Първенства
А група, мъже | Изток
1
4 15-10-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Берое 2
97

84
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Иван Василев Василев
Boxscore Download PDF
5 15-10-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ССК Икономически университет - Варна
67

98
Петър Маринов Петров
Иван Георгиев Николов
Ангел Иванов Порожанов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore Download PDF
6 15-10-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Делфин
56

64
Николай Атанасов Костов
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Койчо Илиев Желев
Boxscore Download PDF
2
10 22-10-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

Шумен
Иван Димитров Станчев
Живко Илиев Маринов
Александър Сашков Пейков
София Тошкова Масларова
Boxscore
11 22-10-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Делфин
17.00 Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Тихомир Иванов Тодоров
Boxscore
12 22-10-2017
з.
ССК Икономически университет - Варна

Черноморец Бургас (мъже)
17.00 Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Ангел Иванов Порожанов
Васил Добрев
Boxscore
3
16 29-10-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Берое 2
15.00 Boxscore
17 29-10-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Шумен
17.00 Boxscore
18 29-10-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

ССК Икономически университет - Варна
17.00 Boxscore
4
22 05-11-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

Черноморец Бургас (мъже)
Boxscore
23 05-11-2017
з.
ССК Икономически университет - Варна

Делфин
17.00 Boxscore
24 05-11-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
17.00 Boxscore
5
31 12-11-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Берое 2
17.00 Boxscore
32 12-11-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Черноморец Бургас (мъже)
17.00 Boxscore
33 12-11-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Шумен
17.00 Boxscore
6
37 19-11-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

Чавдар Троян
Boxscore
38 19-11-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Шумен
17.00 Boxscore
39 19-11-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Черноморец Бургас (мъже)
17.00 Boxscore
7
43 03-12-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Берое 2
17.00 Boxscore
44 03-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Чавдар Троян
15.00 Boxscore
45 03-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

ССК Икономически университет - Варна
17.00 Boxscore
8
49 10-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

Делфин
Boxscore
50 10-12-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас (мъже)
17.00 Boxscore
51 10-12-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Чавдар Троян
17.00 Boxscore
9
58 17-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Берое 2
15.00 Boxscore
59 17-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

ССК Икономически университет - Варна
17.00 Boxscore
60 17-12-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
17.00 Boxscore
10
67 23-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

ССК Икономически университет - Варна
Boxscore
68 23-12-2017
з.
Черноморец Бургас (мъже)

Чавдар Троян
17.00 Boxscore
69 23-12-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин
17.00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ССК Икономически университет - Варна 1 1 0 98:67 2
2 Чавдар Троян 1 1 0 97:84 2
3 Делфин 1 1 0 64:56 2
4 Черноморец Бургас (мъже) 1 0 1 56:64 1
5 Берое 2 1 0 1 84:97 1
6 Шумен 1 0 1 67:98 1
А група, мъже | Запад
1
1 15-10-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Видабаскет
84

52
Красен Христов Иванов
Константин Русев Русев
Тихомир Райков Щерев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore Download PDF
2 15-10-2017
гр.София
з. Триадица
Атлетик

БПК Академик София
95

75
Николай Николаев Гайтанджиев
Иван Любомиров Методиев
Георги Венелинов Брестнички
Георги Викторов Вълчев
Boxscore Download PDF
3 15-10-2017
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан 2

БУБА БАСКЕТБОЛ
68

91
Иван Димитров Станчев
Христо Георгиев Костов
Валентин Димитров Въчковски
Петър Христов Цачев
Boxscore Download PDF
2
7 22-10-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Атлетик аматьори
17.00 Христо Георгиев Костов
Константин Русев Русев
Валентин Димитров Въчковски
Георги Викторов Вълчев
Boxscore
8 22-10-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА БАСКЕТБОЛ

Обединен ЦСКА София
17.00 Николай Николаев Гайтанджиев
Тихомир Райков Щерев
Георги Венелинов Брестнички
Петър Христов Цачев
Boxscore
9 22-10-2017
гр.Правец
з. Правец
БПК Академик София

Балкан 2
17.00 Красен Христов Иванов
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Любомиров Методиев
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
3
13 29-10-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

БУБА БАСКЕТБОЛ
17.00 Boxscore
14 29-10-2017
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан 2

Рилски спортист 2
15.00 Boxscore
15 29-10-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

БПК Академик София
17.00 Boxscore
4
19 01-11-2017
гр.София
з. Триадица
Атлетик аматьори

Балкан 2
18.00 Boxscore
20 01-11-2017
гр.Правец
з. Правец
БПК Академик София

Видабаскет
17.00 Boxscore
21 01-11-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Обединен ЦСКА София
16.00 Boxscore
5
25 05-11-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА БАСКЕТБОЛ

БПК Академик София
17.00 Boxscore
26 05-11-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Атлетик аматьори
17.00 Boxscore
27 05-11-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Рилски спортист 2
17.00 Boxscore
6
28 08-11-2017
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан 2

Обединен ЦСКА София
17.00 Boxscore
29 08-11-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

БУБА БАСКЕТБОЛ
16.00 Boxscore
30 08-11-2017
гр.София
з. Триадица
Атлетик аматьори

Видабаскет
18.00 Boxscore
7
34 12-11-2017
гр.Правец
з. Правец
БПК Академик София

Рилски спортист 2
17.00 Boxscore
35 12-11-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Балкан 2
17.00 Boxscore
36 12-11-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА БАСКЕТБОЛ

Атлетик аматьори
17.00 Boxscore
8
40 19-11-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Обединен ЦСКА София
17.00 Boxscore
41 19-11-2017
гр.Правец
з. Правец
БПК Академик София

Атлетик аматьори
17.00 Boxscore
42 19-11-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА БАСКЕТБОЛ

Балкан 2
17.00 Boxscore
9
46 03-12-2017
гр.София
з. Триадица
Атлетик аматьори

Рилски спортист 2
17.00 Boxscore
47 03-12-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

БУБА БАСКЕТБОЛ
17.00 Boxscore
48 03-12-2017
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан 2

БПК Академик София
17.00 Boxscore
10
52 10-12-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА БАСКЕТБОЛ

Видабаскет
17.00 Boxscore
53 10-12-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Балкан 2
17.00 Boxscore
54 10-12-2017
гр.Правец
з. Правец
БПК Академик София

Обединен ЦСКА София
17.00 Boxscore
11
55 13-12-2017
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан 2

Атлетик аматьори
17.00 Boxscore
56 13-12-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

БПК Академик София
17.00 Boxscore
57 13-12-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Рилски спортист 2
17.00 Boxscore
12
61 17-12-2017
гр.Правец
з. Правец
БПК Академик София

БУБА БАСКЕТБОЛ
17.00 Boxscore
62 17-12-2017
гр.София
з. Триадица
Атлетик аматьори

Обединен ЦСКА София
17.00 Boxscore
63 17-12-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

Видабаскет
17.00 Boxscore
13
64 20-12-2017
гр.София
з. Румен Пейчев
Обединен ЦСКА София

Балкан 2
17.00 Boxscore
65 20-12-2017
гр.София
з. Триадица
БУБА БАСКЕТБОЛ

Рилски спортист 2
17.00 Boxscore
66 20-12-2017
гр.Видин
з. Фестивална
Видабаскет

Атлетик аматьори
17.00 Boxscore
14
70 23-12-2017
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист 2

БПК Академик София
17.00 Boxscore
71 23-12-2017
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан 2

Видабаскет
13.00 Boxscore
72 23-12-2017
гр.София
з. Триадица
Атлетик аматьори

БУБА БАСКЕТБОЛ
17.00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Обединен ЦСКА София 1 1 0 84:52 2
2 БУБА БАСКЕТБОЛ 1 1 0 91:68 2
3 Атлетик 1 1 0 95:75 2
4 БПК Академик София 1 0 1 75:95 1
5 Балкан 2 1 0 1 68:91 1
6 Видабаскет 1 0 1 52:84 1
Кошница


Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ-Мъже (кръг 2)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3