Първенства
А група, мъже | Изток
1
4 15-10-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Берое 2
97

84
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Иван Василев Василев
Boxscore Download PDF
5 15-10-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ССК Икономически университет - Варна
67

98
Петър Маринов Петров
Иван Георгиев Николов
Ангел Иванов Порожанов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore Download PDF
6 15-10-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Делфин
56

64
Николай Атанасов Костов
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Койчо Илиев Желев
Даниела Душева Нешева
Трифон Бисеров Ботев
Boxscore Download PDF
2
10 22-10-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

Шумен
Иван Димитров Станчев
Boxscore
11 22-10-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Делфин
17.00 Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Boxscore
12 22-10-2017
з.
ССК Икономически университет - Варна

Черноморец Бургас (мъже)
17.00 Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Boxscore
3
16 29-10-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Берое 2
15.00 Boxscore
17 29-10-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Шумен
17.00 Boxscore
18 29-10-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

ССК Икономически университет - Варна
17.00 Boxscore
4
22 05-11-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

Черноморец Бургас (мъже)
Boxscore
23 05-11-2017
з.
ССК Икономически университет - Варна

Делфин
17.00 Boxscore
24 05-11-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
17.00 Boxscore
5
31 12-11-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Берое 2
17.00 Boxscore
32 12-11-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Черноморец Бургас (мъже)
17.00 Boxscore
33 12-11-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Шумен
17.00 Boxscore
6
37 19-11-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

Чавдар Троян
Boxscore
38 19-11-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Шумен
17.00 Boxscore
39 19-11-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Черноморец Бургас (мъже)
17.00 Boxscore
7
43 03-12-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Берое 2
17.00 Boxscore
44 03-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Чавдар Троян
15.00 Boxscore
45 03-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

ССК Икономически университет - Варна
17.00 Boxscore
8
49 10-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

Делфин
Boxscore
50 10-12-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец Бургас (мъже)
17.00 Boxscore
51 10-12-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Чавдар Троян
17.00 Boxscore
9
58 17-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас (мъже)

Берое 2
15.00 Boxscore
59 17-12-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

ССК Икономически университет - Варна
17.00 Boxscore
60 17-12-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
17.00 Boxscore
10
67 23-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска - Ст.Загора
Берое 2

ССК Икономически университет - Варна
Boxscore
68 23-12-2017
з.
Черноморец Бургас (мъже)

Чавдар Троян
17.00 Boxscore
69 23-12-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин
17.00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ССК Икономически университет - Варна 1 1 0 98:67 2
2 Чавдар Троян 1 1 0 97:84 2
3 Делфин 1 1 0 64:56 2
4 Черноморец Бургас (мъже) 1 0 1 56:64 1
5 Берое 2 1 0 1 84:97 1
6 Шумен 1 0 1 67:98 1
Кошница


Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ-Мъже (кръг 2)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3