НОВИНИ
 

Ясна е програмата за квалификациите и при момчетата до 12 години (обновена)

24.04.2017 12:00
Ясна е програмата за квалификациите и при момчетата до 12 години (обновена)

Ясна е програмата за квалификациите и при момчетата до 12 години. Финалистите в Държавното първенство ще бъдат определени в шест турнира, съответно в София, Хасково, Сливен, Троян, Ботевград и Варна.

 

Ето и разпределението по турнири и програмите:

 

 

Домакин: Буба – София   13 - 14.05.2017 г. в залата на стадион “Васил Левски“, 

 

Участващи отбори:

 

1. Буба – София                                                          

2. Баскетболно детство - София                                

3. Велбъжд 2002 – Кюстендил                                                           

4. Миньор 2015 – Перник

5. Академик – София                                                                  

 

ПРОГРАМА

 

Час

13 май  /събота /

час

14 май /неделя/

10.00

Академик - Миньор 2015

09.00

Миньор 2015 - Велбъжд 2002

12.00

Велбъжд 2002 - Баскетболно детство

11.00

Баскетболно детство - Академик

14.00

Буба - Миньор 2015

13.00

Буба - Велбъжд 2002

16.00

Академик - Велбъжд 2002

15.00

Баскетболно детство - Миньор 2015

18.00

Баскетболно детство - Буба

17.00

Академик - Буба

 

 

За финалите на Държавното първенство се класират първите два отбора.

 

Домакин: Хасково - Хасково  06 - 07.05.2017 г., зала „Дружба“,

 

Участващи отбори:                                       

 

  1. Хасково - Хасково 
  2. Академик – Пловдив
  3. Левски – София
  4. Банкя – Банкя

 

ПРОГРАМА

 

Час

06 май  /събота /

час

07 май /неделя/

10.00

Академик- Левски

10.00

Левски - Банкя

12.00

Хасково - Банкя

12.00

Хасково - Академик

16.00

Банкя - Академик

 

 

18.00

Левски - Хасково

 

 

 

За финалите на Държавното първенство се класират първите два отбора.

 

Домакин: Сливен баскетСливен, 0607.05.2017 г., зала “Васил Левски”,

 

Участващи отбори:

  1. Сливен баскет – Сливен
  2. Делфин – Бургас            
  3. Славия - София                 
  4. Дунав 2016 – Русе

 

ПРОГРАМА

 

час 

06 май  / събота / 

час 

07 май / неделя / 

10.00

Сливен баскет - Дунав 2016

10.00

Славия - Дунав 2016

12.00

Делфин - Славия

12.00

Сливен баскет - Делфин

16.00

Делфин - Дунав 2016

 

 

18.00

Славия - Сливен баскет

 

 

 

За финалите на Държавното първенство се класират първите два отбора. 

 

Домакин:  Черно море Тича - Варна, 30.04. - 01.05.2017 г., зала “Христо Борисов”,

 

Участващи отбори:

 

1. Черно море Тича -  Варна

2. Доростол – Силистра

3. Черноморец 2014 – Бургас

4. Дунав 2007 – Русе

 

ПРОГРАМА

 

Час

30 април /неделя/

час

1 май /понеделик/

10.00

Черно море Тича - Дунав 2007

10.00

Черноморец 2014 - Дунав 2007

12.00

Доростол - Черноморец 2014

12.00

Черно море Тича - Доростол

16.00

Черноморец 2014 - Черно море Тича

 

 

18.00

Дунав 2007 - Доростол

 

 

 

За финалите на Държавното първенство се класират първите два отбора. 

 

Домакин:  Балкан - Ботевград, 13 - 14.05.2017 г., зала “Балкан”,

 

Участващи отбори:

 

1. Балкан - Ботевград

2. Рилски спортист – Самоков

3. Шампион 2006 – София

4. Ахил - София

 

ПРОГРАМА

 

Час

13 май  /събота /

час

14 май /неделя/

10.00

Балкан - Ахил

10.00

Шампион 2006 - Ахил

12.00

Рилски спортист - Шампион 2006

12.00

Балкан - Рилски спортист

16.00

Ахил - Рилски спортист

 

 

18.00

Шампион 2006 - Балкан

 

 

 

За финалите на Държавното първенство се класират първите два отбора.

 

Домакин: Чавдар – Троян, 29 - 30.04.2017 г., зала “Чавдар”,

 

Участващи отбори:

 

1. Чавдар – Троян

2. Етър 49 – Велико Търново

3. ЦСКА – София

4. Шумен – Шумен

 

ПРОГРАМА 

 

Час

29 април  /събота /

час

30 април /неделя/

10.00

Етър 49 - ЦСКА

10.00

ЦСКА - Шумен

12.00

Чавдар - Шумен

12.00

Чавдар - Етър 49

16.00

Шумен - Етър 49

 

 

18.00

ЦСКА - Чавдар

 

 


За финалите на Държавното първенство се класират първите два отбора.




1 2 3 4 5 ... 125 »
Кошница
Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3