
Желчо Илиев Генов
Boxscore
4
26 18-12-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА - II

Локомотив 93
35

58
Мартина Орлинова Николова
Борис Анатолиев Кръстев
Иван Димитров Бакърджиев
Boxscore
27 18-12-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
БУБА Баскетбол - 11

СК Олимпия баскет
53

9
Мартина Орлинова Николова
Борис Анатолиев Кръстев
Иван Димитров Бакърджиев
Boxscore
28 18-12-2016
гр.София
з. Румен Пейчев
Локомотив София

Банкя 78 СА
40

50
Мартина Орлинова Николова
Борис Анатолиев Кръстев
Иван Димитров Бакърджиев
Boxscore
5
33 15-01-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
БУБА Баскетбол - 11

Обединен ЦСКА - II
23

34
Тихомир Райков Щерев
Матей Ивов Митев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
34 15-01-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
Банкя 78 СА

Локомотив 93
16

43
Валентин Димитров Въчковски
Матей Ивов Митев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
35 15-01-2017
гр.София
з. ст. Васил Левски
СК Олимпия баскет

Локомотив София
22

45
Валентин Димитров Въчковски
Тихомир Райков Щерев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Обединен ЦСКА - II 5 4 1 186:167 9
2 БУБА Баскетбол - 11 5 3 2 179:102 8
3 Банкя 78 СА 5 3 2 201:169 8
4 Локомотив 93 5 3 2 209:121 7
5 Локомотив София 5 2 3 181:194 7
6 СК Олимпия баскет 5 0 5 71:274 5
Момчета 12 | зона Добруджа гр. А
1
1 30-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Шумен

Доростол - СКБ
14

94
Димитър Петев Петров
Владимир Маринов Вълчев
Цветан Петров Господинов
Boxscore
2 30-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
60

48
Димитър Петев Петров
Димитър Огнянов Цонев
Цветан Петров Господинов
Boxscore
3 30-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
72

61
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
4 30-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
76

71
Владимир Маринов Вълчев
Димитър Огнянов Цонев
Цветан Петров Господинов
Boxscore
2
5 23-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Шумен

Черно Море Тича
21

79
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
6 23-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
46

68
Александър Сашков Пейков
Владимир Маринов Вълчев
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
7 23-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Шумен

Доростол - СКБ
29

90
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
8 23-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
66

52
Живко Илиев Маринов
Симеон Гошев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
3
9 07-12-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
71

49
Иван Георгиев Николов
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
10 07-12-2016
з. Дунав
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
53

60
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
11 07-12-2016
з. Дунав
Шумен

Черно Море Тича
42

90
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
12 07-12-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
56

77
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Доростол - СКБ 6 5 1 458:276 11
2 Черно Море Тича 6 5 1 426:292 11
3 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 6 2 4 345:381 8
4 Шумен 6 0 6 216:496 6
Момчета 12 | Зона Добруджа гр. Б
1
1 04-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен -1

Светкавица - Сдружение
25

27
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 04-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно Море Тича -1

Академик Варна
66

12
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 04-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен -1

Лудогорец - Спортен клуб
57

9
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 04-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Академик Варна
38

37
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 04-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Лудогорец - Спортен клуб

Черно Море Тича -1
4

99
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 25-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Академик Варна

Шумен -1
36

47
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
7 25-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Лудогорец - Спортен клуб

Светкавица - Сдружение
8

58
Димитър Петев Петров
Мартина Орлинова Николова
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
8 25-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черно Море Тича -1

Шумен -1
61

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
9 25-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Академик Варна

Лудогорец - Спортен клуб
41

9
Евстати Петров Иванов
Мартина Орлинова Николова
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
10 25-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Светкавица - Сдружение

Черно Море Тича -1
22

48
Сергей Панайотов Арнаудов
Мартина Орлинова Николова
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича -1 4 4 0 274:66 8
2 Светкавица - Сдружение 4 3 1 145:118 7
3 Шумен -1 4 2 2 157:133 6
4 Академик Варна 4 1 3 126:160 5
5 Лудогорец - Спортен клуб 4 0 4 30:255 4
Момчета 12 | Зона Добруджа гр. В
1
1 07-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Ънстопабъл
13

68
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
2 07-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Стар Баскет

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
38

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
3 07-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спорбаскет ГТ

Варнабаскет
16

79
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
4 07-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
62

48
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 07-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Варнабаскет

Стар Баскет
40

46
Александър Сашков Пейков
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 11-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Варнабаскет

Ънстопабъл
29

58
Петър Маринов Петров
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
7 11-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Стар Баскет

Спорбаскет ГТ
61

7
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Васил Добрев
Boxscore
8 11-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Варнабаскет
21

34
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
9 11-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Стар Баскет
56

46
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
10 11-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Спорбаскет ГТ
34

18
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Васил Добрев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Ънстопабъл 4 4 0 244:136 8
2 Стар Баскет 4 3 1 191:131 7
3 Варнабаскет 4 2 2 182:141 6
4 ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК 4 1 3 131:152 5
5 Спорбаскет ГТ 4 0 4 54:242 4
Момчета 12 | Зона Загоре - А гр.
1
1 20-11-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Сливен-2010 - Спортен клуб
6

67
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
2 20-11-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Черноморец

Тунджа
0

20
Младен Русев Марков
Мирослав Добрев Камбуров
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
3 20-11-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
34

42
Невен Иванов Димов
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
4 20-11-2016
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое

Черноморец
20

0
Младен Русев Марков
Мирослав Добрев Камбуров
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
2
5 18-12-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
21

34
Ивайло Атанасов Георгиев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
6 18-12-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Берое

Черноморец
0

20
Ивайло Атанасов Георгиев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
7 18-12-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Сливен-2010 - Спортен клуб

Черноморец
72

12
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
8 18-12-2016
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
20

0
Иван Йорданов Йорданов
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3
9 18-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен-2010 - Спортен клуб

Черноморец
72

11
Калоян Руменов Иванов
Апостол Григоров Костадинов
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
10 18-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тунджа

Берое
41

16
Калоян Руменов Иванов
Апостол Григоров Костадинов
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
11 18-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Берое

Сливен-2010 - Спортен клуб
8

82
Трифон Бисеров Ботев
Мартин Ангелов Ангелов
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
12 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Тунджа
9

72
Трифон Бисеров Ботев
Мартин Ангелов Ангелов
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
4
13 05-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен-2010 - Спортен клуб

Черноморец
90

6
Божидар Иванов Динев
Теодор Радков Стайков
Огнян Добрев Николов
Boxscore
14 05-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тунджа

Берое
25

11
Моника Ставрева Недялкова
Никола Йорданов Колев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
15 05-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец

Берое
11

36
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Огнян Добрев Николов
Boxscore
16 05-03-2017
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Тунджа

Сливен-2010 - Спортен клуб
28

46
Александра Стефанова Минчева
Божидар Иванов Динев
Огнян Добрев Николов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Сливен-2010 - Спортен клуб 8 8 0 505:126 16
2 Тунджа 8 5 3 261:158 13
3 Берое 8 2 6 97:266 8
4 Черноморец 8 1 7 69:382 7
Момчета 12 | Зона Загоре - Б гр.
1
1 11-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Черноморец 2014
58

16
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2 11-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин - Бургас 2
37

42
Огнян Добрев Николов
Boxscore
3 11-12-2016
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Несебър СКБ
35

65
Огнян Добрев Николов
Boxscore
2
4 14-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Несебър СКБ
20

42
Дияна Танева Стоянова
Небие Рагуб
Boxscore
5 14-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин - Бургас 2
40

48
Дияна Танева Стоянова
Радослав Ангелов Ангелов
Boxscore
6 14-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Черноморец 2014
34

28
Радослав Ангелов Ангелов
Чавдар Христов Дросев
Boxscore
3
10 25-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас 2

Черноморец 2014
39

24
Апостол Григоров Костадинов
Дияна Танева Стоянова
Гинко Атанасов Вълков
Даниел Илиев
Boxscore
11 25-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин - Бургас 2
35

39
Калоян Руменов Иванов
Дияна Танева Стоянова
Гинко Атанасов Вълков
Boxscore
12 25-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014

Несебър СКБ
25

41
Калоян Руменов Иванов
Дияна Танева Стоянова
Гинко Атанасов Вълков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Делфин - Бургас 2 6 6 0 260:180 12
2 Несебър СКБ 6 3 3 260:209 9
3 Черноморец 2014 6 0 6 148:279 6
Момчета 12 | Зона Загоре - В гр.
1
1 04-12-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Делфин-Бургас

Черноморец 2014 - 1
43

36
Дияна Танева Стоянова
Моника Ставрева Недялкова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2 04-12-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Сливен баскет - СНЦ 2

Делфин-Бургас
84

27
Моника Ставрева Недялкова
Александра Стефанова Минчева
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
3 04-12-2016
гр.Сливен
з. Васил Левски - Сливен
Черноморец 2014 - 1

Сливен баскет - СНЦ 2
39

73
Александра Стефанова Минчева
Моника Ставрева Недялкова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2
4 28-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Черноморец 2014 - 1
49

33
Апостол Григоров Костадинов
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
5 28-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен баскет - СНЦ 2

Делфин-Бургас
56

30
Калоян Руменов Иванов
Апостол Григоров Костадинов
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
6 28-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014 - 1

Сливен баскет - СНЦ 2
25

53
Калоян Руменов Иванов
Дияна Танева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
3
7 04-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин-Бургас

Черноморец 2014 - 1
53

22
Калоян Руменов Иванов
Илиян Койчев Желев
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
8 04-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец 2014 - 1

Сливен баскет - СНЦ 2
22

80
Апостол Григоров Костадинов
Дияна Танева Стоянова
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
9 04-02-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен баскет - СНЦ 2

Делфин-Бургас
58

34
Апостол Григоров Костадинов
Дияна Танева Стоянова
Цветомир Гинков Вълков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Сливен баскет - СНЦ 2 6 6 0 404:177 12
2 Делфин-Бургас 6 3 3 236:289 9
3 Черноморец 2014 - 1 6 0 6 177:351 6
Момчета 12 | Зона Мизия
1
1 05-11-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чавдар-Троян 1 - Сдружение

Чардафон - Орловец
13

59
Иван Георгиев Николов
Николай Ивайлов Тасков
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2 05-11-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Спартак-Плевен

Чавдар-Троян - Сдружение
19

52
Петър Красимиров Петров
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
3 05-11-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Етър 49

Дунав 2007-Русе (СКБ)
50

21
Петър Красимиров Петров
Вилислав Людмилов Гатев
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
4 05-11-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Чардафон - Орловец

Спартак-Плевен
46

41
Иван Георгиев Николов
Станимир Пламенов Димитров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
5 05-11-2016
гр.Велико Търново
з. Ивайло
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чавдар-Троян 1 - Сдружение
50

8
Вилислав Людмилов Гатев
Николай Ивайлов Тасков
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
2
6 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Етър 49
54

29
Стефан Величков Ефтимов
Николай Ивайлов Тасков
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
7 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чардафон - Орловец
40

24
Иван Георгиев Николов
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
8 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Етър 49

Спартак-Плевен
40

16
Илиян Димитров Цветанов
Николай Ивайлов Тасков
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
9 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян 1 - Сдружение

Чавдар-Троян - Сдружение
30

37
Стефан Величков Ефтимов
Мартин Радославов Столаров
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
10 03-12-2016
гр.Троян
з. Чавдар
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Спартак-Плевен
37

19
Иван Георгиев Николов
Илиян Димитров Цветанов
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
3
11 10-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чардафон - Орловец

Етър 49
16

68
Петър Красимиров Петров
Мартин Радославов Столаров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
12 10-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар-Троян - Сдружение

Дунав 2007-Русе (СКБ)
60

36
Петър Красимиров Петров
Мартин Радославов Столаров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
13 10-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Плевен

Чавдар-Троян 1 - Сдружение
55

18
Иван Георгиев Николов
Станимир Пламенов Димитров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
14 10-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар-Троян - Сдружение

Чардафон - Орловец
61

27
Иван Георгиев Николов
Станимир Пламенов Димитров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
15 10-12-2016
гр.Плевен
з. Балканстрой
Чавдар-Троян 1 - Сдружение

Етър 49
14

67
Иван Георгиев Николов
Станимир Пламенов Димитров
Светослав Боянов Рачков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чавдар-Троян - Сдружение 5 5 0 264:141 10
2 Етър 49 5 4 1 254:121 9
3 Дунав 2007-Русе (СКБ) 5 3 2 184:161 8
4 Чардафон - Орловец 5 2 3 172:223 7
5 Спартак-Плевен 5 1 4 150:193 6
6 Чавдар-Троян 1 - Сдружение 5 0 5 83:268 5
Момчета 12 | Зона Родопи А гр.
1
1 29-10-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Атлетик 95

Академик Бултекс 99
12

88
Божидар Севдалинов Йорданов
Методи Христов Джуджев
София Тошкова Масларова
Boxscore
2 29-10-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Тракия СКБ

Перущица - СКБ
51

19
Божидар Севдалинов Йорданов
Габриела Миленова Димитрова
София Тошкова Масларова
Boxscore
3 29-10-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Перущица - СКБ

Атлетик 95
30

41
Преслав Николаев Петков
Методи Христов Джуджев
София Тошкова Масларова
Boxscore
4 29-10-2016
гр.Пловдив
з. Строител
Академик Бултекс 99

Тракия СКБ
93

29
Преслав Николаев Петков
Габриела Миленова Димитрова
София Тошкова Масларова
Boxscore
2
5 19-11-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Тракия СКБ

Перущица - СКБ
49

29
Стефан Несторов Стефанов
Ангелина Иванова Дрянкова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
6 19-11-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Атлетик 95

Академик Бултекс 99
6

101
Тодор Петков Гешев
Габриела Миленова Димитрова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
7 19-11-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Атлетик 95

Тракия СКБ
20

55
Тодор Петков Гешев
Габриела Миленова Димитрова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
8 19-11-2016
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик Бултекс 99
10

107
Тодор Петков Гешев
Ангелина Иванова Дрянкова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3
9 04-02-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Атлетик 95

Перущица - СКБ
40

65
Стефан Несторов Стефанов
Габриела Миленова Димитрова
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
10 04-02-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Академик Бултекс 99

Тракия СКБ
66

23
Преслав Николаев Петков
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
11 04-02-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Тракия СКБ

Атлетик 95
49

37
Стефан Несторов Стефанов
Габриела Миленова Димитрова
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
12 04-02-2017
гр.Перушица
з. Перущица
Перущица - СКБ

Академик Бултекс 99
21

78
Преслав Николаев Петков
Методи Христов Джуджев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик Бултекс 99 6 6 0 533:101 12
2 Тракия СКБ 6 4 2 256:264 10
3 Перущица - СКБ 6 1 5 174:366 7
4 Атлетик 95 6 1 5 156:388 7
Момчета 12 | зона Родопи Б гр.
1
1 05-11-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
8

133
Тенчо Иванов Тенев
Виктория Петева Петкова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 05-11-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик - Пловдив

Марица Кършияка 2012 - СКБ
64

26
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3 05-11-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Академик - Пловдив
77

16
Димитър Филчев Филев
Виктория Петева Петкова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2
4 11-12-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
БК"Хасково"

Марица Кършияка 2012 - СКБ
109

3
Ангелина Иванова Дрянкова
Виктория Петева Петкова
София Тошкова Масларова
Boxscore
5 11-12-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Марица Кършияка 2012 - СКБ

Академик - Пловдив
15

73
Преслав Николаев Петков
Ангелина Иванова Дрянкова
София Тошкова Масларова
Boxscore
6 11-12-2016
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Академик - Пловдив

БК"Хасково"
10

99
Преслав Николаев Петков
Виктория Петева Петкова
София Тошкова Масларова
Boxscore
3
7 25-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Академик - Пловдив

Марица Кършияка 2012 - СКБ
58

4
Божидар Севдалинов Йорданов
Методи Христов Джуджев
Николай Неделчев
Boxscore
8 25-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
Марица Кършияка 2012 - СКБ

БК"Хасково"
2

119
Методи Христов Джуджев
Габриела Миленова Димитрова
Николай Неделчев
Boxscore
9 25-02-2017
гр.Пловдив
з. Строител
БК"Хасково"

Академик - Пловдив
79

20
Божидар Севдалинов Йорданов
Габриела Миленова Димитрова
Николай Неделчев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 БК"Хасково" 6 6 0 616:59 12
2 Академик - Пловдив 6 3 3 241:300 9
3 Марица Кършияка 2012 - СКБ 6 0 6 58:556 6
Кошница
Брой 11

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3