Първенства
Момичета 12 | Североизточна конференция 1-5 място
1
1 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
49

33
Александър Сашков Пейков
Иван Венциславов Венков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Чардафон - Орловец
59

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
7

61
Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос ЖБК
66

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Чардафон - Орловец
20

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2
6 31-03-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
26

75
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
7 31-03-2017
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Вихър 2002 - Спортно сдружение
51

16
Петър Красимиров Петров
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
8 31-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
72

4
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
9 31-03-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

Светкавица - Сдружение
40

37
Петър Красимиров Петров
Иван Георгиев Николов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
10 31-03-2017
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
24

19
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 4 0 257:70 8
2 Светкавица - Сдружение 4 2 2 187:133 6
3 Чардафон - Орловец 4 2 2 164:191 6
4 Черно море Одесос ЖБК 4 2 2 115:211 6
5 Вихър 2002 - Спортно сдружение 4 0 4 62:180 4
Кошница
Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3