НОВИНИ
 

Програма за квалификационните турнири за кадети

18.05.2017 10:15
Програма за квалификационните турнири за кадети

Програма за квалификационните турнири за кадети. В надпреварите ще се включат 22 тима, разделени на 4 групи. Победителите ще се класират за финалите в Самоков.

 

Домакин: Левски – София 26 -28.05.2017 г., зала “Герена, 

 

Участващи отбори:

 

1. Левски София

2. Академик Бултекс 99 - Пловдив

3. Делфин - Бургас

4. Академик - Варна

5. Голдън сити – Златоград

6. Ботев - Враца

 

ПРОГРАМА

 

Час

26 май   / петък/

час

27 май   /събота/

09.00

Делфин – Академик Вн.

09.00

Ботев - Академик Бултекс 99

11.00

Голдън сити - Академик Бултекс 99

11.00

Делфин – Голдън сити

13.00

Ботев - Левски

13.00

Академик Вн. - Левски

15.00

Академик Бултекс 99 - Делфин

15.00

Голдън сити - Ботев

17.00

Академик Вн. - Ботев

17.00

Академик Бултекс 99 – Академик Вн.

19.00

Левски - Голдън сити

19.00

Левски - Делфин

Час

28 май   / неделя /

 

 

09.00

Академик Вн. - Голдън сити

 

 

11.00

Ботев - Делфин

 

 

13.00

Академик Бултекс 99 - Левски

 

 

 

Домакин: Шампион 2006 - София, 27 – 28.05.2017 г., зала “50 СОУ”,

 

Участващи отбори:

  1. Шампион 2006 - София
  2. Берое – Стара Загора
  3. Хасково - Хасково
  4. Евробаскет – Благоевград
  5. Спартак - Плевен

 

ПРОГРАМА

 

Час

27 май  /събота /

час

28 май /неделя/

10.00

Спартак - Евробаскет

10.00

Евробаскет - Хасково

12.00

Хасково - Берое

12.00

Берое - Спартак

14.00

Шампион 2006 - Евробаскет

14.00

Шампион 2006 - Хасково

16.00

Спартак - Хасково

16.00

Берое - Евробаскет

18.00

Берое - Шампион 2006

18.00

Спартак - Шампион 2006

 

Домакин: Розова долина – Казанлък, 26 - 28.05.2017г., зала “Севтополис”

 

Участващи отбори:

 

  1. Розова долина – Казанлък
  2. Рилски спортист – Самоков
  3. Славия – София
  4. Стар баскет – Варна
  5. Ахил – София
  6. Шампион 2014 - Перник

 

ПРОГРАМА

 

Час

26 май  / петък/

час

27 май  /събота/

09.00

Славия – Стар баскет

09.00

Шампион 2014 - Рилски спортист

11.00

Ахил – Рилски спортист

11.00

Славия - Ахил

13.00

Шампион 2014 – Розова долина

13.00

Стар баскет – Розова долина

15.00

Рилски спортист - Славия

15.00

Ахил – Шампион 2014

17.00

Стар баскет – Шампион 2014

17.00

Рилски спортист – Стар баскет

19.00

Розова долина - Ахил

19.00

Розова долина - Славия

Час

28 май  / неделя /

 

 

09.00

Стар баскет – Ахил

 

 

11.00

Шампион 2014 - Славия

 

 

13.00

Рилски спортист – Розова долина

 

 

 

 

Домакин: Доростол – Силистра, 24 - 25.05.2017г., зала “Дръстър”,

 

Участващи отбори:

  1. Доростол – Силистра
  2. Академик 17 – София
  3. Дунав 2016 – Русе
  4. Академик – София
  5. Атлетик – София
  6.  

ПРОГРАМА

 

 

Час

24 май  /сряда /

час

25 май /четвъртък/

10.00

Атлетик – Академик Сф.

10.00

Академик Сф.- Дунав 2016

12.00

Дунав 2016 - Академик 17

12.00

Академик 17 - Атлетик

14.00

Доростол - Академик Сф.

14.00

Доростол - Дунав 2016

16.00

Атлетик - Дунав 2016

16.00

Академик 17 - Академик Сф.

18.00

Академик 17 - Доростол

18.00

Атлетик - Доростол

         

 




1 2 3 4 5 ... 125 »
Кошница
Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3