СЪДИИ

Сергей Арнаудов

Сергей Арнаудов
Съдийска комисия:Търговище
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА 2015
СЪДИЯ 1996
Сезон
Купа БФБ, жени | Полуфинали
2 16-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Черно море Одесос ЖБК

Рилски спортист
73

63
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Костадин Атанасов Иванов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
Купа БФБ, жени | Финал за 3-то място
3 17-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Балкан - А

Рилски спортист
75

61
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Костадин Атанасов Иванов
Виолета Младенова Кордова
Магдалена Дилова
Boxscore Download PDF
А група, Мъже | 1-6 място
14 12-02-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Видабаскет
88

72
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Петър Красимиров Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore Download PDF
А група, Мъже | 7-12 място
4 29-01-2017
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин

Академик Варна
60

72
Николай Атанасов Костов
Сергей Панайотов Арнаудов
Ивайло Атанасов Георгиев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore Download PDF
23 26-02-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Тича 2
76

100
Илиян Койчев Желев
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Васил Добрев
Boxscore Download PDF
36 12-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича 2

Обединен ЦСКА София
80

77
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore Download PDF
48 28-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Делфин
103

87
Петър Маринов Петров
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore Download PDF
А група, Мъже | Редовен сезон Изток
12 30-10-2016
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Делфин
95

66
Калоян Петров Костов
Сергей Панайотов Арнаудов
Ангел Иванов Порожанов
Васил Добрев
Boxscore Download PDF
18 06-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ССК Икономически университет - Варна
72

81
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Георги Василев Шиваров
Boxscore Download PDF
36 20-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Черноморец
68

81
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Георги Василев Шиваров
Boxscore Download PDF
40 27-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича 2

Шумен
93

91
Петър Красимиров Петров
Константин Русев Русев
Сергей Панайотов Арнаудов
Койчо Илиев Желев
Boxscore Download PDF
47 04-12-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Академик Варна
96

67
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore Download PDF
63 18-12-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Тича 2
85

96
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore Download PDF
65 21-12-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
46

72
Станимир Димов Русев
Трифон Бисеров Ботев
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore Download PDF
70 15-01-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

ССК Икономически университет - Варна
78

101
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore Download PDF
BGO ББЛ | BGO ББЛ Изток - мъже, Плейофи, Полуфинали
65 11-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
СВЕТКАВИЦА

МУ ВАРНА
58

66
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Boxscore
66 11-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ШОУТАЙМ

ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ
68

61
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Boxscore Download PDF
67 17-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
МУ ВАРНА

СВЕТКАВИЦА
78

53
Владимир Маринов Вълчев
Сергей Панайотов Арнаудов
Виолета Младенова Кордова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
68 17-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

ШОУТАЙМ
76

73
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Виолета Младенова Кордова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
BGO ББЛ | BGO ББЛ Изток - мъже
15 19-11-2016
гр.Варна
з. Икономически университет
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

СВЕТКАВИЦА
50

66
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Мартина Орлинова Николова
Boxscore Download PDF
16 19-11-2016
гр.Варна
з. Икономически университет
ХАМЪРС

МУ ВАРНА
61

69
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Мартина Орлинова Николова
Boxscore Download PDF
17 26-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ВВМУ Н.Й.ВАПЦАРОВ

МУ ВАРНА
57

50
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Boxscore Download PDF
18 26-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ШОУТАЙМ

ЪНСТОПАБЪЛ
83

64
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Димитър Огнянов Цонев
Boxscore Download PDF
54 18-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ХАМЪРС

СВЕТКАВИЦА
68

79
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
55 18-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ДЖЕНЕРАЛС

МУ ВАРНА
60

77
Сергей Панайотов Арнаудов
Ана Иванова Стамболова
Анжелина Иванова Гешева
Boxscore Download PDF
Жени А група | Редовен сезон
24 19-11-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Балкан - А
67

66
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore Download PDF
42 17-12-2016
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Левски
67

65
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore Download PDF
Юноши | Североизточна конференция 6-8 място
1 21-01-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Добрич 93

Стар Баскет - Варна
35

79
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4 05-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Добрич 93
74

43
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
5 05-03-2017
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Стар Баскет - Варна
50

84
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
Юноши | Североизточна конференция 1-5 място
2 03-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Чавдар Троян
43

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Георгиев Николов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 03-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Доростол - СКБ
54

52
Димитър Петев Петров
Живко Илиев Маринов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 03-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Чавдар Троян
53

62
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
6 03-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спартак Плевен

Етър 49
62

70
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 03-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чавдар Троян

Етър 49
80

67
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Петър Красимиров Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
10 03-03-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чавдар Троян

Светкавица
76

68
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Юноши | А група Североизточна
10 08-12-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
60

77
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
11 01-02-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Академик Варна
85

74
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
16 25-01-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Варна
103

45
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
19 16-02-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Ънстопабъл
99

52
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
22 28-02-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Академик Варна
85

73
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
24 09-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен
88

61
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
26 16-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
91

83
Сергей Панайотов Арнаудов
Станимир Димов Русев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
27 30-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Варна
87

53
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Юноши | зона Добруджа
2 05-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Светкавица
85

56
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
3 05-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Добрич 93

Стар Баскет - Варна
37

91
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
6 04-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Добрич 93

Доростол - СКБ
16

83
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Огнянов Цонев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
10 04-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет

Светкавица
50

58
Александър Сашков Пейков
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Огнянов Цонев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Девойки | Североизточна конференция 6-8 място
1 28-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Спортбаскет Гт

Ънстопабъл
48

24
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
2 28-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

Зограф
21

39
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 28-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Зограф

Спортбаскет Гт
39

48
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Девойки | Североизточна конференция 1-5 място
1 29-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Вихър 2002
53

46
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 29-01-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Росица
59

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 08-03-2017
з. Дунав
Росица

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
43

90
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
9 08-03-2017
з. Дунав
Доростол - СКБ

Светкавица Тщ.
43

30
Димитър Петев Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
10 08-03-2017
з. Дунав
Вихър 2002

Росица
24

38
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Девойки | зона Добруджа - А гр.
1 23-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
50

58
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 23-10-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Росица

Зограф
46

49
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Кадети | А група Североизточна
1 29-10-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно Море Тича
64

85
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
7 03-12-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
55

66
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 12-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Черно Море Тича
53

82
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
14 28-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Стар Баскет
78

80
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
16 21-01-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
46

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
21 04-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик Варна

Доростол - СКБ
44

73
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
22 28-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Стар Баскет
82

56
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
25 30-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Варна
78

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
26 18-03-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
62

54
Димитър Огнянов Цонев
Сергей Панайотов Арнаудов
Георги Василев Шиваров
Boxscore
28 25-03-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Стар Баскет

Академик Варна
40

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Костадин Атанасов Иванов
Boxscore
Кадети | Североизточна конференция 6-9 място
1 11-02-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Спортбаскет-ГТ

Ънстопабъл
47

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 11-02-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Добрич - 93

Кария
49

21
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
4 11-02-2017
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Добрич - 93
76

32
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Кадети | Североизточна конференция 1-5 място
2 12-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Спартак-Плевен
37

63
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 12-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Етър 49

Чардафон - Орловец
42

60
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Кадети | зона Добруджа
3 22-10-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Добрич - 93
92

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
5 22-10-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

Ънстопабъл
67

39
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
7 12-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Кария
107

8
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
10 12-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Добрич - 93

Шумен
25

122
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
14 26-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Кария

Светкавица - Сдружение
19

48
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
15 26-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен

Спортбаскет-ГТ
76

20
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
20 10-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Спортбаскет-ГТ

Светкавица - Сдружение
35

49
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
21 10-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Шумен

Ънстопабъл
54

35
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Кадетки | Североизточна конференция 4-7 място
2 18-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон - Орловец

Преслав
59

26
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Огнянов Цонев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 18-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Преслав

Вихър 2002 - Спортно сдружение
26

56
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
6 19-03-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Чардафон - Орловец

Вихър 2002 - Спортно сдружение
56

49
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
7 19-03-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Преслав

Вихър 2002 - Спортно сдружение
19

53
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8 19-03-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Светкавица - Сдружение

Чардафон - Орловец
36

62
Живко Илиев Маринов
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Кадетки | Квалификационен турнир Варна
2 24-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Доростол - СКБ

Рилски спортист
62

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 24-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Рилски спортист

Черно море Одесос ЖБК
48

75
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Кадетки | Зона Добруджа А гр.
1 13-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Доростол - СКБ
37

60
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3 13-11-2016
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
61

46
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Кадетки | Зона Добруджа Б гр.
1 20-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Ънстопабъл

Лудогорец - Спортен клуб
23

18
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Огнянов Цонев
Васил Добрев
Boxscore
2 20-11-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Чардафон - Орловец

Преслав
31

10
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
6 18-12-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Лудогорец - Спортен клуб

Преслав
24

53
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 18-12-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Преслав

Ънстопабъл
59

16
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
10 18-12-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Стар Баскет - Варна

Ънстопабъл
45

25
Сергей Панайотов Арнаудов
Младен Георгиев Младенов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Момчета 14 | Североизточна конференция 1-4 място
2 04-02-2017
з. Дунав
Чавдар-Троян - Сдружение

Спартак-Плевен
84

87
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
3 04-02-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Чавдар-Троян - Сдружение
97

82
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
6 10-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Спартак-Плевен
87

60
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
8 10-03-2017
з. Дунав
Спартак-Плевен

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
79

83
Петър Красимиров Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Момчета 14 | Зона Добруджа
8 18-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
32

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
9 18-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Спортбаскет-ГТ
46

17
Евстати Петров Иванов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
10 18-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Ънстопабъл

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
40

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
12 01-12-2016
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Ънстопабъл
51

36
Димитър Петев Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
13 01-12-2016
з. Дунав
Академик Варна

Черно Море Тича -1
15

119
Станимир Димов Русев
Сергей Панайотов Арнаудов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
14 01-12-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Ънстопабъл
116

38
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
15 01-12-2016
з. Дунав
Черно Море Тича -1

Светкавица - Сдружение
73

69
Димитър Петев Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
16 17-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Спортбаскет-ГТ

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
61

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Васил Добрев
Boxscore
17 17-12-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

Академик Варна
78

15
Живко Илиев Маринов
Сергей Панайотов Арнаудов
Васил Добрев
Boxscore
Момичета 14 | Североизточна конференция 1-5 място
1 07-02-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
46

88
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 07-02-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
94

68
Сергей Панайотов Арнаудов
Петър Красимиров Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 07-02-2017
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос ЖБК
15

110
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Момичета 14 | зона Добруджа
3 11-11-2016
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Светкавица - Сдружение
41

39
Евстати Петров Иванов
Сергей Панайотов Арнаудов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
4 11-11-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
76

75
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
5 11-11-2016
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос ЖБК
38

124
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
Момчета 12 | Финален турнир, група А
15 27-05-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
Рилски спортист

БК"Хасково"
45

48
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Васил Добрев
Boxscore
Момчета 12 | Финален турнир, Група В
16 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Балкан

Обединен ЦСКА София
68

53
Сергей Панайотов Арнаудов
Стефан Величков Ефтимов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
17 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик
54

65
Стефан Величков Ефтимов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
19 25-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик

Балкан
46

50
Гергана Сашева Стоянова
Сергей Панайотов Арнаудов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
25 26-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Левски
71

63
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Момчета 12 | Финали, 5-8-мо място
40 28-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Академик

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
48

47
Сергей Панайотов Арнаудов
Гергана Сашева Стоянова
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Момчета 12 | Финали 1-4-то място
36 27-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
59

72
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
Момчета 12 | Квалификационен турнир, Варна
1 30-04-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Дунав 2007-Русе (СКБ)
116

21
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4 30-04-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Доростол - СКБ
23

88
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
6 01-05-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Доростол - СКБ
76

60
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Огнян Христов Цонев
Boxscore
Момчета 12 | Североизточна конференция група Б
2 22-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чавдар-Троян - Сдружение

Черно Море Тича -1
56

24
Сергей Панайотов Арнаудов
Ясен Дяков Дяков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 22-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно Море Тича -1

Стар Баскет
39

34
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
7 24-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черно Море Тича -1

Шумен -1
40

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Ясен Дяков Дяков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
8 24-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Стар Баскет

Чавдар-Троян - Сдружение
20

88
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
10 24-03-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен -1

Чавдар-Троян - Сдружение
47

57
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Венциславов Венков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
Момчета 12 | Североизточна конференция група В
8 27-03-2017
з. Дунав
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Чардафон - Орловец
63

45
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
9 27-03-2017
з. Дунав
Спартак-Плевен

Етър 49
37

59
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
10 27-03-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

Чавдар-Троян 1 - Сдружение
55

49
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Момчета 12 | зона Добруджа гр. А
10 07-12-2016
з. Дунав
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
53

60
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
11 07-12-2016
з. Дунав
Шумен

Черно Море Тича
42

90
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Цветан Петров Господинов
Boxscore
12 07-12-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
56

77
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Цветан Петров Господинов
Boxscore
Момчета 12 | Зона Добруджа гр. Б
2 04-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно Море Тича -1

Академик Варна
66

12
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 04-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Шумен -1

Лудогорец - Спортен клуб
57

9
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 04-11-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Лудогорец - Спортен клуб

Черно Море Тича -1
4

99
Сергей Панайотов Арнаудов
Живко Илиев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
6 25-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Академик Варна

Шумен -1
36

47
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
8 25-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Черно Море Тича -1

Шумен -1
61

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Евстати Петров Иванов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
10 25-11-2016
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Светкавица - Сдружение

Черно Море Тича -1
22

48
Сергей Панайотов Арнаудов
Мартина Орлинова Николова
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
Момчета 12 | Зона Добруджа гр. В
2 07-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Стар Баскет

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
38

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
4 07-11-2016
гр.Генерал Тошево
з. Н.Й.Вапцаров
Ънстопабъл

ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК
62

48
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
7 11-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
Стар Баскет

Спорбаскет ГТ
61

7
Петър Маринов Петров
Сергей Панайотов Арнаудов
Васил Добрев
Boxscore
8 11-12-2016
гр.Добрич
з. Добротица
ЧЕРНОМОРЕЦ - БАЛЧИК

Варнабаскет
21

34
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Васил Добрев
Boxscore
Момичета 12 | зона Добруджа
1 31-10-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

БК "Преслав"
38

18
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
3 31-10-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
БК "Преслав"

Вихър 2002 - Спортно сдружение
15

23
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 31-10-2016
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос ЖБК
30

22
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
11 30-11-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
БК "Преслав"

Ънстопабъл
39

10
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
15 30-11-2016
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
43

19
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
17 16-12-2016
з. Дунав
Стар Баскет - Варна

Вихър 2002 - Спортно сдружение
27

23
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
20 16-12-2016
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Стар Баскет - Варна
62

8
Сергей Панайотов Арнаудов
Иван Георгиев Николов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
21 16-12-2016
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Светкавица - Сдружение
17

28
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Момичета 12 | Североизточна конференция 1-5 място
2 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

Чардафон - Орловец
59

54
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица - Сдружение

Черно море Одесос ЖБК
66

28
Сергей Панайотов Арнаудов
Симеон Гошев Маринов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5 25-02-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Чардафон - Орловец
20

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
6 31-03-2017
з. Дунав
Чардафон - Орловец

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
26

75
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
8 31-03-2017
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Черно море Одесос ЖБК
72

4
Иван Георгиев Николов
Сергей Панайотов Арнаудов
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
10 31-03-2017
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

Вихър 2002 - Спортно сдружение
24

19
Сергей Панайотов Арнаудов
Димитър Петев Петров
Пламен Георгиев Минков
Boxscore
Момичета 12 | Североизточна конференция 6-10 място
8 02-04-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Росица

Стар Баскет - Варна
33

35
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
9 02-04-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Преслав

Раковски - СКБ
87

27
Александър Сашков Пейков
Сергей Панайотов Арнаудов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
10 02-04-2017
гр.Велики Преслав
з. Общинска - В.Преслав
Ънстопабъл

Росица
36

44
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
Кошница
Брой 12

ТОП 5 на Кръга
НБЛ - мъже (кръг 27)
Галерия
КЛАСИРАНЕ


3x3